Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy, awarie, błędy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Problemy, awarie, błędy (/Temat-Problemy-awarie-bledy-91634)



RE: Problemy, awarie, błędy - xjointmanx - 13-11-2014 19:34

A ja z żalem muszę odejść ze eforsy za te błędy serwery co przy większych wydarzeniach padają i za ich zachęcanie konkurencji do ataków i tak jestem zadowolony ze tyle dzięki nim zarobiłem może powrocie jak wszystko sie poprawi i tak uważam ze eforsa to jeden z najlepszych serwisów Smile


RE: Problemy, awarie, błędy - Tsune - 14-11-2014 00:08

(13-11-2014 18:35)selfie napisał(a):  A u mnie nwm czemu, kiedy dodaje link z youtube jako zajawke to nie działa wyskakuje jakiś napis [invalid... itp]

prowdopodobnie wklejasz cały link od yt, a pisze wyraźnie, żeby wklepać tylko samo ID np.
link : https://www.youtube.com/watch?v=oYcLk89DREc
ID : oYcLk89DREc

[Obrazek: WvIZJZ1.jpg]


RE: Problemy, awarie, błędy - helioN - 14-11-2014 11:27

Mi zaakceptowali płatność 12 o 18:06 i nadal "Wypłata w realizacji" Sad

[Obrazek: Vfz4NP.png]


RE: Problemy, awarie, błędy - krazu - 14-11-2014 11:39

Litości ludzie... Eforsa wypłaca dużo szybciej niż ma to przewidziane w regulaminie, a tu ciągle płacze, że nie wypłacili w ciągu 5 minut... I pewnie jeszcze największe żale są od osób, które jakieś śmieszne kwoty wypłacają.
Aż boje się pomyśleć co by było, gdybyście musieli z jakąś siecią CPA współpracować, gdzie wypłaty są np. w modelu NET30. Albo czekać na wypłaty z pp banków, gdzie na rozliczenie sprzedaży się czeka czasem nawet i po kilka miesięcy.


RE: Problemy, awarie, błędy - helioN - 14-11-2014 11:41

(14-11-2014 11:39)krazu napisał(a):  Litości ludzie... Eforsa wypłaca dużo szybciej niż ma to przewidziane w regulaminie, a tu ciągle płacze, że nie wypłacili w ciągu 5 minut... I pewnie jeszcze największe żale są od osób, które jakieś śmieszne kwoty wypłacają.
Aż boje się pomyśleć co by było, gdybyście musieli z jakąś siecią CPA współpracować, gdzie wypłaty są np. w modelu NET30. Albo czekać na wypłaty z pp banków, gdzie na rozliczenie sprzedaży się czeka czasem nawet i po kilka miesięcy.

To fakt. Zwykle czekam cierpliwie ale teraz mi kasa jest potrzebna na wczoraj Wink


RE: Problemy, awarie, błędy - JustinTime - 14-11-2014 15:41

550 wejśc i 0 leada :/ konwersje codziennie w okolicach 1% a dzisiaj taka lipa ;/


RE: Problemy, awarie, błędy - Daroslawo - 15-11-2014 09:09

Co to jest "Prowizja z partnerów" w statystykach? To są zarobki z poleconych? Od paru dni dostaję po 0,25zł dziennie, a nie mam poleconych żadnych.


RE: Problemy, awarie, błędy - lary1211 - 15-11-2014 09:56

Mam podobnie. W statystykach podaje ze mam okolo 2-3 zl dziennie z poleconych lecz w ogolnym panelu kasy nie przybywa Tongue to jakis bład musi byc


RE: Problemy, awarie, błędy - Shadiss - 15-11-2014 11:48

A ja zauważyłem że kolega zarabia mniej i ja dostaję więcej za poleconego. Przykładowo przed wczoraj miał tylko 2 pobrania (nie mówić już o tym, że na 1500 wejśc, naprawcie full hd!) a ja dostałem hajs jako 3 pobrania, więc coś jest nie halo ?


RE: Problemy, awarie, błędy - JustinTime - 15-11-2014 14:05

[Obrazek: hgkwbxwjp_wpqnrhw.jpg]


CO JEST Z TYM FULL HD :OOO