Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy, awarie, błędy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Problemy, awarie, błędy (/Temat-Problemy-awarie-bledy-91634)



RE: Problemy, awarie, błędy - Daroslawo - 02-11-2014 21:54

O, czyli nie tylko u mnie -_-


RE: Problemy, awarie, błędy - unforgivable - 02-11-2014 21:55

(02-11-2014 21:45)michal86ole napisał(a):  Mam nadzieję, że do jutra zostanie doliczone to co dziś było nacięte...

Dzisiaj i z wczoraj chyba...

[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]


RE: Problemy, awarie, błędy - miszka12 - 02-11-2014 21:58

Swoją drogą, my nigdy nie dojdziemy do tego ile leadów nam brakuje bo zawsze są "wyrównania" w dniu kiedy są odnowienia.. póki nie będzie podziału na panelu co jest odnowieniem a co poniedziałkowym leadem to będziemy w plecy.. a nie powiem, ostanio coś wszystkim tnie - i leadów i odnowień ;]


RE: Problemy, awarie, błędy - cenzura0 - 02-11-2014 23:51

Dzisiejsza konwersja to są jakieś zarty smutny


RE: Problemy, awarie, błędy - lanyo - 02-11-2014 23:58

ZRÓBCIE COŚ Z BLOKUJĄCYMI ADBLOCK'AMI !!! testowane u kilku osób linki hdvod oraz fullhd są blokowane przez adblocki!! przez głupiego adblocka konwersja spada konkretnie w dół... zróbcie jakiś skrypt który po wejściu na stronę będzie nakazywał wyłączenie adblock'a róbcie coś bo jest nie za ciekawie... Pozdrawiam


RE: Problemy, awarie, błędy - Daroslawo - 03-11-2014 07:15

Eforso, jakiś komunikat odnośnie wczorajszych zagubionych leadów?


RE: Problemy, awarie, błędy - szykiryki - 03-11-2014 08:37

Serio?
Wczoraj w ogole nie pracowałam, nie chciało mi się, więc całość z autopilota, a konwersja i tak 7,23% as always, a nawet więcej. Nie wiem czy tylko mi nie tnie, czy o co kaman? Tongue

[Obrazek: ao2LhEt.png]

A i to konwersja na hd playerze, żebyscie znowu nie zarzucali, że na mo nie przycina, a na odnowieniach tak Tongue.


RE: Problemy, awarie, błędy - cenzura0 - 03-11-2014 09:53

U mnie od kilku dni tez tnie jak gimnazjalne emo na lapie bo to jest niemozliwe zeby byla konwersja np wczoraj 0,36% gdzie z reguly mam ponad 2Angry


RE: Problemy, awarie, błędy - szykiryki - 03-11-2014 10:04

Trudno stwierdzić co jest tego przyczyną i chyba tego się jednak nie dowiemy.
Eforsa za każdym razem odpisuje, że wszystko ok, więc to wg nich pewnie tylko nasze fanaberie...Smile

Chociaż to może być wszystko, może jakies problemy z konkretnym operatorem w danych godzinach, o ktorych nie mamy pojęcia, może rzeczywiscie eforsa ma jakiś nóż do cięcia Tongue, a może po prostu szczęście konkretnego dnia do trafiania na "biedaków" z pustym kontem...

Sama powoli odchodzę od subów i przerzucam się na real content sieci afiliacyjnych i programów partnerskich- mniej depresyjne ;]


RE: Problemy, awarie, błędy - domin_dz - 03-11-2014 10:11

@UP

Jak się ma dobrą niszę to nawet głupie rejestracje do gierek na PortMMO mają dużo większą konwersje niż subskrypcje. Smile Ja na Eforsie tylko działam na streamach przy okazji dużych wydarzeń sportowych bo można zarobić kilka tysięcy w jeden dzień i jeszcze do tego mieć mnóstwo odnowień...