Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy, awarie, błędy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Problemy, awarie, błędy (/Temat-Problemy-awarie-bledy-91634)



RE: Problemy, awarie, błędy - Daroslawo - 20-11-2014 21:41

goo.gl, tiny.cc ~3000 wejść
eforsa ~ 1000 wejść

Bezpośrednio w link eforsy do downloaded pokerface


RE: Problemy, awarie, błędy - eforsa - 21-11-2014 14:14

(16-11-2014 13:03)lary1211 napisał(a):  Kiedy wreszcie eforsa raczy zrobić coś z Adblockiem ? Ludzie piszą że na stronie nie wyświetla im się iframe z eforsy aby zatwierdzić dane. Przez to konwersja spadła 3krotnie....

Niestety nie mamy wpływu na filtry Adblock. Szukamy rozwiązania i bardzo możliwe, że udostępnimy zastępcze domeny na potrzeby iframe.

Dla nieco bardziej zaawansowanych osób (do czasu opracowania rozwiązania) zalecamy wykrywanie Adblocka z poziomu Waszych stron, a następnie wymuszanie jego deaktywacji - ten sposób jest wykorzystywany przez wiele serwisów internetowych, w tym chociażby przez tvn24.pl. Szczegóły tego rozwiązania zostały opisane m.in tutaj: http://goo.gl/31HYcs


RE: Problemy, awarie, błędy - JestemZeWsi - 21-11-2014 19:34

dobrze wam tu nalicza wejścia i leady ? głównie mi chodzi o program downloaded


RE: Problemy, awarie, błędy - JustinTime - 21-11-2014 22:00

ja dzisiaj konwersaja na download i fullhd 0,17% XD


RE: Problemy, awarie, błędy - sajmon1990 - 22-11-2014 11:54

(21-11-2014 19:34)JestemZeWsi napisał(a):  dobrze wam tu nalicza wejścia i leady ? głównie mi chodzi o program downloaded

Źle nalicza i to nie od dzisiaj wiadomo. Pisałem już o tym pół roku temu..


(21-11-2014 22:00)JustinTime napisał(a):  ja dzisiaj konwersaja na download i fullhd 0,17% XD

Konwersja to jakaś porażka ostatnimi czasy nwm co jest w ogóle..


RE: Problemy, awarie, błędy - Daroslawo - 22-11-2014 13:42

U mnie bardzo źle zlicza wejścia, za to konwersja zadowalająca Smile


RE: Problemy, awarie, błędy - spamerus - 22-11-2014 16:34

Właśnie, na jakiej podstawie są zliczane wejścia, bo w żaden sposób nie pokrywają się z moimi statystykami...


RE: Problemy, awarie, błędy - eforsa - 22-11-2014 17:15

Przypominamy po raz kolejny. Wszystko działa prawidłowo. To nam zaufali najwięksi partnerzy i zarabiają u nas każdego miesiąca co już jest wiarygodnym potwierdzeniem. Nasze metody płatności oraz system cotygodniowych odnowień gwarantuje najwyższe zarobki.

Zliczamy tylko unikalne kliknięcia. Jeżeli 1 użytkownik w ciągu 24h wejdzie na kilka Państwa linków referencyjnych (z różnych stron / podstron) to i tak wyświetlimy wtedy tylko 1 kliknięcie.

To nie jest błąd. Wszystko działa poprawnie i nie ma wpływy na ilość pozyskiwanych aktywacji, które są zliczane w całości poprawnie.
Mniejsza ilość wizyt spowodowana jest wprowadzonym zabezpieczeniem zliczającym tylko unikalne kliknięcia przez użytkowników tj. (Jeżeli dany użytkownik w danym dniu przejdzie z 3 państwa stron/podstron na dany PP wtedy zliczy mu się tylko 1 wejście) Nie ma to wpływu na ilość rejestracji/aktywacji. Jeżeli aktywuje konto to naliczy mu poprawnie w dowolnym momencie. Jeżeli zapłaci w danym dniu nawet przez pomyłkę 2 razy to też zostanie naliczone.
Zabezpieczenie to jest konieczne ponieważ borykaliśmy się z atakami na nasz serwer (prawdopodobnie konkurencja / inne firmy) mające na celu przeciążenie serwerów i doprowadzenie do ich przerw w działaniu.
Tak jak wspomniałem, zabezpieczenie to nie wpływa na Państwa zarobki a jedynie obrazuje unikalne kliknięci/wejścia i to jest jedyna różnica.
Zależy Nam aby byli Państwo zadowoleni ze współpracy z Nami. Jesteśmy otwarci na rozmowy i wszystkie sugestie.

Pozdrawiamy serdecznie,
Eforsa.pl


RE: Problemy, awarie, błędy - sajmon1990 - 22-11-2014 19:02

A mi zniknęło około 50 PLN z kąta dziś. Eforsa możecie to w jakiś sposób zweryfikować ?


RE: Problemy, awarie, błędy - roko1992 - 22-11-2014 19:05

A co powiecie na temat waszych serwerow ? Nadal beda padac podczas wiekszych imprez ?