Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy, awarie, błędy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Problemy, awarie, błędy (/Temat-Problemy-awarie-bledy-91634)



RE: Problemy, awarie, błędy - Rav656 - 07-03-2015 09:34

U mnie to samo. Z 10-15 leadów dziennie, wczoraj 0... Chyba czas zmienić serwis Wink


RE: Problemy, awarie, błędy - dawaj_kase - 07-03-2015 16:29

Niestety wciąż nie mogę połączyć się z kreatorem Eforsa (sam serwis działa).

Próbowałem już różnych przeglądarek internetowych.
Próbowałem z innych komputerów/urządzeń mobilnych.
Próbowałem łączyć się za pomocą różnych dostawców internetowych/różnych IP.

Niestety bez rezultatu, nowe materiały tworzę więc u konkurencji.

Czy Eforsa mogła by zająć się tym problemem?


RE: Problemy, awarie, błędy - eforsa - 11-03-2015 11:23

Zgłoszono Państwa posty do programistów. Czekamy na wypowiedź w tej sprawie i jeżeli problemy faktycznie występują to je naprawimy.
Pozdrawiamy serdecznie.


RE: Problemy, awarie, błędy - oz0ne - 11-03-2015 11:29

Z tego co widzę, to także iframe w eforsie działa nie tak jak powinien, a mianowicie przycisk "akceptuję regulamin" jest niewidoczny w niektórych przeglądarkach (firefox). Chyba że ten problem występuje wyłącznie u mnie.


RE: Problemy, awarie, błędy - dawaj_kase - 11-03-2015 12:47

Dokładnie chodzi o problem z kreatorem programu downloaded.pl, chodzi konkretnie o Error 524. Inne kreatory programów z których korzystam ładują się długo ale w końcu udaje się połączyć.


RE: Problemy, awarie, błędy - suchy0001 - 11-03-2015 19:32

(11-03-2015 11:29)oz0ne napisał(a):  Z tego co widzę, to także iframe w eforsie działa nie tak jak powinien, a mianowicie przycisk "akceptuję regulamin" jest niewidoczny w niektórych przeglądarkach (firefox). Chyba że ten problem występuje wyłącznie u mnie.
Opisałem to na poprzedniej stronie Smile

Tapatalk xperia z2


RE: Problemy, awarie, błędy - eforsa - 11-03-2015 22:21

Wprowadziliśmy zmiany mające na celu usprawnienie działania kreatorów w kwestii ich długiego ładowania.
Zmiany były dość rozległe dlatego proszę o informacje jakby pojawił się jakiś problem.


RE: Problemy, awarie, błędy - dawaj_kase - 12-03-2015 13:14

Obecnie kreatory działają bez zarzutu, moglibyście pójść za ciosem i dodać nową funkcjonalność w statystykach, chodzi o raport, o której godzinie był lead i z jakiego linka. Były by to dla nas dość cenne informacje, pozwalające zwiększać zarobki, i lepiej dostosowywać oferty.


RE: Problemy, awarie, błędy - Pawel725791 - 13-03-2015 10:11

11.03 zleciłem wypłatę. Nadal jest status OCZEKIWANIE NA RACHUNEK. rachunek wyslany zaraz po zleceniu wyplaty


RE: Problemy, awarie, błędy - Majka - 13-03-2015 10:22

(13-03-2015 10:11)Pawel725791 napisał(a):  11.03 zleciłem wypłatę. Nadal jest status OCZEKIWANIE NA RACHUNEK. rachunek wyslany zaraz po zleceniu wyplaty

Dopiero dwa dni czekaj cierpliwie Idea

Ja zleciłam 10.03 i 10.03 zrealizowali - dziękuję.