Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy, awarie, błędy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Problemy, awarie, błędy (/Temat-Problemy-awarie-bledy-91634)



RE: Problemy, awarie, błędy - eforsa - 29-04-2015 11:07

(28-04-2015 12:23)polokk napisał(a):  403
Forbidden

Access to this resource on the server is denied!

Po wejsciu w link playhd - czy ja przeoczylem cos, co prawda dlugi czas nie bylem aktywny, ale chcialem zaczac od nowa i znowuz same problemy na starcie, to z hostingiem, ktory kupilem to teraz z linkami oO

Program playhd wyłączyliśmy niedawno z oferty, nie był dostępny dla nowych partnerów - osoby, które aktywowały go wcześniej mogły jeszcze widzieć dostęp do materiałów itd. - już nie ma takiej możliwości.

Zapraszam do testowania najnowszego programu ALLPlayer, który pozwala na znacznie więcej niż wysłużony playHD.


RE: Problemy, awarie, błędy - szykiryki - 29-04-2015 11:19

@[eforsa], a zrobicie coś z problemem w programie odpowiadam, o którym wspomiał broofie??


RE: Problemy, awarie, błędy - eforsa - 29-04-2015 11:25

(28-04-2015 18:58)krzysio3001 napisał(a):  Dlaczego nie pokazuje się materiał (downloaded) w statystykach leadów?
Od 27-04-2015 13:28 mam ostatnie dane dot. materiału, a w nowszych już nie.

Faktycznie wystąpił taki problem przy downloaded. Nie powinien on już występować dla nowych leadów.

(29-04-2015 11:19)szykiryki napisał(a):  @[eforsa], a zrobicie coś z problemem w programie odpowiadam, o którym wspomiał broofie??

Tak wiemy o tym problemie, będziemy coś z tym robić.

(28-04-2015 22:08)broofie napisał(a):  W tym nowym programie "odpowiadam" mozna odkryc tekst klikajac prawym przyciskiem i "Zaznacz wszystko".

Problem został rozwiązany.

(28-04-2015 16:02)siwrus1231 napisał(a):  działa Wam poprawnie downloaded? Ja od, hmmm, kilku dni, żadnych leadów, zawsze korzystałem z MO ale po kilku dniach bez leadów załączyłem premium, po kilku dniach bez leadów znowu załączyłem MO no i dalej nic...

Chodzi o konto swirus1231? Podejrzewam, że nie biorąc pod uwagę ilości odwiedzin na tym koncie. Jeśli mamy dokładnie weryfikować zgłaszane problemy to proszę podawać login lub e-mail użyty w systemie.


RE: Problemy, awarie, błędy - szykiryki - 29-04-2015 12:14

No i git Smile


RE: Problemy, awarie, błędy - eforsa - 29-04-2015 12:38

(28-04-2015 20:41)selfie napisał(a):  Mam pytanie apropo's player'a AllPlayer, dlaczego prawy przycisk wyłącza głos a ten z lewej zatrzymuje zajawkę a mimo to pole jest puste? To błąd czy specjalnie nie ma żadnej ikony dla tego playera?

Zostało to naprawione.

(28-04-2015 20:41)selfie napisał(a):  Ach i naprawcie przejście na tryb pełnoekranowy gdyż w lewym górnym rogu widać "logo" youtube przez które można przejść na stronę z filmikiem a to może zmniejszać konwersje.

Gdzie to jest dokładnie? Logo youtube powinno się wyświetlać w dolnym prawym rogu (którego samego w sobie usunąć nie możemy) i być zasłonięte przez pasek.


RE: Problemy, awarie, błędy - bokowski - 29-04-2015 13:01

Eforsa, będziecie robić wypłaty jeszcze przed 1 maja ?


RE: Problemy, awarie, błędy - eforsa - 29-04-2015 18:18

(29-04-2015 13:01)bokowski napisał(a):  Eforsa, będziecie robić wypłaty jeszcze przed 1 maja ?

Tak, będziemy realizować wypłaty przed 1 maja.


RE: Problemy, awarie, błędy - selfie - 29-04-2015 20:18

(29-04-2015 12:38)eforsa napisał(a):  
(28-04-2015 20:41)selfie napisał(a):  Mam pytanie apropo's player'a AllPlayer, dlaczego prawy przycisk wyłącza głos a ten z lewej zatrzymuje zajawkę a mimo to pole jest puste? To błąd czy specjalnie nie ma żadnej ikony dla tego playera?

Zostało to naprawione.

(28-04-2015 20:41)selfie napisał(a):  Ach i naprawcie przejście na tryb pełnoekranowy gdyż w lewym górnym rogu widać "logo" youtube przez które można przejść na stronę z filmikiem a to może zmniejszać konwersje.

Gdzie to jest dokładnie? Logo youtube powinno się wyświetlać w dolnym prawym rogu (którego samego w sobie usunąć nie możemy) i być zasłonięte przez pasek.

Fakt z wyłączonym adblockiem działa i widać przyciski natomiast z włączonym już nie.

Logo jest przykryte paskiem- mówię tu o Iframe natomiast dwukrotne kliknięcie w player przełącza nas do trybu pełnoekranowego gdzie logo jest już widoczne.

[Obrazek: MRsqVjH.jpg]


RE: Problemy, awarie, błędy - kacye - 30-04-2015 15:49

Po wejściu w zakładkę pomoc -> faq -> informator zus w dodatkowych informacjach jest link do przykładowego oświadczenia do US . Po wejściu w link nic się nie wyświetla, więc wypadało by to naprawić Smile!
KOLEJNY raz. Administracjo, zaglądajcie tutaj cżęściej.


RE: Problemy, awarie, błędy - BobBudowniczy64 - 30-04-2015 16:48

W programie odpowiadam.pl ukrytą treść można bez problemu podejrzeć stosując opcję "zbadaj element".
Da radę to ukryć aby nie można było tego podejrzeć?