Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pyczarka - SMS? Nie. PPA? Tak. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pyczarka - SMS? Nie. PPA? Tak. (/Temat-Pyczarka-SMS-Nie-PPA-Tak-91616)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Pyczarka - SMS? Nie. PPA? Tak. - Pole - 13-07-2014 10:38

W PPA lecisz na "Fejkach" ?


RE: Pyczarka - SMS? Nie. PPA? Tak. - Pyczarka - 13-07-2014 23:08

W trochę smutnym nastroju, gdyż Niemcy jak zwykle we wszystkim najlepsi, a jako zagorzały (za gorzałe też) fan Realu Madryt i CR7, chciałem żeby to Messi dzisiaj królował i podniósł ten Puchar Świata Sad

No cóż stało się inaczej. Niemcy dzisiaj będą szaleć, lecz w reszcie dzisiejszego dnia szalałem ja i moje zarobki w PPA.

Przedstawiam oto swój dzień drugi:

[Obrazek: Yh1Mf1P.jpg]

[Obrazek: BbnqLig.jpg]

Pisząc ten post wpadły jeszcze 2x 1.15$ z USA.

Największy traffic mam z USA/Brazyli. Tak samo od nich najwięcej wejść na bloga. Całkiem fajnie bo gdy ja sobie smacznie śpie, to oni po obiadku bardzo chętnie odwiedzają moją stronę i zasilają mój portfel, czego potem są takie poranki jak miałem dzisiaj ze 48$. Przez reszte dnia Europa coś próbuje tam dogonić w rankingach Ameryki, ale niestety, bez tej legendarnej Francji nie da rady :C

Co dzisiaj właściwie robiłem zarabiając te ~290 zł? Pykałem w fifkę z kumplami, potem jakieś piwko, skosiłem ogródek, jednym słowem NIC.

Co robiłem zarabiając 100-140 zł na subskrypcjach? 6-7 godzin spamowania na Facebooku i taplania się w błocie razem z największą porażką polskiej młodzieży, czyli uzależnionych od Facebooka 10-14 latków. To ja podziękuję.

Takim słowem kończę dzisiejszy wpis. Nie mentoruję, bo moje zarobki to wynik ZAJEBISTEJ niszy i 0-wej konkurencji, a nie doświadczenia i samodyscypliny jaka potrzebna jest jeśli chodzi o PPA.

noszchujbystrzliłteniemcy


RE: Pyczarka - SMS? Nie. PPA? Tak. - nasgaroth - 14-07-2014 10:37

To stawiam, że Twoja nisza ma jakieś 120k+ wyszukiwań miesięcznie i zerową konkurencję? Big Grin


RE: Pyczarka - SMS? Nie. PPA? Tak. - Pyczarka - 14-07-2014 10:59

Dobre nie? Pojawiają się pojedyncze filmiki na YT, ale szybko flaguje je z kilku kont i zaraz je ściągają, także ciągle jestem sam Smile


Godzina 12:

[Obrazek: ljOgg6d.png]



RE: Pyczarka - SMS? Nie. PPA? Tak. - Zarobiony_Koles - 14-07-2014 11:51

To ty? Nie spodziewałem się, ale te flagi mało co dają Smile Np. Justin Bieber ma tysiące flag na filmie i co? Smile


RE: Pyczarka - SMS? Nie. PPA? Tak. - Pyczarka - 14-07-2014 12:46

Tak, to moje zarobki. Teraz jest jakoś 51$, trochę tempo zwolniło.

Jak koleś wstawi filmik z nowego konta, dostanie pare dislików, flag że virus, scam i hacker to szybko zdejmują mu filmik


RE: Pyczarka - SMS? Nie. PPA? Tak. - kciuk - 14-07-2014 12:50

No ładnie z tym ppa lecisz Big Grin Powodzenia Smile


RE: Pyczarka - SMS? Nie. PPA? Tak. - Qwik - 14-07-2014 12:52

Zmień czym prędzej bloggera na wordpressa bo ci usuną bloga.


RE: Pyczarka - SMS? Nie. PPA? Tak. - PaulRcootiC - 14-07-2014 12:57

Tylko Barca !


RE: Pyczarka - SMS? Nie. PPA? Tak. - notentego - 14-07-2014 12:59

(14-07-2014 12:57)PaulRcootiC napisał(a):  Tylko Barca !

?