Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
szybki i łatwy sposób na zarobek :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: szybki i łatwy sposób na zarobek :) (/Temat-szybki-i-latwy-sposob-na-zarobek-91594)

Strony: 1 2


szybki i łatwy sposób na zarobek :) - quake3Dpro - 25-05-2014 11:58

Witam! Konto mam od wczoraj a już zdążyłem coś wymyślić. Mam nadzieję że takiego tematu nie było, jak był to usuńcie.
1.Spis treści:
1.Spis treści.
2.Wprowadzenie.
3.Co trzeba zrobić na początek i na koniec.
4.Zakończenie.

2. WPROWADZENIE .

Jak zapewne każdy wie, ludzie na YT sugerują się wyświetleniami i liczbą lajków. Więc czemu by z tego nie zrobić bardzo łatwego zarobku? Przedstawię wam pomysł który wpadł mi do głowy już wczoraj, i który ma duże szanse na powodzenie. Zapraszam do lektury. Smile

3. CO TRZEBA ZROBIĆ NA POCZĄTEK I KONIEC.

Po pierwsze trzeba mieć konto na addmefast.com.

reff - http://addmf.cc/?5PVYSBL
czysty - http://addmefast.com/

Rejestrujemy się, ściągamy bota (bota można znaleźć na tej stronie) i wbijamy punkty. Do tego trzeba mieć mozille (przeglądarke) i dodatek iMacros do niej. Najlepiej dać Facebook Likes albo Twitter Follow. Gdy to się będzie robiło my z innego okna przeglądarki (aby nie przeszkadzać botowi) rejestrujemy się na youtube. Masz konto? Dobra. Lecimy dalej. Musimy wrzucić plik na hosting PPA, w moim przypadku jest to FireCash.

reff - http://www.firecash.org/register/by/196265 (byłbym wdzięczny)
czysty - firecash.org

Wrzucamy plik na hosting i dajemy zachęcającą nazwę.

Teraz youtube. Robimy filmik NIE NAGRYWAJĄC - MAJĄ BYĆ SAME NAPISY.
Zróbcie np. crack do jakiejś gry, do której cracka prawdopodobnie nigdy nie będzie. Przy okazji na filmiku napisać możecie że macie za słaby komputer na nagrywanie, próbujcie tłumaczyć. Np. "Pokażę wam cracka do gry ... niestety nie pokażę co i jak, ponieważ mam za słaby komputer do nagrywania. Wrzućcie pliki z paczki do folderu głównego gry" i tak dalej. Jakieś farmazony. W opis filmu dajecie link do downloadu plików z firecash. Gotowe? Filmik na YT? Teraz przechodzimy do kwestii addmefast.
Na właśnie tej stronie, wchodzimy w "Add site/page". W "type" ustawiamy "youtube views", w "title" tytuł filmiku, a w "video url/id" link do filmiku.
Następnie naciskamy "Save changes".
INFORMACJA:
Jedno wyświetlenie to 9 pkt. więc dobrze by było żebyś ich trochę nazbierał.

Gdy już to zrobimy powinno nam nabijać wyświetlenia. Niech się robi. Bot niech dalej leci, żeby zbierał pkt. Jak będziesz miał około 800-1000 wyświetleń, usuń w "My sites" twój filmik i daj jeszcze raz "Add site/page".
W "type" dajemy "Youtube Video Likes" a reszta taka jaka była wcześniej.
Musimy do tego też mieć pkt. ale tylko 6 za lajka. Czekasz aż uzbiera się 100-200 lajków i Voilà. Reklamujesz. Ludzie będą patrzyli że jest dużo lajków i dzięki temu sami będą próbować. Gdyby tak zrobić około 10 filmików to niezły może być z tego dochód.

4. ZAKOŃCZENIE.

Jeśli rzeczywiście nikt inny wcześniej tego nie wymyślił to zastrzegam aby nikt nie kopiował !
Sposób jest dobry. Smile Jeśli się podobało i uważasz że pomysł jest dobry pozostaw po sobie reputa. Big Grin
Ale bardziej by mnie ucieszyła rejestracja z refflinków. JAK KTO WOLI, DO NICZEGO NIE ZMUSZAM. Big Grin
Chwalcie się wynikami!

Pozdrawiam i powodzenia. Smile


RE: szybki i łatwy sposób na zarobek :) - Zincuable - 25-05-2014 12:05

Jakbyś jeszcze podał stronę do tego bota (skryptu), to byłoby pięknie.


RE: szybki i łatwy sposób na zarobek :) - quake3Dpro - 25-05-2014 12:09

http://zarabiam.com/Temat-Addmefast-Szybkie-like-yt-like-fb-yt-views-itp-67103?highlight=skrypt+addmefast

To z innego poradnika. Smile


RE: szybki i łatwy sposób na zarobek :) - AnnaKa - 25-05-2014 13:44

Nie wiem czy wiesz ale YouTube nie pozwala teraz nabijać sobie ''statystyk'' ani boty ani strony nie pomogą w tym wypadku. A co do refów polecam zapoznać się z regulaminem. SmileIdea


RE: szybki i łatwy sposób na zarobek :) - quake3Dpro - 25-05-2014 13:50

E tam, nie trzeba wchodzić wgl. na refy. Big Grin A co do nabijania statystyk, to przecież addmefast robi przekierowanie na filmik i trzeba go oglądać 30 sekund żeby zaliczyło wyświetlenie. Chodzi o samo PRZEKIEROWANIE, no bo jak z reklamujesz sobie filmik dając gdzieś link, i ktoś w to wejdzie, to tak nie można? To jest praktycznie to samo.


RE: szybki i łatwy sposób na zarobek :) - imperator123 - 25-05-2014 15:50

Lepsze to od hitleap?


RE: szybki i łatwy sposób na zarobek :) - Kirito Kun - 25-05-2014 16:21

eee to już od lat tak się robi ..


RE: szybki i łatwy sposób na zarobek :) - patulsky1337 - 25-05-2014 18:21

(25-05-2014 13:44)AnnaKa napisał(a):  Nie wiem czy wiesz ale YouTube nie pozwala teraz nabijać sobie ''statystyk'' ani boty ani strony nie pomogą w tym wypadku. A co do refów polecam zapoznać się z regulaminem. SmileIdea

Ale napisał poradnik za darmo więc chyba można się odwdzięczyć refem? Zrobił to bezinteresownie i nie zmusza do refa... Niektórych ludzi na prawdę nie rozumiem. pokerface

Co do sposóbu to już jest oklepane i mnóstwo takich filmików na yt... Przydatne tylko dla tych co zaczynają z PPA i chcą zarobić pierwsze pieniądze.


RE: szybki i łatwy sposób na zarobek :) - skidrow96 - 26-05-2014 16:12

Nabija wam wyświetlenia? Bo mi like itd. praktycznie od razu, a wyświetlenie od wczoraj ani 1 nie weszło.


RE: szybki i łatwy sposób na zarobek :) - quake3Dpro - 26-05-2014 16:28

Możliwe że ludzie nie oglądają pełnych 30 sekund które wymagane są do zaliczenia wyświetlenia. Tongue