Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy, awarie, błędy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Problemy, awarie, błędy (/Temat-Problemy-awarie-bledy-91634)



RE: Problemy, awarie, błędy - eforsa - 22-09-2016 08:00

(22-09-2016 07:52)Patrykkpxd napisał(a):  
(22-09-2016 07:42)Toskan napisał(a):  Mowiac o trollowaniu mialem na mysli komentarze z nowych kont. (Specjalnie zalozone) Wink

Nie korzystam z tego forum czesto a założyłem tyllo po to konto aby sie dowiedzieć co jest grane i mi tu nie pisz ze troluje bo sie przejmuje o swoj hajs. Ucieklo mi wczoraj 200 zl dzis kto wie byc moze też a na dodatek nie wiadomo jak to bedzie z wypłatą albo odnowieniami. Dziwne ze ty sie nie martwisz l.... Byc moze nie masz o co

Przywrócenie sprawnego funkcjonowania Eforsy to jedynie kwestia czasu. Pracujemy nad tym pełną parą. Jak pisaliśmy już wcześniej nie pozwolimy by nasi partnerzy czuli się poszkodowani.


RE: Problemy, awarie, błędy - knurr - 22-09-2016 08:03

szacunek ale zobaczymy jak to bedzie dzsiaj i w poniedziałek jak beda odnowienia


RE: Problemy, awarie, błędy - eforsa - 22-09-2016 08:14

Prawda jest taka, że to wy tworzycie Eforsę, jesteście jej najistotniejsza częścią i nie możemy pozwolić by cokolwiek wpłynęło na nasze relacje. Więc oczywiście robimy co w naszej mocy by nie utracić waszego zaufania, zwłaszcza w takiej sytuacji jak obecna.


RE: Problemy, awarie, błędy - fusek - 22-09-2016 11:30

Juz dziala. Odnowienia z wczoraj poszly sie je...


RE: Problemy, awarie, błędy - Patrykkpxd - 22-09-2016 12:00

A pomyśl jakbyś mial z odnowiem 900zl i by Ci sie yo poszlp jeb...

Ciekawe jak bedzie działać dalej i mnie ciekawi poniedziałek jak będą odnowienia czy bedzie odczuwalny spadek Smile zobaczymy. Dzis malo wejsc i ra dziala raz nie działa stronka wciąż coś testują bo jak widać nuw do konca jest naprawione. Podziała kilka minut i znowu off-line...


RE: Problemy, awarie, błędy - fusek - 22-09-2016 12:06

(22-09-2016 12:00)Patrykkpxd napisał(a):  A pomyśl jakbyś mial z odnowiem 900zl i by Ci sie yo poszlp jeb...

Ciekawe jak bedzie działać dalej i mnie ciekawi poniedziałek jak będą odnowienia czy bedzie odczuwalny spadek Smile zobaczymy. Dzis malo wejsc i ra dziala raz nie działa stronka wciąż coś testują bo jak widać nuw do konca jest naprawione. Podziała kilka minut i znowu off-line...

A skad wiesz ze tyle nie mam? Wrozka?


RE: Problemy, awarie, błędy - radek0389 - 22-09-2016 12:27

Strona działa, ale oferta na LP jak nie działała tak nadal nie działa.


RE: Problemy, awarie, błędy - fusek - 22-09-2016 12:48

(22-09-2016 12:27)radek0389 napisał(a):  Strona działa, ale oferta na LP jak nie działała tak nadal nie działa.

W sumie widget tez nie dziala


RE: Problemy, awarie, błędy - themate0 - 22-09-2016 12:53

kiedyś chyba z 2 lata temu w kwietniu przez cały miesiąc eforse ddosowali, zmieniali hosting itp. i jakoś takiej dramy nie było jak teraz po 1 dniowej awarii


RE: Problemy, awarie, błędy - Patrykkpxd - 22-09-2016 12:56

(22-09-2016 12:06)fusek napisał(a):  
(22-09-2016 12:00)Patrykkpxd napisał(a):  A pomyśl jakbyś mial z odnowiem 900zl i by Ci sie yo poszlp jeb...

Ciekawe jak bedzie działać dalej i mnie ciekawi poniedziałek jak będą odnowienia czy bedzie odczuwalny spadek Smile zobaczymy. Dzis malo wejsc i ra dziala raz nie działa stronka wciąż coś testują bo jak widać nuw do konca jest naprawione. Podziała kilka minut i znowu off-line...

A skad wiesz ze tyle nie mam? Wrozka?

Wyluzuj Wink nie obchodzi mnie ile masz ;d napisałem tak przykładowo. A ja osobiście życzę Tobie i innym żebyście mieli jak najwięcej ??