Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak długo zbieraliście fanów na facebook'u? +, sprawdź - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak długo zbieraliście fanów na facebook'u? +, sprawdź (/Temat-Jak-dlugo-zbieraliscie-fanow-na-facebook-u-sprawdz-91619)



Jak długo zbieraliście fanów na facebook'u? +, sprawdź - Pan Don - 26-05-2014 01:34

Witam.
Ciekawi mnie to ile wam zajęło lub dalej zajmuje czasu na zbudowanie fanpage'u. Ja osobiście mam bardzo dobry pomysł i dochodziło do 145 fanów przez 2 miesiące z czego pełny miesiąc był nieaktywny. Od wczoraj ze 145 fanów zebrałem już 177 bez żadnych wspomagaczy (oznaczania etc.). Jeżeli są chętni jacyś do oznaczania to podajcie jakieś zbliżone fanpage do https://fb.com/wikipedia.ciekawostki .
Pozdrawia Wink


RE: Jak długo zbieraliście fanów na facebook'u? +, sprawdź - gitarka112 - 28-05-2014 13:47

To ja się pochwalę.

30kwietnia założyłem fp na który wrzuciłem 2zdj i porzuciłem go. 28 Maja jest na nim 28k like Smile


RE: Jak długo zbieraliście fanów na facebook'u? +, sprawdź - Jacuss - 28-05-2014 14:02

Ja na pocżatku kwietnia zrobiłem fp - teraz ma 90k like Big Grin


RE: Jak długo zbieraliście fanów na facebook'u? +, sprawdź - Adrjan77 - 28-05-2014 14:11

jakoś je promujecie? czy to ma związek z nazwą? mógłbym prosić o linki do tych fp na pw?


Jak długo zbieraliście fanów na facebook'u? +, sprawdź - Hybrid1990 - 04-02-2020 14:04

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.