Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pyczarka - SMS? Nie. PPA? Tak. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pyczarka - SMS? Nie. PPA? Tak. (/Temat-Pyczarka-SMS-Nie-PPA-Tak-91616)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Pyczarka - SMS? Nie. PPA? Tak. - Pyczarka - 25-05-2014 23:10

Witam, jestem Pyczarka. Mam 19 lat, skończoną maturę (27 wyniki, ale zdam). Uwielbiam motocykle itp. Ktoś w ogóle czyta te pierwsze zdania? :o


Ok. Jak widać po postach w tym temacie zajmowałem się subskrypcjami sms i cholera dobrze mi szło, do czasu. Ostatnie 3 dni, to dni rozpaczy, 150zł, pobanowane konta, na następne od razu blokady, żal, smród, bród i ubóstwo. Wsprółpracę z freebizem nie skończyłem. Narazie zawieszam, póki facebook się odczepi ode mnie, gnojki parszywe >.<

W między czasie... WRÓCIŁEM DO PPA. Z PEŁNEGO KOPYTA. ZAJE***** NISZA. 0 KONKURENCJI. FILMIK YT PO 30 MINUTACH NA 1 STRONIE W GOOGLE I YT. Blog po dwóch dniach:

[Obrazek: 4hSbEaG.jpg]

Zarobki po PIERWSZYM DNIU z moją niszą:

[Obrazek: PyP8LWb.jpg]

Konwersja:

[Obrazek: NoFf5Sv.jpg]

Także. Kura ze złotymi jajkami? Chowa się, po pierwszym dniu taki wynik PODOBA MI SIĘ, a dnia jeszcze nie koniec.

Następne posty będą dotyczyć zarobków z PPA. Korzystam z AstroCash. Pozdrawiam.


RE: Pyczarka - Dziennik SMSowy - Freebiz.pl - asmax1910 - 25-05-2014 23:17

hehe nie jest zle jak na początek Big Grin Powodzenia i będe zaglądał tu częściej Big Grin


RE: Pyczarka - Dziennik SMSowy - Freebiz.pl - Pyczarka - 26-05-2014 15:34

Dzięki wielkie Smile

Koło 20 wrzucę podsumowanie na Dzień 3 Smile


RE: Pyczarka - Dziennik SMSowy - Freebiz.pl - batman - 26-05-2014 15:40

powodzenia mozna wiedziec jaki program promujesz?


RE: Pyczarka - Dziennik SMSowy - Freebiz.pl - patryk0407 - 26-05-2014 19:32

Powodzenia Smile Ile poświęcasz zna spam i z ilu kont spamujesz? Smile


RE: Pyczarka - Dziennik SMSowy - Freebiz.pl - zozols1 - 26-05-2014 20:36

Z jednego wystarcza nawet na pokaźną dla mnie początkującego Big Grin Tylko trzeba mieć grupy Tongue


RE: Pyczarka - Dziennik SMSowy - Freebiz.pl - fato - 26-05-2014 20:48

(26-05-2014 20:36)zozols1 napisał(a):  Z jednego wystarcza nawet na pokaźną dla mnie początkującego Big Grin Tylko trzeba mieć grupy Tongue

grup jest pełno na FB - trzeba w zapotrzebowanie trafić Wink


RE: Pyczarka - Dziennik SMSowy - Freebiz.pl - Majka - 26-05-2014 22:02

Czekam z niecierpliwością na Twoje osiągnięcia w kolejnych dniach Smile
Powodzenia impreza


RE: Pyczarka - Dziennik SMSowy - Freebiz.pl - Pyczarka - 04-07-2014 21:32

Nie pisałem nic ostatnio bo miałem trochę problemów, ale już jest wszystko okej.

Mature zdałem. Cel poprzedni daaaawno zaliczony. Ogólnie moje dniówki wyglądają tak:

[Obrazek: RyvB265.png]

Taki stan utrzymuje się od około tygodnia. Najlepsze, że to wszystko wyciskam ze spamu na 3 grupach. Na nich jest większa konwersja niż losowe spamowanie po 20 grupach, także sądze, że lepiej znaleźć dobre grupy i je doić i co jakiś czas je zmienić, niż masowy spam i liczenie na farta czy może ktoś zobaczy.

Tym samym ustanawiam nowy cel. 2000zł do końca lipca.


RE: Pyczarka - Dziennik SMSowy - Freebiz.pl - notentego - 04-07-2014 22:21

Podzielisz się tematyką grup?