Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy, awarie, błędy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Problemy, awarie, błędy (/Temat-Problemy-awarie-bledy-91634)



RE: Problemy, awarie, błędy - adis663 - 21-10-2015 16:37

Dlaczego nei zaliczyło leada..?
Po wysłaniu sms przyszedł sms zwrotne że 'Błędna treść. Sprawdź pierwsze słowo i numer na który wysyłasz. ;/


RE: Problemy, awarie, błędy - eforsa - 23-10-2015 12:06

(21-10-2015 16:37)adis663 napisał(a):  Dlaczego nei zaliczyło leada..?
Po wysłaniu sms przyszedł sms zwrotne że 'Błędna treść. Sprawdź pierwsze słowo i numer na który wysyłasz. ;/

Podaj nam więcej informacji, żebyśmy mogli cokolwiek sprawdzić. Program, link, numer telefonu, im więcej tym lepiej. Informacja jaką podałeś posiada bardzo mało konkretów.


RE: Problemy, awarie, błędy - Xers - 26-10-2015 19:51

czy programy archiwizowane dodają leady? Będe dostawał kase za program http://pobierzpliki.pl?
Bo to co zrobiliście z downoaded to jest jakieś nieporozumienie..
prosze o szybą odpowiedź Smile


RE: Problemy, awarie, błędy - Mation - 28-10-2015 21:37

Widget aktywacji przenosi na stronę wygrywa.pl, a nie na wybraną przez użytkownika. Proszę o naprawienie tego.


RE: Problemy, awarie, błędy - Majka - 29-10-2015 12:19

Wiem,że to było już poruszane. Ale nie mogę znaleźć konkretu.

Da się w programach typu stream obejść ten błąd (po wciśnięciu play). Prawie w każdej przeglądarce wyskakuje.

[Obrazek: Clipboard01eforsa.jpg]


RE: Problemy, awarie, błędy - eforsa - 30-10-2015 17:53

(28-10-2015 21:37)Mation napisał(a):  Widget aktywacji przenosi na stronę wygrywa.pl, a nie na wybraną przez użytkownika. Proszę o naprawienie tego.

To nie jest błąd, tak po prostu jest. Osoby wysyłające SMS oraz zapisujące się na subskrypcje dostają automatycznie dostęp do wymienionego serwisu wraz z doładowaniem punktów. Na tym się opierają nasze serwisy. Jeśli uzupełniłeś pole "extra url" to po przekierowaniu na podaną stronę wywoływane jest dodatkowe okno z podanym adresem. Jeśli uważasz, że nie działa to tak jak to opisałem to wyślij proszę przykład z wykorzystaniem danej opcji przez Ciebie.

(29-10-2015 12:19)Majka napisał(a):  Wiem,że to było już poruszane. Ale nie mogę znaleźć konkretu.

Da się w programach typu stream obejść ten błąd (po wciśnięciu play). Prawie w każdej przeglądarce wyskakuje.

[Obrazek: Clipboard01eforsa.jpg]

Prześlij na PW link do tej strony, wiemy, że ten problem istnieje od dłuższego czasu, ale postaramy się coś ustalić, może pojawiły się jakieś nowe fakty.

(26-10-2015 19:51)Xers napisał(a):  czy programy archiwizowane dodają leady? Będe dostawał kase za program http://pobierzpliki.pl?
Bo to co zrobiliście z downoaded to jest jakieś nieporozumienie..
prosze o szybą odpowiedź Smile

Programy archiwalne nadal działają.


RE: Problemy, awarie, błędy - Majka - 30-10-2015 18:05

@eforsa - link wysłany


RE: Problemy, awarie, błędy - saindd - 31-10-2015 20:14

serwery siadły , naprawcie to szybko Tongue


RE: Problemy, awarie, błędy - Glexab - 31-10-2015 20:38

Nic nowego Big Grin


RE: Problemy, awarie, błędy - bodorek - 31-10-2015 20:44

Eforsa zawsze pada podczas takich wydarzeń