Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy, awarie, błędy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Problemy, awarie, błędy (/Temat-Problemy-awarie-bledy-91634)



RE: Problemy, awarie, błędy - ropek - 22-09-2016 01:02

Panel dziala, w sumie to nawet nie bylo zle heh. Uporali sie z tym od 16, lekko po 16 wyskakiwal blad. Najwazniejsze,ze kasa sie zgadza ??


RE: Problemy, awarie, błędy - fusek - 22-09-2016 04:51

(22-09-2016 01:02)ropek napisał(a):  Panel dziala, w sumie to nawet nie bylo zle heh. Uporali sie z tym od 16, lekko po 16 wyskakiwal blad. Najwazniejsze,ze kasa sie zgadza ??
A mi nie dziala...


RE: Problemy, awarie, błędy - karbow - 22-09-2016 05:07

Nie dziala nie wal sciemy


RE: Problemy, awarie, błędy - knurr - 22-09-2016 07:01

nie działa


RE: Problemy, awarie, błędy - Toskan - 22-09-2016 07:15

Ale konkurencja Was trolluje Wink


RE: Problemy, awarie, błędy - knurr - 22-09-2016 07:37

ale jaka konkurencja jest z to odpowiedzialna wiesz?


RE: Problemy, awarie, błędy - Patrykkpxd - 22-09-2016 07:40

(21-09-2016 23:22)eforsa napisał(a):  
(21-09-2016 22:40)Patrykkpxd napisał(a):  Mam takie pytanie, czy awaria bedzie miała wpływ na ilość gotowki do wypłaty?

Na obecną chwilę staramy się przywrócić wszystko w ostatniej dostępnej formie. Problem w dużym uproszczeniu ma związek z awarią systemu plików na serwerze. Do południa postaramy się przedstawić bardziej konkretne szczegóły


Rozumiem że z tym mogą byc jakieś problemy,l jesli chodzi o ilość gotówki. A co z odnowieniami??? Licznik bedzie wyzerowany do 0 ? Jeśli to problem serwera to nawet backup mógł paść, chyba ze byl trzymany na innym serwerze.

Paanel nie działa nadal. Nie chodzi juz o tp zeby sprawdzać zarobek tylko o to żeby działały te widgety,

Do południa będą szczegóły błędu czy szczegóły o błędzie naprawionym?

Obecnie utrzymuje sie z neta zarobli mam stałe, na koncie mialem uskladana wyplate do wyplaty co jesli to przepadnie, co jesli przepadną odnowienia z których miałem pół wypłaty w miesiacu..... Nie chce nawet o tym myśleć


RE: Problemy, awarie, błędy - Toskan - 22-09-2016 07:42

Mowiac o trollowaniu mialem na mysli komentarze z nowych kont. (Specjalnie zalozone) Wink


RE: Problemy, awarie, błędy - eforsa - 22-09-2016 07:51

Zapewniamy, że zrobimy wszystko by żaden z naszych partnerów nie został poszkodowany. Niestety, nie jesteśmy na tę chwilę w stanie podać większej ilości szczegółów. Pracujemy intensywnie by jak najszybciej przywrócić funkcjonowanie eforsy i zabezpieczyć dane. Gdy tylko bedziemy mieć świeże informacje na temat postepów z pewnością je opublikujemy. Wkrótce wszystko powinno wrócić do normy.


RE: Problemy, awarie, błędy - Patrykkpxd - 22-09-2016 07:52

(22-09-2016 07:42)Toskan napisał(a):  Mowiac o trollowaniu mialem na mysli komentarze z nowych kont. (Specjalnie zalozone) Wink

Nie korzystam z tego forum czesto a założyłem tyllo po to konto aby sie dowiedzieć co jest grane i mi tu nie pisz ze troluje bo sie przejmuje o swoj hajs. Ucieklo mi wczoraj 200 zl dzis kto wie byc moze też a na dodatek nie wiadomo jak to bedzie z wypłatą albo odnowieniami. Dziwne ze ty sie nie martwisz l.... Byc moze nie masz o co