Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy, awarie, błędy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Problemy, awarie, błędy (/Temat-Problemy-awarie-bledy-91634)



RE: Problemy, awarie, błędy - eforsa - 21-09-2016 17:19

(21-09-2016 17:06)polokk napisał(a):  Biala strona, zamiast panelu logowania to efekt waszej dalszej pracy ma sie rozumieć? Smile

Chyba można to tak ująć. Odpowiedni ludzie już się zajmują tą sprawą, wszystko wróci do normy tak szybko jak to będzie możliwe.


RE: Problemy, awarie, błędy - fusek - 21-09-2016 17:26

(21-09-2016 17:19)eforsa napisał(a):  
(21-09-2016 17:06)polokk napisał(a):  Biala strona, zamiast panelu logowania to efekt waszej dalszej pracy ma sie rozumieć? Smile

Chyba można to tak ująć. Odpowiedni ludzie już się zajmują tą sprawą, wszystko wróci do normy tak szybko jak to będzie możliwe.

No. Fajnie. A coa moglo q miedzyczasie wpasc.


RE: Problemy, awarie, błędy - Krzogo - 21-09-2016 20:12

Jakiś przybliżony czas naprawy?


RE: Problemy, awarie, błędy - Patrykkpxd - 21-09-2016 21:00

Według mnie jest to nie dopuszczalne takie awarie. Uzytkownicy tracą pieniądze. Dziennie zarabiam po 250zł dzis nic nie zarobiłem, żaden widget nie działa na moich stronach...

Jestem programista i wiem co błąd oznacza. Wysypala sie baza danych i pewnie probujecie wgrać backup. Mam nadzieję ze nie odczuje spadków z dostępne środki do wypłaty a dobrze wiem ile do wypłaty mam , bo kto wie z ktorej daty macie backup. Tak samo jesli chodzi o leady, nie bedzie ich do poki nie bedzie naprawiony błąd a kto wie być. Moze zejdzie z tym do jutra


RE: Problemy, awarie, błędy - id-user - 21-09-2016 21:15

(21-09-2016 21:00)Patrykkpxd napisał(a):  Według mnie jest to nie dopuszczalne takie awarie. Uzytkownicy tracą pieniądze. Dziennie zarabiam po 250zł dzis nic nie zarobiłem, żaden widget nie działa na moich stronach...

Jestem programista i wiem co błąd oznacza. Wysypala sie baza danych i pewnie probujecie wgrać backup. Mam nadzieję ze nie odczuje spadków z dostępne środki do wypłaty a dobrze wiem ile do wypłaty mam , bo kto wie z ktorej daty macie backup. Tak samo jesli chodzi o leady, nie bedzie ich do poki nie bedzie naprawiony błąd a kto wie być. Moze zejdzie z tym do jutra

Uspokój się, każdemu zdarzają się awaria, ostatnio były ataki DDOS na inne serwisy.
Każdemu zdarzają się awarie, nawet takim gigantom jak GOOGLE, a ludzie też tam zarabiają na reklamach.

Awaria cały dzień nie trwała i to nie ich wina ze ani grosza dziś nie zarobiłeś.


RE: Problemy, awarie, błędy - Patrykkpxd - 21-09-2016 21:19

Wiem wiem ze błędy się zdarzają i w innej sieci tez mogloby tak sie zdarzyć. Bardzo lubię eforse jednak jest to trochę frystrujace Wink

Mam nadzieję ze backup bedzie wgrany bądź baza naprawiona.

Ogolnie nie ma lepszej sieci według mnie i mimo awarii zostanę z eforsa dalej jednak tak jak mówię, denerwuej to jak chcesz wwjsc na stronę i sprawdzic staty dzisiejsze. Dobrze ze nie stalo sie to w odnowienia gdzie zarobki są o wiele wieksze.


RE: Problemy, awarie, błędy - id-user - 21-09-2016 21:34

Szkoda tylko że eForsa nie daje żadnych komunikatów o możliwych awariach i innych sprawach .
Ktoś może posiadać apke z tokenami i ją odpalić a tu dupa i widget nie działa .


RE: Problemy, awarie, błędy - Patrykkpxd - 21-09-2016 21:37

Mnie ciekawi tylko to czy wgrany backup bedzie aktualny xd


RE: Problemy, awarie, błędy - id-user - 21-09-2016 21:43

Dobrze że ogółem "awaria" jest teraz a nie w piątek, sobotę czy niedzielę Wink


RE: Problemy, awarie, błędy - Patrykkpxd - 21-09-2016 21:49

Dobrze by bylo jakby jej wcale nie bylo...
Jednak musi byc to cos skomplikowanego skoro naprawa trwa od 17