Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy, awarie, błędy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Problemy, awarie, błędy (/Temat-Problemy-awarie-bledy-91634)



RE: Problemy, awarie, błędy - domin_dz - 09-12-2014 14:14

Nie tyle z legalnością a z tym, że bierzesz na siebie całkowitą odpowiedzialność - w razie kłopotów prawnych, nie mając prawników, będzie ci się trudniej wybronić. Regulamin i metodę działania to zawsze można zrobić na podstawie programu innej firmy.

W każdym razie, nie opłaca się tego robić tylko dla siebie. Jak działać tą metodą opisaną powyżej trzeba otworzyć konkurencję eForsie itp. . Można też założyć spółkę w rajach podatkowych, które gwarantują anonimowość (tak jak easysub - wyspy Marshalla) aby zniwelować ryzyko wysokich kar od UOKiK ale to jest nieopłacalne jeżeli ma się obroty poniżej 100 tys. euro rocznie.
.


RE: Problemy, awarie, błędy - Dzordzo Barozo - 10-12-2014 16:16

Jak obecnie jest z eforsa ? Czytałem ,że ostatnio sporo problemów i nie wiem czy wchodzić w to, bo mam parę dobrych pomysłów ale są to "jednorazowe" akcje a nie długo planowe i szkoda było by je "spalić".
A jeżeli nie eforsa to co byście polecili ?


RE: Problemy, awarie, błędy - maniek250 - 10-12-2014 16:47

Ja nie chcę nic mówić ale coś mi sie konwersja na eforsie nie bardzo zgadzała i przepiąłem linki na leadmore
(Dodam że na mojej niszy największy zarobek mam między 9:00 a 12:00)

Eforsa między 9:00 a 13:30 (powinien być najlepszy zysk):
[Obrazek: Bez_tytu_ux.jpg]

leadmore 13:30 16:30 :
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]

nieporównywalnie lepsza konwersja...


RE: Problemy, awarie, błędy - broofie - 10-12-2014 17:02

A zarobek wciaz wiekszy na eforsie Wink Wiec konwersja nie gra roli dopoki stawki nie sa takie same.


RE: Problemy, awarie, błędy - JestemZeWsi - 10-12-2014 17:09

czemu gdy dodałem pustą oferte na bloga , to gdy ktoś ma włączonego AdBlocka wogóle nie chce mu sie otworzyć mój blog wyskakuje jakiś błąd podczas połączenia ???


RE: Problemy, awarie, błędy - maniek250 - 10-12-2014 17:10

@broofie Nie no na leadmore już jest więcej pieniędzy a i wizyt i sporo mniej. Na eforsie między 9 a 12 miałem zawsze o wiele więcej ledów


RE: Problemy, awarie, błędy - hunterpl444 - 10-12-2014 20:51

Mam pytanie czy filmy (hdvod.pl) wam normalnie chodzą bo mnie coś nie nalicza ? wczoraj połowę mniej dziś zero a linków nie zmieniałem wejścia mam a na eforsie nic . Z 300 wejść do zera spadłem


RE: Problemy, awarie, błędy - bokowski - 10-12-2014 21:46

Czy te nowe linki do zalogowanego w iframe napewno działają? Wczoraj dodałem i ani jeden lead nie wpadł na 2,5k wejść dzisiaj juz 1500 i nic, to trochę mało prawdpodobne... Mógłby ktoś zerknąć na to ?


RE: Problemy, awarie, błędy - Glexab - 10-12-2014 21:46

Mi dzisiaj normalnie nalicza na hdvod


RE: Problemy, awarie, błędy - maniek250 - 10-12-2014 21:49

I w tym momencie na leadmore mam mniej więcej tyle samo wejść co na eforsie czyli koło 300, i 35 ledów (210zł) w czasie kiedy na eforsie było 9 (69.5 zł) Xpokerface
Ja wcale nie chce zmieniać serwisu podoba mi sie na eforsie ale kurde coś jest nie tak.