Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy, awarie, błędy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Problemy, awarie, błędy (/Temat-Problemy-awarie-bledy-91634)



RE: Problemy, awarie, błędy - PawelC - 07-12-2014 21:51

No EFORSA = ERROR 503 "Usługa niedostępna – serwer nie jest w stanie w danej chwili zrealizować zapytania klienta ze względu na przeciążenie" Dlatego nie używam np eforsy bo jest wydarzenie i jesteś w plecy Big Grin


RE: Problemy, awarie, błędy - eforsa - 08-12-2014 16:19

Obiecywaliśmy poprawę serwerów i przetrwaliśmy test przy ostatnim wydarzeniu. Znaleziono jednak błąd, którego nie byliśmy w stanie przetestować przy codziennym obciążeniu.
Ustawiony był limit przez administratora, który został przez Nas przeoczony. Posiadamy rozwiązania serwerów z najwyższej półki z dynamicznym zwiększaniem jego możliwości podczas silnych obciążeń przy różnych wydarzeniach.
Analizujemy ostatnie raporty i wyeliminujemy limity, które spowodowały chwilowe odłączenia serwisów aby taka sytuacja nie miała nigdy więcej miejsca.
Ze wstępnych raportów widzimy, że serwery miały ogromny zapas możliwości, ale przeoczony limit spowodował chwilowe odłączenie serwisu. Na szczęście błyskawicznie były stawiane ponownie, jednak spowodowało to kilka minut wyłączenia.

Sytuacja ta zostanie gruntowanie zbadana i naprawiona aby nie pojawiła się już nigdy więcej.

Pozdrawiamy serdecznie i życzymy wysokich zarobków

W kwestii Adblock udostępniamy Wam zastępcze adresy domen:

bonrabat.adeforsa.pl -> bonrabat.pl
downloaded.adeforsa.pl -> downloaded.pl
freehd.adeforsa.pl -> freehd.pl
fullhd.adeforsa.pl -> fullhd.pl
playhd.adeforsa.pl -> playhd.pl
hdplayer.adeforsa.pl -> hdplayer.pl
hdstream.adeforsa.pl -> hdstream.pl
streamy.adeforsa.pl -> streamy.pl
zalogowany.adeforsa.pl -> zalogowany.pl

Prosimy używać zastępczych adresów tylko na potrzeby iframe! W najbliższym czasie postaramy się również zaktualizować wszystkie
adresy materiałów w naszym panelu.

Na Waszych stronach natomiast zalecamy podpinanie domen za pomocą zmiennych, dzięki czemu w przyszłości w przypadku
aktualizacji filtrów Adblock będziecie mogli w kilka sekund zmienić nazwy domen.

Mamy nadzieje, że zastępcze domeny będą miały pozytywny skutek na Wasze zarobki!


RE: Problemy, awarie, błędy - Garett - 08-12-2014 21:28

no w końcu coś robicie Smile starajcie się a bedzie to wam wynagrodzone Tongue


RE: Problemy, awarie, błędy - Arekxxl - 08-12-2014 21:59

(08-12-2014 16:19)eforsa napisał(a):  Obiecywaliśmy poprawę serwerów i przetrwaliśmy test przy ostatnim wydarzeniu. Znaleziono jednak błąd, którego nie byliśmy w stanie przetestować przy codziennym obciążeniu.
Ustawiony był limit przez administratora, który został przez Nas przeoczony. Posiadamy rozwiązania serwerów z najwyższej półki z dynamicznym zwiększaniem jego możliwości podczas silnych obciążeń przy różnych wydarzeniach.
Analizujemy ostatnie raporty i wyeliminujemy limity, które spowodowały chwilowe odłączenia serwisów aby taka sytuacja nie miała nigdy więcej miejsca.
Ze wstępnych raportów widzimy, że serwery miały ogromny zapas możliwości, ale przeoczony limit spowodował chwilowe odłączenie serwisu. Na szczęście błyskawicznie były stawiane ponownie, jednak spowodowało to kilka minut wyłączenia.

Sytuacja ta zostanie gruntowanie zbadana i naprawiona aby nie pojawiła się już nigdy więcej.

Pozdrawiamy serdecznie i życzymy wysokich zarobków

W kwestii Adblock udostępniamy Wam zastępcze adresy domen:

bonrabat.adeforsa.pl -> bonrabat.pl
downloaded.adeforsa.pl -> downloaded.pl
freehd.adeforsa.pl -> freehd.pl
fullhd.adeforsa.pl -> fullhd.pl
playhd.adeforsa.pl -> playhd.pl
hdplayer.adeforsa.pl -> hdplayer.pl
hdstream.adeforsa.pl -> hdstream.pl
streamy.adeforsa.pl -> streamy.pl
zalogowany.adeforsa.pl -> zalogowany.pl

Prosimy używać zastępczych adresów tylko na potrzeby iframe! W najbliższym czasie postaramy się również zaktualizować wszystkie
adresy materiałów w naszym panelu.

Na Waszych stronach natomiast zalecamy podpinanie domen za pomocą zmiennych, dzięki czemu w przyszłości w przypadku
aktualizacji filtrów Adblock będziecie mogli w kilka sekund zmienić nazwy domen.

Mamy nadzieje, że zastępcze domeny będą miały pozytywny skutek na Wasze zarobki!

A mięliście może problemy z naliczaniem leadów na downloaded? Bo sam nie wiem czy to moja nisza czy wasza wina (nie tylko ja się na spadki skarżyłem)


RE: Problemy, awarie, błędy - szybkakasa - 08-12-2014 22:08

UWAGA! UWAGA! Wypłaty poszły 08-12-2014 21:21


RE: Problemy, awarie, błędy - broofie - 08-12-2014 22:11

I teraz kazdy bedzie pisac, ze doszla mu wyplata?Tongue


RE: Problemy, awarie, błędy - siemasz - 08-12-2014 23:03

(07-12-2014 00:02)krzysio3001 napisał(a):  
(07-12-2014 00:00)mkyaman5 napisał(a):  
(06-12-2014 23:47)suchy0001 napisał(a):  
(06-12-2014 22:58)michal86ole napisał(a):  
(06-12-2014 22:28)bubaj123 napisał(a):  Też jestem ciekaw Tongue

Też poszło Smile

ja również jestem ciekaw ! Proszę pw!

tez jestem ciekawy

ja również dołączam do grona ciekawskich Big Grin

Też proszę pw jak jeszcze nie za późno Tongue


RE: Problemy, awarie, błędy - domin_dz - 09-12-2014 11:09

(06-12-2014 21:45)michal86ole napisał(a):  
(06-12-2014 21:39)sebolek321 napisał(a):  
(06-12-2014 21:33)michal86ole napisał(a):  
(06-12-2014 20:40)Glexab napisał(a):  
(06-12-2014 20:25)michal86ole napisał(a):  Na własnych premkach Smile


To jaką masz skuteczność?

Myślę że wyjaśnione na PW Wink

Napisz mi też na PW Tongue

Poszło Smile

Też jestem ciekawy Big Grin


RE: Problemy, awarie, błędy - Garett - 09-12-2014 13:18

własne sms premium idzie łatwo uruchomic nie wiem dlaczego się pytacie Smile 5 minut roboty i masz Big Grin


RE: Problemy, awarie, błędy - suchy0001 - 09-12-2014 14:06

(09-12-2014 13:18)Garett napisał(a):  własne sms premium idzie łatwo uruchomic nie wiem dlaczego się pytacie Smile 5 minut roboty i masz Big Grin

Gorzej z legalnością