Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy, awarie, błędy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Problemy, awarie, błędy (/Temat-Problemy-awarie-bledy-91634)



RE: Problemy, awarie, błędy - szykiryki - 20-12-2014 20:46

broofie, przy zmianie płatności (nawet na inne konto) niestety trzeba molestować eforsę również mailami. Ja po zmianie rachunku i umieszczeniu już nowego numeru konta na rachunku wciąż dostawałam wypłatę na to stare, które pierwotnie było wpisane w panelu...
Może stąd Twoje opóźnienie...?Nic nie zrobisz- atakuj mailowo, oprócz oczywistej zmiany w ustawieniach


RE: Problemy, awarie, błędy - Majka - 20-12-2014 20:50

(20-12-2014 20:05)broofie napisał(a):  Ponawiam pytanie. Czy mozliwe jest, aby wyplata z paypala doszla z opoznieniem? Ostatnio zlecilem wyplate na PP a dostalem na konto bankowe ktore jest zablokowane... Mam nadzieje, ze to opoznienie, bo jak znowu mi kasa przepadnie to sie delikatnie mowiac zdenerwuje.

Gdy wysyłasz rachunek z jakąś zmianą danych napisz w temacie wiadomości meilowej odpowiedni tytuł np. "Rachunekz z dnia 20.12 UWAGA - ZMIENIAM NUMER RACHUNKU BANKOWEGO"

U mnie zawsze to działa


RE: Problemy, awarie, błędy - broofie - 20-12-2014 21:10

Nie zrozumielimy sie ^^ Opisze problem po krotce jeszcze raz.
Wyplacilem jakis czas temu x zl na konto Paypal (w fakturze nawet bylo napisane, ze zlecilem na Pay'a), mimo to kasa przyszla na zablokowane konto bankowe. Mowie, no nic, zrobie druga testowa i zobacze co dalej. No wiec zlecilem minimum do wyplaty rowniez na paypal (tj wczesniej) i kase dostalem faktycznie na paypala. Uznalem, ze wszystko jest ok, wiec dzisiaj poszla kolejna wyplata na x zl. Jeszcze w ten sam dzien (o 16:32) wyslali kase. Do tej pory nie mam jej na koncie Paypal. Jezeli znowu zlecili wyplate na konto bankowe to strace kolejna kase...


RE: Problemy, awarie, błędy - Majka - 20-12-2014 21:13

Ja wiem o co Ci chodzi. Dlatego na przyszłość pisz im od razu w temacie o jakiejkolwiek zmianie.
A teraz pisz do nich o zaistniałej sytuacji. Wina leży po ich stronie. Niech zwrócą kasę.


RE: Problemy, awarie, błędy - broofie - 20-12-2014 21:21

Ale wlasnie problem w tym, ze zadnych zmian nie wprowadzilem.Do tego w temacie maila napisalem "Paypal". Zobacze jutro rano, moze cos dojdzie, jak nie to pokusze sie o dodatkowego maila z opisem zaistnialej sytuacji.
Szczerze to mialem nadzieje, ze na te pytanie odpowie mi sama eforsa. Tak czy inaczej dzieki Majka i szykiryki za zainteresowanie,


RE: Problemy, awarie, błędy - szykiryki - 20-12-2014 22:14

Nie wiem ile idzie wypłata na PayPal, ale jeśli trwa to dłużej niż w przypadku tej poprzedniej to pisz na maila, bo istnieje prawdopodobieństwo, że poszła na zablokowane konto bankowe (chociaż to tylko gdybanie oczywiście).
To, że na fakturze/rachunku jest 'zmieniony' numer czy PayPal niewiele znaczy (u mnie tez na rachunkach było 'nowe' konto, a mimo wszystko kasa szła na stare- z automatu księgowego pewnie...).

Jeśli nie minął termin płatności PP- bez paniki, jeśli minął- kontakt via mail, bo nie sądze, by nagle było jakieś opóźnienie w pp.


RE: Problemy, awarie, błędy - domin_dz - 21-12-2014 10:40

Wypłata na PayPal powinna być od razu.


RE: Problemy, awarie, błędy - Varnity - 21-12-2014 11:04

Słuchajcie, ta ustawa dnia 25 Grudnia wchodzi tego samego dnia i Regulaminy od razu się zmieniają czy jak?


RE: Problemy, awarie, błędy - suchy0001 - 21-12-2014 12:35

W obowiązku każdego serwisu jest wyrobienie się z tym,więc sądzę,że tak


RE: Problemy, awarie, błędy - bodorek - 21-12-2014 15:54

Z tego co pisałem do eforsy, to przygotowują się już do zmian, które nie obniżą znacznie konwersji, także trzymam za słowo Smile