Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy, awarie, błędy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Problemy, awarie, błędy (/Temat-Problemy-awarie-bledy-91634)



RE: Problemy, awarie, błędy - Varnity - 29-12-2014 11:14

Mi tylko wpadły z MT Free a z MT HDPlayer nic !


RE: Problemy, awarie, błędy - Glexab - 29-12-2014 11:20

Wpadają odnowienia po 7,5


RE: Problemy, awarie, błędy - bokowski - 29-12-2014 11:22

Tak, wpadają z normalną częstotliwością, jedyne co mnie ciekawi to czy również z aktualnymi odnowieniami wpadają te zaległe 50% z poprzedniego tygodnia


RE: Problemy, awarie, błędy - broofie - 29-12-2014 11:26

Cos tam kapie Wink


RE: Problemy, awarie, błędy - suchy0001 - 29-12-2014 11:33

(29-12-2014 11:22)bokowski napisał(a):  Tak, wpadają z normalną częstotliwością, jedyne co mnie ciekawi to czy również z aktualnymi odnowieniami wpadają te zaległe 50% z poprzedniego tygodnia

z normalną nie Big Grin o tej godzinie mam normalnie z 30 a teraz 7 Big Grin


RE: Problemy, awarie, błędy - bokowski - 29-12-2014 11:43

No ja mam prawie 50, trudno mi powiedzieć czy to normalne czy nie, bo raz wpada do 14 a innym razem cały dzień Big Grin


RE: Problemy, awarie, błędy - eforsa - 29-12-2014 12:30

Czasami zastanawiamy się, czy czytacie forum i uwzględniacie informacje przez nas napisane, czy też po prostu Polak zawsze lubi narzekaćSmile)

Cyt. : "Odnowienia Subskrypcji MT w obu modelach płatności wysyłane są do Państwa zgodnie z terminami z regulaminów. Należy uwzględnić poprawkę 24h każdego tygodnia i dopiero po tym czasie zobaczą Państwo ostateczną ilość odnowień w Państwa statystykach.
Opóźnienia te są niezależne od nas. Spowodowane są opóźnieniem z jakim operatorzy wysyłają do nas notyfikacje odnowień i dopiero po ok. 24h wszystkie odnowienia będą widoczne na Państwa koncie.
Proszę to zapamiętać i uwzględniać ten fakt w przyszłości."

Odnowienia spływają poprawnie, wszystko widać pięknie po statystykach + 2 operatorów zawsze wysyła odnowienia dopiero po północy danego dnia, stąd na prawdę proszę zerknąć na Państwa statystyki po upływie 24h Smile

Pozdrawiamy serdecznie i życzymy wysokich zarobkówSmile


RE: Problemy, awarie, błędy - Garett - 29-12-2014 15:35

A co z wypłatami?


RE: Problemy, awarie, błędy - Arekxxl - 03-01-2015 17:38

Tylko ja mam ciągle "Error 522 Connection timed out"?


RE: Problemy, awarie, błędy - SokoleOko - 03-01-2015 17:39

masakra u was tez dzis tak slabo wpada na MT FREE?

Ilość wizyt:103
Ilość rejestracji:1
Ilość aktywacji:1
Skuteczność rejestracji:0,97 %
Skuteczność aktywacji:100 %