Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy, awarie, błędy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Problemy, awarie, błędy (/Temat-Problemy-awarie-bledy-91634)



Odp: RE: Problemy, awarie, błędy - suchy0001 - 13-12-2014 13:30

(13-12-2014 13:25)broofie napisał(a):  Ktos wyslal SMS za 18,45 ale nie mial na koncie. Gdy zmieniles stawke na 6,15/sms ten ktos doladowal konto i dostales leada za 7,50zl. Byc moze tak bylo Smile
To chyba dopiero w poniedziałek bym dostał z odnowieniami Tongue

Tapatalk xperia z2


RE: Problemy, awarie, błędy - domin_dz - 13-12-2014 14:20

(12-12-2014 21:09)eforsa napisał(a):  
Cytat:MAM PROBLEM - wstawiłem u siebie na stronie ramkę z pustą oferta i po podaniu nr telefonu wyświetla się "Nieprawidłowy numer telefonu", podawałem 9-cyfrowy jak i z +48 na początku..

Problem nie występuje globalnie. Oznacza to, że trudno jest nam cokolwiek sprawdzić nie znając numeru telefonu, który powoduje taki problem.
Nie mniej jednak z naszej strony wszystko wygląda w porządku - prawdopodobnie system Teleaudio zwraca nam taki komunikat w momencie odpytywania ich API. Z doświadczenia wiemy, że taki komunikat może się wyświetlać np. po wielokrotnym spowodowaniu wysyłki kodu na dany numer, co jest akurat zrozumiałe. Bez numeru telefonu, mogę poradzić ponowną próbę po jakimś czasie lub spróbowanie z innej przeglądarki - proszę o informacje o rezultacie.

@JestemZeWsi
Proszę o nazwę użytkownika w systemie. Nie możemy rozwiązywać problemów jeśli będziecie dla nas anonimowi. Smile


Ja miałem kiedyś tak, że nagle karta z play'u mi przestała działać. Jako, że ten numer nie był mi bardzo potrzebny to nie próbowałem go odzyskiwać i kupiłem nową kartę. Kilka razy próbowałem go dla testu wpisać w różne subskrypcje - prawie wszędzie wyskakiwało, że numer nieprawidłowy, albo że mam wysłać SMS'a aby aktywować subskrypcje. Może w/w użytkownik wpisuje numer, który nie istnieje.

(13-12-2014 13:30)suchy0001 napisał(a):  
(13-12-2014 13:25)broofie napisał(a):  Ktos wyslal SMS za 18,45 ale nie mial na koncie. Gdy zmieniles stawke na 6,15/sms ten ktos doladowal konto i dostales leada za 7,50zl. Byc moze tak bylo Smile
To chyba dopiero w poniedziałek bym dostał z odnowieniami Tongue

Tapatalk xperia z2

SMS przychodzi jak tylko doładujesz konto, dlatego nie używając eforsy do niczego mam normalne leady z eforsy w tygodniu Smile


RE: Problemy, awarie, błędy - Daroslawo - 13-12-2014 14:48

Dzisiaj na downloaded nie ma leadów :C
Sprawdzicie to czy coś się nie zgadza?


RE: Problemy, awarie, błędy - suchy0001 - 13-12-2014 16:00

Mojemu poleconemu wpadł lead za 2,50 a ja z tego dostałem 1,10 prowizji Big Grin nie wiedziałem,że takie wysokie prowizje są

Tapatalk xperia z2


RE: Problemy, awarie, błędy - xjointmanx - 13-12-2014 16:48

Bo czym mniejsza tym większa prowizja za poleconego a czym większa tym mniejsza prowizja taka sytuacja


RE: Problemy, awarie, błędy - xjointmanx - 13-12-2014 16:48

Bo czym mniejsza tym większa prowizja za poleconego a czym większa tym mniejsza prowizja taka sytuacja


RE: Problemy, awarie, błędy - eforsa - 13-12-2014 17:31

(13-12-2014 16:00)suchy0001 napisał(a):  Mojemu poleconemu wpadł lead za 2,50 a ja z tego dostałem 1,10 prowizji Big Grin nie wiedziałem,że takie wysokie prowizje są

Tapatalk xperia z2

1 zł to domyślny bonus za polecenie partnera. Bonus jest dodawany do pierwszej aktywacji każdego poleconego partnera.

Cytat:Bo czym mniejsza tym większa prowizja za poleconego a czym większa tym mniejsza prowizja taka sytuacja

To by było ciekawe. ;]


RE: Problemy, awarie, błędy - suchy0001 - 13-12-2014 19:28

@eforsa duży + za to,że odpowiadacie w końcu na forum i jest przy Was zielona kropka a nie szara Smile


RE: Problemy, awarie, błędy - VanRzuf - 13-12-2014 20:27

moglibyście zrobić tak żeby w zalogowanym w iframe pole tekstowe z buttonem nie zmieniało pozycji po kliknięciu w przycisk? Jak się wciśnie przycisk po wpisaniu numeru to idzie całość troche w górę


RE: Problemy, awarie, błędy - jarekb321 - 15-12-2014 21:01

co sie dzieje z zalogowanym? Kolezanka dla zartow wyslala smsa i nie zaliczyło Big Grin