Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HDstream.pl – Instrukcja jak szukać nisz i dużo zarabiać - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: HDstream.pl – Instrukcja jak szukać nisz i dużo zarabiać (/Temat-HDstream-pl-%E2%80%93-Instrukcja-jak-szukac-nisz-i-duzo-zarabiac-91593)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: HDstream.pl – Instrukcja jak szukać nisz i dużo zarabiać - Panix - 02-07-2014 09:30

mam to samo, nie wiem o co chodzi


RE: HDstream.pl – Instrukcja jak szukać nisz i dużo zarabiać - eforsa - 02-07-2014 10:15

(30-06-2014 22:55)fato napisał(a):  coś pozmienialiście bo wrzucając iframe +link wgrywa się cała strona a nie tak jak kiedyś okienko video??

Nie rozumiemy tego problemu.
Prosimy o przykładowy link URL, opisanie problemu, lub screeny obrazujące problem - najlepiej na email: [email protected]

Jeżeli powstał jakiś problem to po jego opisaniu na pewno go usuniemy!


RE: HDstream.pl – Instrukcja jak szukać nisz i dużo zarabiać - Panix - 02-07-2014 11:23

Problem jest taki ze na operze po kliknieciu przycisku play wyskakuje napis "html5: Video file not found" na internet explorer działa normalnie. Jaka jest tego przyczyna?


RE: HDstream.pl – Instrukcja jak szukać nisz i dużo zarabiać - fato - 02-07-2014 17:45

(02-07-2014 10:15)eforsa napisał(a):  
(30-06-2014 22:55)fato napisał(a):  coś pozmienialiście bo wrzucając iframe +link wgrywa się cała strona a nie tak jak kiedyś okienko video??

Nie rozumiemy tego problemu.
Prosimy o przykładowy link URL, opisanie problemu, lub screeny obrazujące problem - najlepiej na email: [email protected]

Jeżeli powstał jakiś problem to po jego opisaniu na pewno go usuniemy!

musiałam zmienić kod iframe i powiedzmy że jest ok chociaż nadal obcina mi obraz

ma ktoś skrypt iframe idealny ,żeby na stronie pojawił się tylko sam obrazek streama ??


RE: HDstream.pl – Instrukcja jak szukać nisz i dużo zarabiać - eforsa - 02-07-2014 18:11

(02-07-2014 17:45)fato napisał(a):  
(02-07-2014 10:15)eforsa napisał(a):  
(30-06-2014 22:55)fato napisał(a):  coś pozmienialiście bo wrzucając iframe +link wgrywa się cała strona a nie tak jak kiedyś okienko video??

Nie rozumiemy tego problemu.
Prosimy o przykładowy link URL, opisanie problemu, lub screeny obrazujące problem - najlepiej na email: [email protected]

Jeżeli powstał jakiś problem to po jego opisaniu na pewno go usuniemy!

musiałam zmienić kod iframe i powiedzmy że jest ok chociaż nadal obcina mi obraz

ma ktoś skrypt iframe idealny ,żeby na stronie pojawił się tylko sam obrazek streama ??

Prosimy o URL i przedstawienie tego problemu. Po otrzymaniu dokładnego pisu na pewno go rozwiążemy!


RE: HDstream.pl – Instrukcja jak szukać nisz i dużo zarabiać - pawelPP - 02-07-2014 18:12

u mnie na Mozilli też wyskakuje błąd :html5: Video file not found, na chromie jest ok


RE: HDstream.pl – Instrukcja jak szukać nisz i dużo zarabiać - bokowski - 03-07-2014 13:42

Też zauważyłem ten problem na firefoxie, "html5: Video file not found" , na chromie wszystko okej.


RE: HDstream.pl – Instrukcja jak szukać nisz i dużo zarabiać - czainik111 - 03-07-2014 14:51

Zgłosiłem do nich już ten błąd jakiś czas temu: html5: Video file not found

Jak na razie poprawy nie widać.

Na chromie, internet explorer działa prawidłowo.
Problem jest w firefoxie.

A większość ludzi korzysta z firefoxa chyba.


RE: HDstream.pl – Instrukcja jak szukać nisz i dużo zarabiać - Panix - 03-07-2014 19:05

Na operze też problem ale z opery chyba tylko ja korzystam Smile


RE: HDstream.pl – Instrukcja jak szukać nisz i dużo zarabiać - Kurus92 - 08-07-2014 21:14

Nie macie błędu jakiegoś? Na ponad 500 odwiedzin streamu ani jednej rejestracji......

Edit: zwracam honor,kilka wpadło właśnie.W takim razie ,,w przyrodzie nic nie ginie" ale się chyba zawiesza leciutko,co? Wink