Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy, awarie, błędy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Problemy, awarie, błędy (/Temat-Problemy-awarie-bledy-91634)



RE: Problemy, awarie, błędy - magik89 - 22-12-2014 15:50

na fullhd też mi nie wpadają odnowienia ;/


RE: Problemy, awarie, błędy - Arekxxl - 22-12-2014 15:53

Cytat:Faktem jest, że dzisiejsze opóźnienie dotyczy jedynie subskrypcji hdplayer. Poinformuje jak uda się ustalić jakieś szczegóły - z naszej strony system działa poprawnie.

No chyba nie. Zawsze o tej porze mam na downloaded 15-20 a dzisiaj mam 0.


RE: Problemy, awarie, błędy - Foxenpl - 22-12-2014 15:56

@magik89

Człowieku, czytać nie potrafisz co wyżej napisano? To nie jest wina eforsy i tu się zgadzam, bo nie maja na to wpływu, więc po jaką cholerę pisać nonstop to samo? Idź się mame czy tate wyżalić...

Co do mojego przypadku, no to bardzo dziwny przypadek.


RE: Problemy, awarie, błędy - broofie - 22-12-2014 15:57

A na maila odpowiecie?


RE: Problemy, awarie, błędy - eforsa - 22-12-2014 15:58

(22-12-2014 15:53)Arekxxl napisał(a):  
Cytat:Faktem jest, że dzisiejsze opóźnienie dotyczy jedynie subskrypcji hdplayer. Poinformuje jak uda się ustalić jakieś szczegóły - z naszej strony system działa poprawnie.

No chyba nie. Zawsze o tej porze mam na downloaded 15-20 a dzisiaj mam 0.

Z subskrypcji/usługi hdplayer korzysta również serwis downloaded oraz wiele innych. W cytowanej treści chodzi właśnie o usługę, a nie serwis hdplayer.pl.


RE: Problemy, awarie, błędy - Arekxxl - 22-12-2014 16:01

(22-12-2014 15:58)eforsa napisał(a):  
(22-12-2014 15:53)Arekxxl napisał(a):  
Cytat:Faktem jest, że dzisiejsze opóźnienie dotyczy jedynie subskrypcji hdplayer. Poinformuje jak uda się ustalić jakieś szczegóły - z naszej strony system działa poprawnie.

No chyba nie. Zawsze o tej porze mam na downloaded 15-20 a dzisiaj mam 0.

Z subskrypcji/usługi hdplayer korzysta również serwis downloaded oraz wiele innych. W cytowanej treści chodzi właśnie o usługę, a nie serwis hdplayer.pl.

I tu mój błąd, myślałem że chodzi wam o hdplayer.pl, będę cierpliwie czekać, dzięki za odpowiedź.


@Foxenpl: widzisz, można kulturalnie odpowiedzieć.


RE: Problemy, awarie, błędy - Varnity - 22-12-2014 16:11

Mam nadzieję że wpadną zaległe odnowienia na stawce 7,50 w programie fullhd, bo nie możliwe żeby nic nie wpadło.


RE: Problemy, awarie, błędy - magik89 - 22-12-2014 16:16

(22-12-2014 15:56)Foxenpl napisał(a):  @magik89

Człowieku, czytać nie potrafisz co wyżej napisano? To nie jest wina eforsy i tu się zgadzam, bo nie maja na to wpływu, więc po jaką cholerę pisać nonstop to samo? Idź się mame czy tate wyżalić...

Co do mojego przypadku, no to bardzo dziwny przypadek.

Człowieku wiem to Smile ale niepokoi ze jest 0. Jak pisał o hdplayer niewskazywał na inne. Teraz napisał, żepodpięte są pod hdplayera inne programy! Więc milcz.


RE: Problemy, awarie, błędy - Varnity - 22-12-2014 16:35

I jak, wpadło wam już coś? U mnie nadal cicho.


RE: Problemy, awarie, błędy - czainik111 - 22-12-2014 16:39

Cisza przed burzą