Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy, awarie, błędy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Problemy, awarie, błędy (/Temat-Problemy-awarie-bledy-91634)



RE: Problemy, awarie, błędy - domin_dz - 25-02-2015 16:43

Z tego co się zorientowałem to problem jest tylko na łączach orange, na innych śmiga bez problemu.


RE: Problemy, awarie, błędy - SokoleOko - 25-02-2015 18:40

mam neostrade i dalej nie moge wejsc na strone ;/


RE: Problemy, awarie, błędy - domin_dz - 25-02-2015 18:47

(25-02-2015 18:40)SokoleOko napisał(a):  mam neostrade i dalej nie moge wejsc na strone ;/

Czyli masz orange.

Mi nie śmiga na telefonie z orange i na neostradzie stacjonarnej a w plusie, playu, przez vpn i proxy śmiga jak należy.


RE: Problemy, awarie, błędy - eforsa - 25-02-2015 19:05

Próbujemy ustalić w czym problem. Jesteśmy w kontakcie z administratorami naszego serwera oraz Cloudflare.

Czy moglibyście dać znać czy kwestia nie dotyczy czasem serwerów DNS od Waszego usługodawcy? Może problem by rozwiązało ustawienie innych publicznych DNS np. https://developers.google.com/speed/public-dns/


RE: Problemy, awarie, błędy - domin_dz - 25-02-2015 19:44

(25-02-2015 19:05)eforsa napisał(a):  Próbujemy ustalić w czym problem. Jesteśmy w kontakcie z administratorami naszego serwera oraz Cloudflare.

Czy moglibyście dać znać czy kwestia nie dotyczy czasem serwerów DNS od Waszego usługodawcy? Może problem by rozwiązało ustawienie innych publicznych DNS np. https://developers.google.com/speed/public-dns/

Mam te DNS'y ustawione od czasu gdy były podobne problemy z PayPal'em. Na moje oko to problem po stronie Cloudflare, ponieważ gdyby nie było połączenia z serwerem to Cloudflare by zwracało 522.


RE: Problemy, awarie, błędy - Zemix - 25-02-2015 20:01

Mam orange i też nie mogę wejść


RE: Problemy, awarie, błędy - twisted123 - 25-02-2015 20:37

Również mam Orange i nie działa strona.


RE: Problemy, awarie, błędy - Voldir - 25-02-2015 23:22

Nie mam orange i nie działa. Na telefonie na WP8 śmiga Smile


RE: Problemy, awarie, błędy - Jojek89 - 25-02-2015 23:23

Witam to, że nie można się w ogóle zalogować na fonie w e-forsie korzystając z internetu Orange to wiem od rana , ale czy nie macie innych problemów typu , opóźnienia w ledach, czy coś w ten style. bo wyświetlenia idą a leady nic albo wpada kilka na raz .Nieraz miałem skok 3-5 leadów na raz , a czasami przez jakieś 500-700 wizyt żadnego leada pokerface


RE: Problemy, awarie, błędy - Giorgios - 26-02-2015 00:33

kiedy strona będzie działała poprawnie Smile ?