Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy, awarie, błędy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Problemy, awarie, błędy (/Temat-Problemy-awarie-bledy-91634)



RE: Problemy, awarie, błędy - benga0 - 15-03-2015 11:54

Mówił, że warto było poświęcić to 18 zł. Więc jestem przekonany, że ściągnęło. No, ale druga kwestia - czemu nie naliczyło też tego wyświetlenia Wink?


RE: Problemy, awarie, błędy - broofie - 15-03-2015 14:19

Wyswietlenie moglo zaliczyc za pierwszym razem, byc moze wszedl w link pare godzin wczesniej.
Dawno nie zarabialem na eforsie/subach ale nigdy zlego slowa na eforse nie moglem powiedziec.
Mysle, ze kazdy serwis na swoj sposob probuje wiecej zarobic. Ciecia oraz bledy w serwisie sa i beda.


RE: Problemy, awarie, błędy - eforsa - 15-03-2015 14:40

(15-03-2015 10:50)benga0 napisał(a):  Widzę, że leady są cięte. "Zainteresowany" nie mógł wpisać numeru na pustej ofercie - więc poprosił mnie o to. Wpisałem jego numer, zapoznał się z kosztami i podał mi kod. Następnie widzę, że kod jest prawidłowy i mogę oglądać filmy. Oczywiście w panelu wizyty bez zmian, a no i brakuje 7,50 zł do tej pory od wczorajszego wieczoru.

Prosimy o podanie numeru telefonu z którego dokonano rzekomą aktywację, , treść uzyskanego kodu PIN oraz Państwa login w PP Eforsa.pl. Brak podania tych informacji świadczyć będzie jedynie o pomówieniach z Państwa strony. Wszystko działa poprawnie, leady zliczane są poprawnie. Chętnie publicznie zweryfikujemy i podzielimy się informacjami na temat tej transakcjiSmile

Pozdrawiamy serdecznie.


RE: Problemy, awarie, błędy - suchy0001 - 18-03-2015 11:15

@[eforsa] czy w pustej ofercie iframe nie powinno być informacji o zamawianiu treści cyfrowych itd wg nowej ustawy? Iframe jest dobrze dostosowany do zmian? Bo samo zalogowany.pl ma taką informację a okienko juz nie i tak pytam czy full legal jest Wink

Tapatalk xperia z2


RE: Problemy, awarie, błędy - ebonkyz - 18-03-2015 19:28

(18-03-2015 11:15)suchy0001 napisał(a):  @[eforsa] czy w pustej ofercie iframe nie powinno być informacji o zamawianiu treści cyfrowych itd wg nowej ustawy? Iframe jest dobrze dostosowany do zmian? Bo samo zalogowany.pl ma taką informację a okienko juz nie i tak pytam czy full legal jest Wink

Tapatalk xperia z2

Też jestem ciekawy.


RE: Problemy, awarie, błędy - eforsa - 19-03-2015 13:40

(18-03-2015 11:15)suchy0001 napisał(a):  @[eforsa] czy w pustej ofercie iframe nie powinno być informacji o zamawianiu treści cyfrowych itd wg nowej ustawy? Iframe jest dobrze dostosowany do zmian? Bo samo zalogowany.pl ma taką informację a okienko juz nie i tak pytam czy full legal jest Wink

Tapatalk xperia z2

W wyniku błędu dodatkowe informacje się nie wyświetlały. Zostało to poprawione.


RE: Problemy, awarie, błędy - ebonkyz - 19-03-2015 14:55

@[eforsa] Jeszcze jedno pytanie - czy do pustej oferty trzeba dodawać swoją stopkę?
Jeśli tak to jaką pod typowy program konkursowy typu Zgarnij toster? Można prosić jakiś przykład?


RE: Problemy, awarie, błędy - MasterWeb - 20-03-2015 11:07

Eforsa długo będziecie rozwiązywać te problemy bo strona wisi a drugą sprawa nie chcieli byśmy zęby coś ubyło z naszych kont


RE: Problemy, awarie, błędy - suchy0001 - 20-03-2015 11:24

(19-03-2015 14:55)ebonkyz napisał(a):  @[eforsa] Jeszcze jedno pytanie - czy do pustej oferty trzeba dodawać swoją stopkę?
Jeśli tak to jaką pod typowy program konkursowy typu Zgarnij toster? Można prosić jakiś przykład?
Swoją stopkę i swój regulamin.
I najlepiej żebyś ten toster faktycznie oferował,przynajmniej jeden.

Tapatalk xperia z2


RE: Problemy, awarie, błędy - ebonkyz - 20-03-2015 11:44

(20-03-2015 11:24)suchy0001 napisał(a):  
(19-03-2015 14:55)ebonkyz napisał(a):  @[eforsa] Jeszcze jedno pytanie - czy do pustej oferty trzeba dodawać swoją stopkę?
Jeśli tak to jaką pod typowy program konkursowy typu Zgarnij toster? Można prosić jakiś przykład?
Swoją stopkę i swój regulamin.
I najlepiej żebyś ten toster faktycznie oferował,przynajmniej jeden.

Tapatalk xperia z2

Oookej, ale gdybym zrobił ten program... to skąd mam wiedzieć kto ma wygrać? Nie mam dostępu do żadnych numerów telefonów, ani nic takiego?