Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy, awarie, błędy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Problemy, awarie, błędy (/Temat-Problemy-awarie-bledy-91634)



RE: Problemy, awarie, błędy - eforsa - 27-10-2014 19:28

W przypadku tego typu zgłoszeń zawsze dajemy sobie dobę na analizę, a to z uwagi na fakt, że Teleaudio odpowiedzialne za przesyłanie do nas notyfikacji na temat odnowień już przynajmniej dwukrotnie miewało opóźnienia. W związku z czym bardziej szczegółową analizę podejmiemy w dniu jutrzejszym.

Proszę pamiętać o kilku sprawach:
- poniedziałek to nie tylko odnowienia, w niektórych przypadkach warto poczekać do końca dnia - nie jesteście w stanie Państwo stwierdzić co jest odnowieniem, a co aktywacją w związku z czym do końca dnia ilość aktywacji może wzrosnąć,
- nie można porównywać dwóch takich samych dni tygodni, bo jest dość spora losowość, a jeśli już musimy to robić, to należy wziąć pod uwagę ilość aktywacji MT w ciągu tygodnia,
- niektórzy z Was mieli w zeszłym tygodniu wzrost, w tym mogą mieć spadek, a w następnym możecie mieć znowu wzrost, to taka oczywistość, ale warto o tym pamiętać i przypominać


RE: Problemy, awarie, błędy - cenzura0 - 27-10-2014 19:34

Eforso a czy jest szansa jeszcze dzisiaj na wypłaty? Niektórzy już troszke czasu czekają


RE: Problemy, awarie, błędy - domin_dz - 27-10-2014 19:36

No ale co, wszystkim nagle zabrakło pieniędzy na telefonie czy co? W takie zbiegi okoliczności nikt nie wierzy. Rozumiem jakby ten problem dotyczył 1-2 osób a nie wszystkich. Miejmy nadzieję, że to jakieś opóźnienia.


Eforsa, zajrzyjcie tutaj: http://zarabiam.com/Temat-Nowe-serwery-modernizacja-99269
i przeczytajcie moją propozycję Smile


RE: Problemy, awarie, błędy - unforgivable - 27-10-2014 19:39

(27-10-2014 19:28)eforsa napisał(a):  - poniedziałek to nie tylko odnowienia, w niektórych przypadkach warto poczekać do końca dnia - nie jesteście w stanie Państwo stwierdzić co jest odnowieniem, a co aktywacją w związku z czym do końca dnia ilość aktywacji może wzrosnąć,

Czy zamierzacie wprowadzić podział na aktywacje, a odnowienia?

(27-10-2014 19:28)eforsa napisał(a):  - niektórzy z Was mieli w zeszłym tygodniu wzrost, w tym mogą mieć spadek, a w następnym możecie mieć znowu wzrost, to taka oczywistość, ale warto o tym pamiętać i przypominać

Oczywistość? Nie rozumiem...


RE: Problemy, awarie, błędy - suchy0001 - 27-10-2014 19:41

Generalnie to naliczyłem kilka osób przynajmniej,które pisały o problemach.Jak możecie mówić o spadkach?
Skoro od sierpnia pracując w tygodniu w poniedziałki przybywało mi 10/15 odnowień to jakim cudem w zeszłym tygodniu miałem 116 odnowień a dziś mam 70? Co to za jaja?
Cały tydzień wpadają nowe rejestracje a jak przychodzi poniedziałek to odnowienia topnieją.Jak chcecie przycinać leady to róbcie to tak żebym się nie orientował.

Proszę oto moje poniedziałki : ( w które nie promuje tylko liczę odnowienia)

301 zł
291 zł
338,5 zł
382,5 zł
637,5 zł tu jeszcze w poniedziałek pracowałem więc to rozsyłka + bieżące leady.
525 zł
606 zł
690 zł
823,5 zł
862,5 zł
523,5 zł ( to dziś,czy tylko ja widzę dziwny spadek?)


RE: Problemy, awarie, błędy - bokowski - 27-10-2014 19:46

U mnie jeszcze lepiej ostatnie pare tygodni między 220 - 260 odnowień z tendencją wzrostową a dzisiaj ok 100 mniej, mimo, że w zeszłym tygodniu miałem powyżej 100 aktywacji...


RE: Problemy, awarie, błędy - domin_dz - 27-10-2014 19:50

Ja miałem 185 odnowień i cały czas rosło, w tamtym tygodni nagle spadło do 150 odnowień a dzisiaj tylko 100 odnowień. Cały czas działam i zwykłe leady również generuję.


RE: Problemy, awarie, błędy - Daroslawo - 27-10-2014 19:51

Czyli u większości osób duży spadek. U mnie ponad 50% spadku w porównaniu do zeszłych poniedziałków, mimo że leadów przybywa, to odnowień też powinno przybyć albo chociaż być podobna ilość. Ale 50% mniej odnowień to nie mógł być taki pech, że moi subskrybenci się wypisali, zwłaszcza, że taki problem ma dużo ludzi.


RE: Problemy, awarie, błędy - maniek250 - 27-10-2014 19:56

A u mnie spadek ciut mniejszy procentowo natomiast liczyłem na więcej odnowień gdyż w tygodniu wpadło dość sporo aktywacji. Miejmy nadzieję że do jutra sie wyjaśni Smile


RE: Problemy, awarie, błędy - miszka12 - 27-10-2014 20:03

U mnie też spadek odnowień ok 50% i nie liczę już w tym leadów z tego tygodnia

Dodam jeszcze, że z moich obserwacji wynika że eforsa pracowała świetnie tak mniej więcej do wakacji, w wakacje było jako tako, a po - to już lipa totalna.. wcześniej na forum nie zaglądałam wcale, teraz wchodzę jedynie na temat "problemy, awarie i błędy"...