Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy, awarie, błędy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Problemy, awarie, błędy (/Temat-Problemy-awarie-bledy-91634)



RE: Problemy, awarie, błędy - eforsa - 21-09-2016 22:03

Problem niestety okazał się bardziej złożony, co zresztą widać. Niestety nie jesteśmy w stanie sprecyzować ile jeszcze potrwa awaria, ale gwarantujemy, że robimy co możemy aby przywrócić eforsę do użytku. Nie chcemy na razie informować o szczegółach problemu - być może poinformujemy Was gdy uda się wszystko naprawić i będziemy mieć pełnie wiedzy na temat przyczyny awarii.


RE: Problemy, awarie, błędy - radek0389 - 21-09-2016 22:16

Mam nadzieje ze od rana całość będzie działać. A najlepiej od zaraz.


RE: Problemy, awarie, błędy - Patrykkpxd - 21-09-2016 22:40

Dokładnie, tak by było najlepiej gdyby naprawić tą bazę do rana, w nocy zarobki zazwyxzaj spadają do zera wiec nie ma lipy ale od rana znowu sie zaczyna hajs pokazywać na koncie.

Mam takie pytanie, czy awaria bedzie miała wpływ na ilość gotowki do wypłaty? Czy ta kwota sie bedzie różnić od naprawy a przed awarią? Baza się wysypala więc ciekawi to co dalej


RE: Problemy, awarie, błędy - mikolajj - 21-09-2016 23:14

To jest jakas porazka. Wychodzi nieogarniecie wasze I brak profesjonalizmu. Robie ostatnia wyplate I uciekam do konkurencji. Nie pozdrawiam.


RE: Problemy, awarie, błędy - bokowski - 21-09-2016 23:21

Ale się miernych trolli namnożyło w tym temacie...


RE: Problemy, awarie, błędy - eforsa - 21-09-2016 23:22

(21-09-2016 22:40)Patrykkpxd napisał(a):  Mam takie pytanie, czy awaria bedzie miała wpływ na ilość gotowki do wypłaty?

Na obecną chwilę staramy się przywrócić wszystko w ostatniej dostępnej formie. Problem w dużym uproszczeniu ma związek z awarią systemu plików na serwerze. Do południa postaramy się przedstawić bardziej konkretne szczegóły.

(21-09-2016 23:14)mikolajj napisał(a):  To jest jakas porazka. Wychodzi nieogarniecie wasze I brak profesjonalizmu. Robie ostatnia wyplate I uciekam do konkurencji. Nie pozdrawiam.

Cóż mogę napisać, przykro słyszeć takie słowa. Mimo wszystko pozdrawiamy.


RE: Problemy, awarie, błędy - kazaszek - 21-09-2016 23:24

Ale info na stronie by się przydało, nie wszyscy wchodzą na forum.


RE: Problemy, awarie, błędy - ropek - 21-09-2016 23:44

Super, prawie 3 stówki do wypłaty i takie coś Angry mam nadzieję, że kasa będzie się zgadzać na koncie pokerface


RE: Problemy, awarie, błędy - mikolajj - 21-09-2016 23:46

Ja tez nie wchodze. Musialem sie naszukac w google. Masakra jakas... Zero informacji. Chuj wie co sie dzieje... Awaria awaria ale naleza siie nam wyjasnienia. Obsluga godna pogardy. Serwery sie sypia jak domki z kart. Zenada


RE: Problemy, awarie, błędy - themate0 - 22-09-2016 00:11

(21-09-2016 23:21)bokowski napisał(a):  Ale się miernych trolli namnożyło w tym temacie...

brakuje teorii scama i upadku eforsy

@edit

juz smiga, leady i hajs sie zgadza