Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy, awarie, błędy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Problemy, awarie, błędy (/Temat-Problemy-awarie-bledy-91634)



RE: Problemy, awarie, błędy - Obcy10 - 01-02-2015 22:13

Nie rozumiem jak można tak funkcjonować, LP ładują się dziś bardzo długo - a tu raczej nie trzeba tłumaczyć że tracą wszyscy...
Jak mam wysłać SMSa z nadzieją na oglądanie filmu skoro samo ładowanie strony trwa wieki...


RE: Problemy, awarie, błędy - dawaj_kase - 04-02-2015 22:30

Macie dziś rejestracje po godz. 21 ?


RE: Problemy, awarie, błędy - namo - 05-02-2015 08:21

Czy komuś jeszcze zniknęło 98% odnowień które wczoraj powinny wpaść?


RE: Problemy, awarie, błędy - SokoleOko - 05-02-2015 11:49

mi znikneło 50% odnowień ;/ ale moze sie wypisali nie wiem ;/


RE: Problemy, awarie, błędy - namo - 05-02-2015 11:54

Nie, do dziś do godziny 11:00 w panelu pokazywało że wczoraj miałem tylko 2 odnowienia, teraz wpadło 60% tych co miały wczoraj wpaść. Może reszta też wskoczy.


RE: Problemy, awarie, błędy - eforsa - 05-02-2015 12:10

(05-02-2015 11:54)namo napisał(a):  Nie, do dziś do godziny 11:00 w panelu pokazywało że wczoraj miałem tylko 2 odnowienia, teraz wpadło 60% tych co miały wczoraj wpaść. Może reszta też wskoczy.

Prawdą jest, że część subskrypcji miała opóźnienie, jednak nie pierwszy raz już podaje Pan dziwne liczby na forum dlatego muszę zareagować. Nie chcę podawać statystyk partnerów publicznie, ale proszę porównać piątek* z dniem wczorajszym (środą), a następnie przeanalizować ilość nowych subskrypcji jaka w tym czasie wpadła. Na prawdę nie wiem skąd Pan takie liczby bierze jak 60%.

* poniedziałku nie liczę ze względów mam nadzieje oczywistych (wlicza się w niego również usługa MT HDPLAYER)


RE: Problemy, awarie, błędy - namo - 05-02-2015 12:31

Aaaaa, bo ja mam jeszcze stare subskrypcje MT HDPLAYER a teraz cisnę na MT FREE. Aha, to w poniedziałki wpada MT HDPLAYER, dobrze wiedzieć. Szkoda, że w panelu wszytko jest zmieszane i nie widać co jest odnowieniem a co nową aktywacją więc "przeanalizować" nic nie jestem w stanie. No, lepiej nie podawać publicznie zarobków bo jestem nowy i dopiero uczę się zdobywania ruchu pod wasze kreacje.

Props dla was za szybkie wypłaty ale zrozumcie partnera który martwi się o hajs. Poprzedni pp ofujał mnie na niezłą kasę stąd mój dystans do paneli.


RE: Problemy, awarie, błędy - eforsa - 05-02-2015 12:43

(05-02-2015 12:31)namo napisał(a):  Szkoda, że w panelu wszytko jest zmieszane i nie widać co jest odnowieniem a co nową aktywacją więc "przeanalizować" nic nie jestem w stanie. No, lepiej nie podawać publicznie zarobków

Naprawdę nie jest Pan nic w stanie przeanalizować? Pańskie statystyki są bardzo proste w analizie od kilku tygodni. Smile

W każdym razie wybaczamy i cieszymy się, że mogliśmy wyjaśnić kwestię odnowień MT HDPLAYER.

(05-02-2015 12:31)namo napisał(a):  Poprzedni pp ofujał mnie na niezłą kasę

My nie zamierzamy nikogo ofujać. Wink


RE: Problemy, awarie, błędy - lolekxp - 05-02-2015 15:18

(24-12-2014 18:33)rogrip napisał(a):  
(23-12-2014 17:22)Glexab napisał(a):  
(23-12-2014 17:18)maniek250 napisał(a):  @eforsa to może ja pokażę sytuację z 10.12 już to tu dawałem:
mniej więcej ta sama liczba wejść ta sama nisza program downloaded
W jaki sposób promuję nie mam zamiaru pisać (to chyba zrozumiałe)

Eforsa:
[Obrazek: Bez_tytu_ux.jpg]

Leadmore:
[Obrazek: sssss.jpg]

Wybaczcie ale coś mi się tu nie zgadza Xpokerface

Login na pp taki sam jak na forum


Mam podobne różnice w leadach, na leadmore wychodzi się lepiej nawet bez tych odnowień

A wiesz mądralo, dlaczego masz więcej i lepszą konwersję na leadmore.pl niż na eforsie, ponieważ w ledmore zalicza nawet jak nie masz kasy na koncie, a na eforsie użytkownik musi mieć kasę na koncie żebyś ty dostał zaliczonego leada. Tak wiec nie porównuj nigdy eforsy do leadmora, bo ten leadmore nie dorasta jej do pięt i jeszcze jedno, ja bym na waszym miejscu tak się nie jarał tym leadmore.pl bo możecie nie dostać kasy tak jak ja ponieważ,pozwolę sobie zacytować wiadomość od Pana Arka którą dostałem na Maila zaraz po tym jak zdobyłem 500 pln i zleciłem wypłatę:
"Witam, w związku z generowaniem sztucznych aktywacji konto zostaje zablokowane. Zebrane środki nie zostaną wypłacone. Jednocześnie nie ma Pan możliwości promować ponownie zarówno w Leadmore.pl jak i Freebiz.
Leadmore.pl - Nowa jakość wśród programów partnerskich. "

Pozdro i teraz już wiem że tylko E-forsa , a nie żadne programy typu Leadmore które mają zryty system naliczeń leadów, na który w żaden sposób nie mam wpływu, bo skąd mam niby wiedzieć czy moja ofiara ma coś na koncie czy nie, przecież nie jestem jasnowidzem, ale dla serwisu to lepiej, bo mają powód do tego by zabrać mi całe saldo i nie wypłacić zgromadzonych środków :pokerface

(24-12-2014 19:34)suchy0001 napisał(a):  Leadmore nie zlicza pustych kont co Ty gadasz.Kombinowałes to dostałeś bana no Lol za darmo się nie dostaje.

Tapatalk xperia z2

(24-12-2014 19:36)piotrekprorok napisał(a):  
(24-12-2014 19:34)suchy0001 napisał(a):  Leadmore nie zlicza pustych kont co Ty gadasz.Kombinowałes to dostałeś bana no Lol za darmo się nie dostaje.

Tapatalk xperia z2

Zlicza, zlicza Smile jednak wszyscy frauderzy są nagradzani Big Grin

Nic dodac nic ujac, nabije 1tys wyplaty i mi bana dadza za fraudy ? my nie mamy wplywu na niektory ruch ktory moze powodowac kolizje z systemem, moze byc tak uparta osoba ze bedzie jakimis starymi swoimi numerami nabijac chcac dostac np. plik za wszelka cene jaka oferuje (czyli dobra nisza Tongue)


RE: Problemy, awarie, błędy - vREDy - 09-02-2015 19:27

Czy naprawicie w końcu blokowanie iframe z fullhd przez adblocka? Zastępcze adresy domen nie działają...