Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy, awarie, błędy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Problemy, awarie, błędy (/Temat-Problemy-awarie-bledy-91634)



RE: Problemy, awarie, błędy - suchy0001 - 11-02-2015 18:37

(11-02-2015 18:20)JustinTime napisał(a):  Pierwszy raz, niedawno skończyłem 18 i chce wszystko mieć. Nie wiem co mam Ci więcej napisać, chce wiedzieć co mam wziąć ze sobą czy wyciąg z konta czy co? Smile wiem że regulamin może być potrzebny jeśli stwierdzą że to nei jest wynajem powierzchni reklamowej..
Możesz zabrać regulamin ale ja osobiście go nie dawałem.
Jak skończyłem 18 poszedłem w styczniu do us powiedziałem jak zarabiam wypełniłem kartę "wybór formy opodatkowania " ryczałt placony miesięcznie i tyle.Rachunek i wyciąg jest tu zbędny Smile

Tapatalk xperia z2


RE: Problemy, awarie, błędy - krazu - 11-02-2015 18:48

(11-02-2015 18:20)JustinTime napisał(a):  Pierwszy raz, niedawno skończyłem 18 i chce wszystko mieć. Nie wiem co mam Ci więcej napisać, chce wiedzieć co mam wziąć ze sobą czy wyciąg z konta czy co? Smile wiem że regulamin może być potrzebny jeśli stwierdzą że to nei jest wynajem powierzchni reklamowej..

złóż tylko oświadczenie o wyborze formy opodatkowania i tyle. Tylko tego wymagają przepisy. Nie musisz się tłumaczyć z tego co robisz ani wdawać się w niepotrzebne dyskusje.

Wszelkie kwity (tj. regulamin, rachunki) + ewidencja oczywiście gromadzisz i trzymasz na wypadek kontroli.


RE: Problemy, awarie, błędy - suchy0001 - 11-02-2015 18:55

(11-02-2015 18:48)krazu napisał(a):  
(11-02-2015 18:20)JustinTime napisał(a):  Pierwszy raz, niedawno skończyłem 18 i chce wszystko mieć. Nie wiem co mam Ci więcej napisać, chce wiedzieć co mam wziąć ze sobą czy wyciąg z konta czy co? Smile wiem że regulamin może być potrzebny jeśli stwierdzą że to nei jest wynajem powierzchni reklamowej..

złóż tylko oświadczenie o wyborze formy opodatkowania i tyle. Tylko tego wymagają przepisy. Nie musisz się tłumaczyć z tego co robisz ani wdawać się w niepotrzebne dyskusje.

Wszelkie kwity (tj. regulamin, rachunki) + ewidencja oczywiście gromadzisz i trzymasz na wypadek kontroli.
To prawda Smile

Tapatalk xperia z2


RE: Problemy, awarie, błędy - JustinTime - 11-02-2015 19:12

aha czyli ich gówno interesuje skąd to ale w razie przypału to trzymać tylko te papiery dobrze rozumiem? Smile


RE: Problemy, awarie, błędy - suchy0001 - 11-02-2015 19:31

(11-02-2015 19:12)JustinTime napisał(a):  aha czyli ich gówno interesuje skąd to ale w razie przypału to trzymać tylko te papiery dobrze rozumiem? Smile
Tak.
Generalnie tylko chodzisz i płacisz Smile

Tapatalk xperia z2


RE: Problemy, awarie, błędy - namo - 12-02-2015 13:23

Eforsa, daj refresh bo mi gdzieś ~100 odnowień wyparowało


RE: Problemy, awarie, błędy - SokoleOko - 12-02-2015 13:48

suchy ty chodzisz co miesiąc płacic ten ryczałt? bo i ja bym tak chyba zaczoł


RE: Problemy, awarie, błędy - krzysio3001 - 12-02-2015 14:03

(12-02-2015 13:48)SokoleOko napisał(a):  suchy ty chodzisz co miesiąc płacic ten ryczałt? bo i ja bym tak chyba zaczoł

Ryczałt płaci się co miesiąc. Z zarobków miesięcznych wpłacasz 8,5% na konto US do dnia 20 następnego miesiąca. Np. Za zarobki ze stycznia płacisz do 20 lutego max Smile Jak chcesz zacząć to wypełnij oświadczenie o wyborze ryczałtu jako formy opodatkowania i zanieś do swojego urzędu skarbowego. Jeśli nie byłeś nigdy w życiu w us i nie mają cię w bazie to przyjdzie ci pocztą zawiadomienie, abyś doniósł im wypełniony druk Zap-3. Smile


RE: Problemy, awarie, błędy - suchy0001 - 12-02-2015 14:24

Tak chodzę co miesiąc.Jednak możesz wybrać formę kwartalną jak wolisz Smile


RE: Problemy, awarie, błędy - namo - 12-02-2015 14:27

Nie zapomnijcie abonamentu abonamentu radiowo telewizyjnego zapłacić Jerk2