Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy, awarie, błędy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Problemy, awarie, błędy (/Temat-Problemy-awarie-bledy-91634)



RE: Problemy, awarie, błędy - eforsa - 02-05-2016 10:25

(02-05-2016 08:01)id-user napisał(a):  eForso Wink nie wyświetla mi listy ledów.
Zajmiemy się tym oczywiście. Życzymy udanej Majówki. (I przypominamy, żeby takie sprawy zgłaszać przez kontakt eforsy).


RE: Problemy, awarie, błędy - dbv - 03-05-2016 23:11

No i znowu domena fullplayer.pl (dawniej allplayer) oraz downloadfiles.pl zablokowana przez adblocka Undecided
Nie minął nawet tydzień...


RE: Problemy, awarie, błędy - eforsa - 04-05-2016 13:40

(03-05-2016 23:11)dbv napisał(a):  No i znowu domena fullplayer.pl (dawniej allplayer) oraz downloadfiles.pl zablokowana przez adblocka

Z pewnością zweryfikujemy sprawę. Nie otrzymaliśmy jednak żadnych innych informacji odnośnie blokowania tych dwóch domen.

@edit
Problem został naprawiony.


RE: Problemy, awarie, błędy - dbv - 08-05-2016 12:47

Padło?
[Obrazek: G5U9sDU.png]


RE: Problemy, awarie, błędy - id-user - 08-05-2016 12:52

No i co zrobisz? Nic nie zrobisz... a $$$ lecą.


RE: Problemy, awarie, błędy - dbv - 08-05-2016 13:02

Już działa Wink


RE: Problemy, awarie, błędy - mahuzz - 08-05-2016 19:35

Powie mi ktoś jak to jest z tymi leadami? Nie możliwe jest, że serwis ich nie tnie. Konwersja to jakaś parodia ostatnio.


RE: Problemy, awarie, błędy - id-user - 08-05-2016 20:25

Ta też to odczuwam. W innych serwisach jest ich znacznie więcej... Jedynym plusem są tu odnowienia... i większa stawka...


RE: Problemy, awarie, błędy - Mishalin - 11-05-2016 09:27

Witam. Ja spotkałem się z błędem przy rejestracji. Podałem nazwę użytkownika, e-mail, hasło i klikam dalej. Ładuje się do 98% wyskakuje komunikat, że wystąpił błąd. Klikam jeszcze raz na procenty (proces ładowania się) i dochodzi do 100%. Czekam na link aktywacyjny, po którym brak jakiegokolwiek śladu (spam i inne foldery sprawdzone). Kontaktowałem się przez kontakt eforsy jakby co. Smile


RE: Problemy, awarie, błędy - polokk - 22-05-2016 01:14

Witam, mam sprawe odnosnie nowego programu zastepujacego dotychczasowe filescloud.pl czyli pobierzgo.pl. Otóż chodzi o to, że adblock bardzo mocno go blokuje (przynajmniej u mnie na komputerze tak to widac) - Mianowicie gdy wystarczy, że wejde na filescloud.pl od razu z włączonym adblockiem widać całą strone, wszystkie motywy itd, jest ładowanie 'skanowania pliku' itd .... na pobierzgo.pl cała strona robi się w momencie biała, skrypty nie działają, itd.
[Obrazek: byoKJ87.png]

Ta sama sytuacja na filescloud bez problemów

[Obrazek: Sd8ZzLF.png]

W obu przypadkach adblock włączony, niedodawane były żadne reguły ani nic.

Cóż zmieniłem na pobierzgo, bo ma wzrosnąć konwersja przez to, ale skoro bez powodu u mnie tak adblock to wyswietla, to pewnie u innych również tak może się dziać, co skutecznie uniemożliwia w ogóle wysłanie sms/ wpisanie numeru do sub. :C

No chyba, że to jakaś wyjątkowa sytuacja tylko u mnie, tylko jakby tak było to z jakiego powodu ~? przecież nie dodawałem żadnych reguł ani nic tego typu .

Oczywiscie jak adblocka wyłącze to strona wygląda normalnie ;/ No ale w tych czasach chyba kazdy adblocka juz ma ;x