Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy, awarie, błędy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Problemy, awarie, błędy (/Temat-Problemy-awarie-bledy-91634)



RE: Problemy, awarie, błędy - bokowski - 25-11-2015 18:17

Eforso mam pytanie czy w najbliższą sobotę podczas gali wasza strona będzie działać tak jak zawsze (czyli wcale) czy może tym razem coś poprawicie i będzie szansa na jakiś zarobek Smile ?


RE: Problemy, awarie, błędy - Majka - 27-11-2015 16:11

(29-10-2015 12:19)Majka napisał(a):  Wiem,że to było już poruszane. Ale nie mogę znaleźć konkretu.

Da się w programach typu stream obejść ten błąd (po wciśnięciu play). Prawie w każdej przeglądarce wyskakuje.

[Obrazek: Clipboard01eforsa.jpg]

@[eforsa] Pisaliście mi z miesiąc temu na PW, że zajmiecie się tym błędem i ... lipa


RE: Problemy, awarie, błędy - mysc - 27-11-2015 16:22

To jest błąd wynikający z włączonego adblock'era, po wyłączeniu wszystko działa normalnie. Adblock'er ogólnie blokuje tą technologię - nie tylko na eforsie ;/


RE: Problemy, awarie, błędy - vREDy - 28-11-2015 20:47

Coś się popsuł Widget Aktywacji. Pomimo odznaczonej opcji automatycznej akceptacji regulaminu, wyświetla zaakceptowany.

[Obrazek: jZtbfl7.jpg]

Jeżeli można byłoby naprawić, byłbym wdzięczny. Wink


RE: Problemy, awarie, błędy - Glexab - 02-12-2015 10:28

Leady wpadają, widać je w statystykach, a kasy nie dolicza do salda :<


RE: Problemy, awarie, błędy - namo - 02-12-2015 10:29

Też miałem ten problem, saldo aktualizowało się po czasie.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka


RE: Problemy, awarie, błędy - Glexab - 02-12-2015 10:36

Za każdy premium sms mam 0zł

[Obrazek: ddd.jpg]


RE: Problemy, awarie, błędy - bokowski - 06-12-2015 21:16

Co jest z downloaded.pl ? Cały dzień nie działa, moglibyście ostrzegać przed takim downtimem bo w niedziele zawsze najlepiej wpada.


RE: Problemy, awarie, błędy - Redwids - 07-12-2015 08:58

09:00 dnia następnego a downloaded wciąż nie działa


RE: Problemy, awarie, błędy - themate0 - 07-12-2015 12:05

nie wiem czy tylko u mnie, czy u wszystkich, ale nie pokazuje się ikonka w programie allplayer, ta na samym srodku playera, zeby dac PLAY ( zacząć film )