Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy, awarie, błędy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Problemy, awarie, błędy (/Temat-Problemy-awarie-bledy-91634)



RE: Problemy, awarie, błędy - barykap - 29-02-2016 16:38

miałem taki ruch z austri a cholera jasna usluga nie działa kody nie przychodza juz nawet znajomego poprosilem o wyslanie smsa ale zamiast kodu dostaje error


RE: Problemy, awarie, błędy - Hiuston - 29-02-2016 17:05

Utworzone komentarze nie zapisują się tzn. nie ma możliwości ich ponownego edytowania. Dodatkowo coś nie śmiga z generowaniem avatarów.


RE: Problemy, awarie, błędy - Xevik - 29-02-2016 17:17

(29-02-2016 16:21)polokk napisał(a):  No ja tez chwilowo przenioslem sie do konkurencji i w sumie tez rewelki nie ma, ale jednak w ostatnich dniach gdzie tu mialem po kilkansscie zlotych, tam jednak jest kilkadziesiat. Cos rzeczywiscie mi sie zdaje ze jak z eforsa u mnie bylo wszystko ok tak nagle zaczely sie jakies ciecia straszne, juz nie mowiac o tych "chwilowych problemach" kiedy leady nawet nie mialy okazji wpasc. Przetestuje pare dni jeden i drugi i zobaczymy czy nie trzeba sie bedzie przeniesc na jakis nieokreslony blizej czas. Wiem ze to nie tylko wina eforsy oczywiscie jak odnowienia wyswietlenia itd. Ale jednak tak drastycznych spadkow sie nie spodziewalem Tongue mam nadzieje ze nie bede musial opuszczac eforsy, bo to z nia zaczalem wyciagac swoje pierwsze pieniadze w internecie i jest sentyment, sorki za bledy pisane na fonie xp
Ja wróciłem. Nic nie pisze o konkurencji po prostu tutaj mi najlepiej. Żeby nie było, że chce innym serwisom zaszkodzić. Powoli wszystko wraca do normy.. i jak już nie będzie tak dużych problemów jak ostatnio, to się uciesze.
Postaram się dać wam znać za kilka dni jak jest z leadami i czy programy padają.


RE: Problemy, awarie, błędy - name18 - 18-03-2016 15:20

Witam, dziś wystąpil u mnie duży problem na eforsie, mianowicie system nie zalicza wyświetleń a tym bardziej leadów, jeszcze tak nigdy nie miałem, zawsze wyświetlenia która miałem na stronie prawie sie zgadzały z tymi co są na eforsie, a dzisiaj na mojej stronie przykładowo 350 wejsc a na eforsie od godziny 11 ciągle mam 91 wyświetleń i tak stoi w miejscu, a widzę ze na stronie ludzię wchodzą cały czas, o co chodzi panowie? ma ktoś taki problem dzisiaj?


RE: Problemy, awarie, błędy - nitro23 - 18-03-2016 16:45

Potwierdzam.
Nie działa też filescloud.pl (nie wyskakuje widget aktywacji).


RE: Problemy, awarie, błędy - Pakula - 18-03-2016 16:58

Nie działa mi system zliczania wyświetleń, a wiem, że dziś ponad 30 osób kliknęło w link. Dlaczego?
No nic chyba trzeba przejść do innej firmy wszystko stoi w miejscu od dłuższego czasu nawet leady nie wpadają


RE: Problemy, awarie, błędy - fusek - 20-03-2016 12:09

czy tylko ja zaliczylem spadek leadow?
600 uu - 0 leadow!!!
ktos tu kreci.


RE: Problemy, awarie, błędy - id-user - 20-03-2016 12:20

Mam to samo, zazwyczaj co 10-12uu mam 1 lead a teraz mam np.240uu i 3 leady.
Dziwny przypadek że np. albo rano wpadają same leady uu ale ok. 17 nagle wpada z 6 leadów i przez resztę dnia cisza.


RE: Problemy, awarie, błędy - eforsa - 21-03-2016 12:33

Jeśli pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości prosimy śmiało pisać na kontakt. Pamiętajcie, że wszystkie kwestie rozpatrujemy indywidualnie a wynika to w dużej mierze ze specyfiki branży. Jeśli pojawiają się nieścisłości, zawsze będziemy rozwiązywać je badając zarówno przyczyny jak i skutki. Podejmiemy adekwatne działania naprawcze oraz prewencyjne, aby na przyszłość zapobiec podobnym sytuacjom. Niemniej jednak, musimy sprawdzić poszczególne dane i przeanalizować problemy pod kątem detali. Jest wiele czynników wpływających na konwersję, wiele z nich pozostaje poza naszym zasięgiem wpływów.


RE: Problemy, awarie, błędy - barykap - 23-03-2016 13:52

Brawooo znowu e forse caly serwer lezy brawo!!