Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy, awarie, błędy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Problemy, awarie, błędy (/Temat-Problemy-awarie-bledy-91634)



RE: Problemy, awarie, błędy - barykap - 28-02-2016 14:12

Usługa na austri nie działa pisano mi że po wyslaniu smsa przychodzi bad Error: Unknown IP http://1nfo.cc/rq . Nie była to jednorazowa sytuacja.


RE: Problemy, awarie, błędy - bokowski - 28-02-2016 15:40

Coś po tej migracji szwankuje u Was ze statystykami wyświetleń, więcej niż 50%nie jest pokazywanych w statsach (mam prawie 1900 wejść na stronę a u Was jest 607 wyświetleń gdzie wcześnie te statystyki były do siebie bardzo zbliżone) , nie mówiąc już o tym, że na strasznie spadła skuteczność widgetu aktywacji.


RE: Problemy, awarie, błędy - rozekrr - 28-02-2016 16:55

No z tym widgetem aktywacji to dalej nie jest dobrze do końca... Kolejna osoba która z nim ma problem, którzy rzekomo został rozwiązany.


RE: Problemy, awarie, błędy - vREDy - 28-02-2016 17:55

Nawet wejść dzisiaj dobrze nie zlicza z widgetu, a co dopiero z leadami... -.-


RE: Problemy, awarie, błędy - id-user - 28-02-2016 22:44

Tak jak pisałem wcześniej, sam co jakiś czas wysyłam sms'a i sprawdzam czy poprawnie działa Smile
Na allegro kupcie starter Play, Orenge itp z krótkim terminem ważności z parę złotych o wartości 50zł.
Kupiłem 20 starterów z krótkim terminem i sprawdzam co jakiś czas czy nalicza Smile

Polecam tą metodę WSZYSTKIM.

Jedna strona MO/MT (zagraniczna) zalicza co 3 leada Smile


RE: Problemy, awarie, błędy - rozekrr - 29-02-2016 08:44

To jak taki bystrzak jesteś to sprawdź wszystkie serwisy Smile A jak Ci nic nie wpada, to co tu jeszcze robisz facepalm ?


RE: Problemy, awarie, błędy - id-user - 29-02-2016 09:02

bo do tej pory wszystko było ok


RE: Problemy, awarie, błędy - fusek - 29-02-2016 16:03

(28-02-2016 22:44)id-user napisał(a):  Tak jak pisałem wcześniej, sam co jakiś czas wysyłam sms'a i sprawdzam czy poprawnie działa Smile
Na allegro kupcie starter Play, Orenge itp z krótkim terminem ważności z parę złotych o wartości 50zł.
Kupiłem 20 starterów z krótkim terminem i sprawdzam co jakiś czas czy nalicza Smile

Polecam tą metodę WSZYSTKIM.

Jedna strona MO/MT (zagraniczna) zalicza co 3 leada Smile

Dobrze o tym wiemy ze nikt takich starterow nie sprzedaje - mogles napisac ze kupujesz startery i doladowujesz a nie kit wciskac.


RE: Problemy, awarie, błędy - devilll - 29-02-2016 16:06

(29-02-2016 16:03)fusek napisał(a):  
(28-02-2016 22:44)id-user napisał(a):  Tak jak pisałem wcześniej, sam co jakiś czas wysyłam sms'a i sprawdzam czy poprawnie działa Smile
Na allegro kupcie starter Play, Orenge itp z krótkim terminem ważności z parę złotych o wartości 50zł.
Kupiłem 20 starterów z krótkim terminem i sprawdzam co jakiś czas czy nalicza Smile

Polecam tą metodę WSZYSTKIM.

Jedna strona MO/MT (zagraniczna) zalicza co 3 leada Smile

Dobrze o tym wiemy ze nikt takich starterow nie sprzedaje - mogles napisac ze kupujesz startery i doladowujesz a nie kit wciskac.

Dokładnie, wczoraj jak mu napisałem aby linka dał do allegro, to napisał, żeby wpisać sobie w szukajke starter i patrzeć co trochę bo szybko znikają facepalm


RE: Problemy, awarie, błędy - polokk - 29-02-2016 16:21

No ja tez chwilowo przenioslem sie do konkurencji i w sumie tez rewelki nie ma, ale jednak w ostatnich dniach gdzie tu mialem po kilkansscie zlotych, tam jednak jest kilkadziesiat. Cos rzeczywiscie mi sie zdaje ze jak z eforsa u mnie bylo wszystko ok tak nagle zaczely sie jakies ciecia straszne, juz nie mowiac o tych "chwilowych problemach" kiedy leady nawet nie mialy okazji wpasc. Przetestuje pare dni jeden i drugi i zobaczymy czy nie trzeba sie bedzie przeniesc na jakis nieokreslony blizej czas. Wiem ze to nie tylko wina eforsy oczywiscie jak odnowienia wyswietlenia itd. Ale jednak tak drastycznych spadkow sie nie spodziewalem Tongue mam nadzieje ze nie bede musial opuszczac eforsy, bo to z nia zaczalem wyciagac swoje pierwsze pieniadze w internecie i jest sentyment, sorki za bledy pisane na fonie xp