Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy, awarie, błędy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Problemy, awarie, błędy (/Temat-Problemy-awarie-bledy-91634)



RE: Problemy, awarie, błędy - id-user - 27-03-2016 18:23

Wejdź w swój panel na eforsie...
Twoje konto ===> Ustawienia konta I MASZ JAK BYK NAPISANE
POWIADOMIENIA GG


RE: Problemy, awarie, błędy - fusek - 27-03-2016 18:46

(27-03-2016 18:23)id-user napisał(a):  Wejdź w swój panel na eforsie...
Twoje konto ===> Ustawienia konta I MASZ JAK BYK NAPISANE
POWIADOMIENIA GG

Dzieki.
Co w takim razxie przedstawia post polokka?


RE: Problemy, awarie, błędy - id-user - 27-03-2016 23:42

Z którego ty rocznika jesteś że GG nie poznajesz... ludzie masakra...


RE: Problemy, awarie, błędy - fusek - 28-03-2016 07:47

(27-03-2016 23:42)id-user napisał(a):  Z którego ty rocznika jesteś że GG nie poznajesz... ludzie masakra...

Nie o to mi chodzi.
Wrzucil post z mysla zeby przedstawic ciecie leadow tak?


RE: Problemy, awarie, błędy - id-user - 28-03-2016 08:06

(27-03-2016 15:13)fusek napisał(a):  co to za bot?
No nwm


RE: Problemy, awarie, błędy - polokk - 28-03-2016 23:25

Fusek - bot z eforsy, jak kolega wyżej wspomniał podajesz w ustawieniach swoj nr gg (gadu-gadu - cos co bylo kiedys jednym z najlepszych komunikatorów polskiego pochodzenia, teraz wyparte przez - wszystko, szczególnie fejsbuka i messengera... Ale poniekąd mimo ze juz nie jest polskich właścicieli, to dalej niektórzy go używają, ja w sumie chyba tylko do bota eforsy) - może nie tyle ciecie leadow przedstawiłem, ale fakt, ze jednak cos tam im nie grali ze statystykami i kwotami, ale to można przeczytać na eforsie pod postem wielkanocnym, mysle ze wszystko się wyjaśniło, choc jednak zazwyczaj leady wracają do laski gdy napisze o tym na forum, pewnie przypadek, ale jak przez dwa dni wpadaly po jednym tak nagle 9. Żadnych teorii spiskowych nie knuje bron boże, jak wychodzę pic browar tez więcej mi wpada, niż jak siedzę i oszczędzam kasę, taka anegdotka dziwna Big Grin


RE: Problemy, awarie, błędy - id-user - 28-03-2016 23:59

@polok

mam podobnie, siedzę w domu wpadnie kilka ladów, a jak gdzieś mam wyjść lub zrobię coś pożytecznego danego dnia to akurat wpada chwilę przed lub po Big Grin

a co do cięcia leadów to coś musi być bo też mam przeczucie a raz już była akcja że mi dodali do saldo bo coś było na rzeczy

sory ze bez , . Aa %% i czas robi swoje Smile

Miłej nocy!


RE: Problemy, awarie, błędy - polokk - 30-03-2016 15:01

Nie wiem czy to tak było zawsze czy nie, bo na filescloud nie siedziałem w sub SMS tylko MT, ale czemu po wpisaniu numeru tel w opcji SUB przeskakuje do okna by "WYSŁAĆ SMS o treśc AG.cośtam" na numer ? Skoro powinien tylko wpisać kod z SMSA, a nie jeszcze wysyłać ?

// BTW - Nie ma jak bawiąc się ustawieniami na eforsie trafić w moment kiedy akurat wpada LEAD, gdy masz stawkę MT FREE :/ - Przeboleje te 6,5 pln co zrobić ;P


RE: Problemy, awarie, błędy - rozekrr - 30-03-2016 17:05

@[polokk] jak ktoś wcześniej zapisał się do subskrypcji, lub ma ją wyłączoną, to automatycznie przenosi do premium sms. Zamiast tracić leada, można go dalej zyskać, taka zyskowność Smile


RE: Problemy, awarie, błędy - id-user - 30-03-2016 18:31

Dokładnie, istnieje również opcja że ktoś ma wyłączone subskrypcje i tak byś stracił leada, a tak możesz zyskać na tym.