Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pyczarka - SMS? Nie. PPA? Tak. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pyczarka - SMS? Nie. PPA? Tak. (/Temat-Pyczarka-SMS-Nie-PPA-Tak-91616)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Pyczarka - SMS? Nie. PPA? Tak. - erykziele12 - 14-07-2014 13:22

Pięknie Cool


RE: Pyczarka - SMS? Nie. PPA? Tak. - Pyczarka - 14-07-2014 14:28

(14-07-2014 12:52)Qwik napisał(a):  Zmień czym prędzej bloggera na wordpressa bo ci usuną bloga.

Mówisz? Będę musiał o tym pomyśleć. Bo faktycznie 5k UW dziennie przy 3 dniach istnienia bloga budzi kontrowersje. No ale 99% wejść jest z youtube, więc jakby nie patrzeć to wciąż ich firma.


RE: Pyczarka - SMS? Nie. PPA? Tak. - kciuk - 14-07-2014 17:50

Pyczarka i jak tam zarobki na tą godzine?


RE: Pyczarka - SMS? Nie. PPA? Tak. - Pyczarka - 14-07-2014 18:28

[Obrazek: XWfx0fz.jpg]

O tak. Dzisiaj Francja wpadła za 11$ Smile Fajnie byłoby te 100$ dzisiaj mieć Big Grin Z Tajlandi i Malezji wchodzi mi po 2$ kiedy to są biedne kraje, a za takie Niemcy mam 0.30$. Zawsze wiedziałem, że Niemcy to... a zresztą, jestem tolerancyjny Big Grin


RE: Pyczarka - SMS? Nie. PPA? Tak. - Zarobiony_Koles - 14-07-2014 21:01

O ja [...] Planujesz dalej iść w tym kierunku i szukać następne nisze, czy pozostajesz przy tej?


RE: Pyczarka - SMS? Nie. PPA? Tak. - Pyczarka - 14-07-2014 22:11

100$ zaliczone (10$ wpadło z Holandii, aj szkoda mi ich na tym mundialu).

Muszę poszukać nowych nisz podobnych do tej mojej, zawsze to większy zarobek czy coś.

YT usunęło mi dzisiaj 1 z 2 filmów, dobrze że akurat ten. Będę musiał go przyciąć i od nowa wrzucić, chociaż szkoda bo nabił jakieś 6k wyświetleń bez żadnego promowania czy dodawania wyswietleń botem.

Koło północy wrzucę screen z zarobków.


RE: Pyczarka - SMS? Nie. PPA? Tak. - Pyczarka - 14-07-2014 23:13

Wykorzystując moje ostatnie ostatki ostatnich sił zarabiając w PPA, czyli opierdalając się, kroczę wśród osób z top15 AstroCash. Powód do dumy? A z czego być tu dumnym, zarabiając 300zł dziennie? Może i jest to powód do dumy, ale jest to również swego rodzaju przekleństwo.

Kto dzisiaj w Polsce da mi taką stawkę, że zarobie te 300zł dziennie? No właśnie nikt. I tutaj jest to przekleństwo osób, które wykręcają takie dniówki. Jesteśmy w stanie osiągnąć kwotę, z mniejszym wysiłkiem niż harowanie od rana do wieczora, nie robiąc przy tym nic szczególnego.

Powiedzmy, że teraz nagle utną się moje zarobki z internetu (od początku lipca zarobiłem jakieś 2000zł), trzeba będzie pójść do pracy. I co? Pójdę do pracy z myślą, że idę tam na cały dzień robiąc za gówniane pieniądze, wykańczając się przy tym fizycznie i psychicznie? Taki pracownik to nie jest dobry pracownik.

Mam wujka, który ma bzika na punkcie pracy. Wszystkich pogania do okoła, żeby się do roboty wzięli (co jak co, ale dorobił się sumki pracując i odkładając i może sobie teraz spokojnie żyć), strasznie go martwi fakt, że siedze przy komputerze i nic nie robię, nie wie tylko że wykręcam tym samym bajeczne dniówki.

To była taka mała dygresja z mojej strony. W końcu jest to dziennik więc można podzielić się swoimi uwagami, prawda?

Wracając do Topki AstroCasha, przez cały dzień przebijam się do tego 9/10 miejsca, lecz nie udało mi się jeszcze zakończyć dnia w Top10. Chciałbym to w końcu zrobić.

A teraz meritum tego dziennika:

[Obrazek: UWkwsyv.jpg]

Hura, 100$ wpadło Smile

Wyróżniające się leady:

Holandia: 9.90$
Francja: ~12$

No dobra mieszkańcy Nowego Świata, sprawcie bym jutro jak wstanę był zadowolony z kwoty jaką zobaczę Smile

Edit. No i wykrakałem. Filmy poszły się jebać, blog bez YT nie ma wizyt także zarobki jutrzejsze będą CHUJOWE.
Zrobiłem film, wstawiłem i jakoś go szybko może wypromuje, to jakimś cudem wskoczy na google co zrobi boosta wyświetleń filmu i wrócę jakoś do zarobków.

TO PEWNIE NIEMCY MI FLAGOWALI WIDEŁO.


RE: Pyczarka - SMS? Nie. PPA? Tak. - Pyczarka - 16-07-2014 15:58

Stwierdziłem, że przestane prowadzić dziennik po tym jak zobaczyłem, że z 5 gwiazdek tematu zrobiły się nagle 4, a zaraz potem 3. Rozumiem, że mam inny styl prowadzenia dziennika. Do czasu miałem spore zarobki, chwale się moją nietolerancyjnością do naszych zachodnich sąsiadów, mimo że sam urodziłem się w Berlinie. Mogło się więc to komuś nie podobać :c

Doszedłem do wniosku, że jednak to ja zarabiam pieniądze, a o tych minusujących osobach nic nie wiem i raczej nie potrzebuje nic wiedzieć dlatego mam to gdzieś.

Zatem, co u mnie? Pisałem, że mi usunęli filmy. Owszem usunęli i tym samym zarobki spadły. Pojawiła się tym samym konkurencja z real contentem, także ciężko będzie się wybić z fake. Tak, mam fake content.

Mam teraz taki myk, który miejmy nadzieje pozwoli, żeby nie usunęli mi filmu tym razem i zdołam utrzymać się.

Jak zamierzam wygryźć ludzi, którzy oferują real content? Mój fake content oferuje więcej niż ich real. Miejmy nadzieje, że to pomoże, chociaż w sumie ciągle coś wpada.

Oto dzień wczorajszy i dzisiejszy do tej pory:

[Obrazek: x3wqVtD.png]

Jak widać wczoraj miałem tylko te 20$, zebrane w ciągu 24h, lipa. Dzisiaj jest już lepiej, owy trik zastosowany w nowym filmiku chyba działa, zobaczymy za parę godzin.

Fajnie byłoby wrócić do zarobków, mój cel z zakończeniem dnia w Top10 AstroCash jest wciąż aktualny.

btw. Co raz więcej dostaje wejść od Francuzów, może los się uśmiechnie do mnie? Big Grin


RE: Pyczarka - SMS? Nie. PPA? Tak. - grubyst - 16-07-2014 16:18

Prowadź dalej dziennik , przyjemnie się czyta : ) . Powodzenia !


RE: Pyczarka - SMS? Nie. PPA? Tak. - Bandaid - 16-07-2014 17:16

Skoro możesz oferować real content w tej niszy to dlaczego tego nie zrobisz? Wybacz ale jak dla mnie zasługujesz na te flagi.