Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy, awarie, błędy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Problemy, awarie, błędy (/Temat-Problemy-awarie-bledy-91634)



Problemy, awarie, błędy - broofie - 04-07-2015 11:08

A zmieniles/as sposób płatności w panelu? Skoro wyplaciles/as na PayPal to powinno to wyglądać tak:
[Obrazek: 2c5c4cef26885ec11fdb6404b585bd77.jpg]

Co do znikania postów to na forum trwały prace techniczne do tego byl robiony backup wiec niektóre wpisy mogły sie usunąć.


RE: Problemy, awarie, błędy - Lotheo - 04-07-2015 16:39

(04-07-2015 11:03)Zemix napisał(a):  
(03-07-2015 17:27)Lotheo napisał(a):  
(03-07-2015 09:51)Zemix napisał(a):  Hmm, ciekawe zgłaszam błąd, że nie dostałem wpłaty na konto PayPal i nagle mój post jest usuwany?
0 odzewu na e-mail..

Tak, bo eforsa sabotuje forum i karze administracji usuwać Twoje posty, żeby nie musieli wypłacić Ci tych mylionów facepalm

Wybacz ale to trochę dziwne, nie odpisują na e-mail

- [email protected]
- [email protected]

Opisuję problem tutaj, i nagle mój post znika :__:

Poza tym nie musisz być takim ignorantem, zapewne gdyby Tobie nie doszły pieniądze na konto zrobił byś to samo.. Więc nie rozumiem twojego zachowania Undecided Ja po prostu chce wiedzieć, co jest tego przyczyną..

Nie trzeba być ignorantem, żeby dostrzec, że wysnuwasz jakieś bajkowe teorie i nie wiadomo jakie zarzuty wobec eforsy i administracji. Ja mam kontakt świetny z eforsą poprzez e-mail. Nigdy długo na odpowiedź nie czekałem. Gdyby mi nie doszły pieniądze na konto, to nie robiłbym dymu tutaj i szukał powiązania jakiś szemranych akcji ze strony eforsy i administracji forum, tak jak napisałem powyżej. Skoro nie dostajesz odpowiedzi na forum lub e-mailu, to dlaczego do nich nie zadzwonisz? Przecież jest numer telefonu podany: +48 791 404 880. Nie widzę żadnego problemu. Chyba, że jesteś jedną z tych osób, które wstydzą się swojego głosu i rozmowy przez telefon, woląc klepać w klawiaturę przed monitorem. Nie wnikam Smile


RE: Problemy, awarie, błędy - Zemix - 05-07-2015 10:10

(04-07-2015 16:39)Lotheo napisał(a):  
(04-07-2015 11:03)Zemix napisał(a):  
(03-07-2015 17:27)Lotheo napisał(a):  
(03-07-2015 09:51)Zemix napisał(a):  Hmm, ciekawe zgłaszam błąd, że nie dostałem wpłaty na konto PayPal i nagle mój post jest usuwany?
0 odzewu na e-mail..

Tak, bo eforsa sabotuje forum i karze administracji usuwać Twoje posty, żeby nie musieli wypłacić Ci tych mylionów facepalm

Wybacz ale to trochę dziwne, nie odpisują na e-mail

- [email protected]
- [email protected]

Opisuję problem tutaj, i nagle mój post znika :__:

Poza tym nie musisz być takim ignorantem, zapewne gdyby Tobie nie doszły pieniądze na konto zrobił byś to samo.. Więc nie rozumiem twojego zachowania Undecided Ja po prostu chce wiedzieć, co jest tego przyczyną..

Nie trzeba być ignorantem, żeby dostrzec, że wysnuwasz jakieś bajkowe teorie i nie wiadomo jakie zarzuty wobec eforsy i administracji. Ja mam kontakt świetny z eforsą poprzez e-mail. Nigdy długo na odpowiedź nie czekałem. Gdyby mi nie doszły pieniądze na konto, to nie robiłbym dymu tutaj i szukał powiązania jakiś szemranych akcji ze strony eforsy i administracji forum, tak jak napisałem powyżej. Skoro nie dostajesz odpowiedzi na forum lub e-mailu, to dlaczego do nich nie zadzwonisz? Przecież jest numer telefonu podany: +48 791 404 880. Nie widzę żadnego problemu. Chyba, że jesteś jedną z tych osób, które wstydzą się swojego głosu i rozmowy przez telefon, woląc klepać w klawiaturę przed monitorem. Nie wnikam Smile

Szczerze mówiąc nie rozważyłem opcji telefonicznej, którą na pewno wykorzystam, w pewnym sensie Ci dziękuję, a z drugiej strony wyczuwam w twoich zdaniach gniew, w który też nie wnikam. Co do nasuwania teori i zarzutów, nic takiego nie narzucałem :__: po prostu zastanawiało mnie to, i zaraz po tym jak zauważyłeś dostałem odpowiedź, że nie tylko mi znikają posty. A odpowiedź na e-mail do dziś nie dotarła.


@broofie
Dzięki za sugestię, jednak nie wypłacam pieniędzy pierwszy raz i wszystko sprawdziłem jest ok.


Dziś zadzwonię może dowiem się czegoś sensownego.


RE: Problemy, awarie, błędy - bodorek - 08-07-2015 00:00

[Obrazek: out.php?i=1008910_ashampoo-snap-2015.07....s-005-.png]
W ustawieniach zalogowanego wyskakuje error


RE: Problemy, awarie, błędy - eforsa - 08-07-2015 11:15

(05-07-2015 10:10)Zemix napisał(a):  
(04-07-2015 16:39)Lotheo napisał(a):  
(04-07-2015 11:03)Zemix napisał(a):  
(03-07-2015 17:27)Lotheo napisał(a):  
(03-07-2015 09:51)Zemix napisał(a):  Hmm, ciekawe zgłaszam błąd, że nie dostałem wpłaty na konto PayPal i nagle mój post jest usuwany?
0 odzewu na e-mail..

Tak, bo eforsa sabotuje forum i karze administracji usuwać Twoje posty, żeby nie musieli wypłacić Ci tych mylionów facepalm

Wybacz ale to trochę dziwne, nie odpisują na e-mail

- [email protected]
- [email protected]

Opisuję problem tutaj, i nagle mój post znika :__:

Poza tym nie musisz być takim ignorantem, zapewne gdyby Tobie nie doszły pieniądze na konto zrobił byś to samo.. Więc nie rozumiem twojego zachowania Undecided Ja po prostu chce wiedzieć, co jest tego przyczyną..

Nie trzeba być ignorantem, żeby dostrzec, że wysnuwasz jakieś bajkowe teorie i nie wiadomo jakie zarzuty wobec eforsy i administracji. Ja mam kontakt świetny z eforsą poprzez e-mail. Nigdy długo na odpowiedź nie czekałem. Gdyby mi nie doszły pieniądze na konto, to nie robiłbym dymu tutaj i szukał powiązania jakiś szemranych akcji ze strony eforsy i administracji forum, tak jak napisałem powyżej. Skoro nie dostajesz odpowiedzi na forum lub e-mailu, to dlaczego do nich nie zadzwonisz? Przecież jest numer telefonu podany: +48 791 404 880. Nie widzę żadnego problemu. Chyba, że jesteś jedną z tych osób, które wstydzą się swojego głosu i rozmowy przez telefon, woląc klepać w klawiaturę przed monitorem. Nie wnikam Smile

Szczerze mówiąc nie rozważyłem opcji telefonicznej, którą na pewno wykorzystam, w pewnym sensie Ci dziękuję, a z drugiej strony wyczuwam w twoich zdaniach gniew, w który też nie wnikam. Co do nasuwania teori i zarzutów, nic takiego nie narzucałem :__: po prostu zastanawiało mnie to, i zaraz po tym jak zauważyłeś dostałem odpowiedź, że nie tylko mi znikają posty. A odpowiedź na e-mail do dziś nie dotarła.


@broofie
Dzięki za sugestię, jednak nie wypłacam pieniędzy pierwszy raz i wszystko sprawdziłem jest ok.


Dziś zadzwonię może dowiem się czegoś sensownego.

Szanowny użytkowniku Zemix, płatność była oczywiście wysłana terminowo zgodnie z potwierdzeniem w panelu administracyjnym. Co więcej odpowiedzieliśmy na Pana email oraz przesłałiśmy potwierdzenie dokonanej płatności w paypal. Prosiliśmy o kontakt zwrotny, zweryfikowanie konta paypal i onformację, ponieważ my wywiązaliśmy się w pełni z realizacji płatności zgodnie z dokumentem wypłaty jaki otrzymaliśmy. Email do wypłaty paypal jest różny od email na jaki jest Pan zarejestrowany jako nasz partner. Wypłatę oczywiście dokonywaliśmy w oparciu o wygenerowany rachunek. W załączniku potwierdzenie odpowiedzi wraz z przesłanym potwierdzeniem płatności paypal. Prosimy o kontak zwrotny na [email protected]


RE: Problemy, awarie, błędy - Lotheo - 08-07-2015 13:50

@[bodorek]
Nie tylko w zalogowanym pojawiał się wczoraj ten błąd.


RE: Problemy, awarie, błędy - bodorek - 08-07-2015 13:57

(08-07-2015 13:50)Lotheo napisał(a):  @[bodorek]
Nie tylko w zalogowanym pojawiał się wczoraj ten błąd.

No tak czy siak już jest git i na dodatek dodali te 3 nowe kafelki, więc wszystko świetnie Smile Jeszcze tylko ulepszenie pustej oferty i zaczynam działać ponownie Big Grin


RE: Problemy, awarie, błędy - krzysio3001 - 11-07-2015 22:33

Jak macie dziś z leadami? Bo u mnie coś za mało :/


RE: Problemy, awarie, błędy - aero2 - 12-07-2015 09:33

http://iphone.twojanagroda.pl/

Chyba powinno pisać Ostatnio wygrali.


RE: Problemy, awarie, błędy - JustinTime - 12-07-2015 20:02

Mówię co taka konwersja, a tu strona i wszystko tak muli... powód?