Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HDstream.pl – Instrukcja jak szukać nisz i dużo zarabiać - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: HDstream.pl – Instrukcja jak szukać nisz i dużo zarabiać (/Temat-HDstream-pl-%E2%80%93-Instrukcja-jak-szukac-nisz-i-duzo-zarabiac-91593)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: HDstream.pl – Instrukcja jak szukać nisz i dużo zarabiać - luxiorsan - 29-05-2014 12:51

(29-05-2014 12:10)Malkolm napisał(a):  Ja wam proponuję wysyłać te informacje swoimi partnerom na maila, bo jak się bezmyślne gimby, z instantera czy innych firesubów rzucą (reklamując dla nich)to nie wiem czy to taki dobry pomysł dla was.

W 100 procentach popieram. Internet będzie cały przesycony beznadziejnymi filmikami od nieudaczników i ci co przedtem umieli zarabiać i robili to naprawdę dobrze zwiną się od Was.


RE: HDstream.pl – Instrukcja jak szukać nisz i dużo zarabiać - eforsa - 29-05-2014 18:24

Przygotowaliśmy 1 ogólny temat z instrukcją jak i gdzie się reklamować. Jesteśmy gotowi go opublikować ale nadal zastanawiamy się jak to zrobić biorąc sobie do serca Wasze wypowiedzi. Co do mailingu do partnerów - tutaj też nie jest to takie oczywiste - często dany partner przynależy lub przynależał kiedyś do konkurencji i te dane i tak wypłyną do sieci. Wśród naszych partnerów są też fikcyjne konta naszej konkurencji (która najzwyczajniej nas obserwuje) i nie unikniemy wysłania tych wiadomości również bezpośrednio do nich.

Czekamy jeszcze na Wasza odpowiedź, ale idziemy raczej w kierunku opublikowania 1 posta w naszych tematach z ogólnymi metodami i sposobami reklamowania się. Nic nie jest tajemnicą a może jednak rozświetli niektórym początkującym osobom jak działać, w jakim kierunku pójść. Znamy partnerów którzy od swoich pierwszych zarobionych 10 zł, dziś zarabiają już po kilka / kilkanaście tysięcy miesięcznie właśnie dzięki rozwojowi i poświęceniu swojego czasu na budowę zaplecza pod dane programy partnerskie.


RE: HDstream.pl – Instrukcja jak szukać nisz i dużo zarabiać - Malkolm - 29-05-2014 18:58

Nie wiem co tam Państwo przygotowaliście (gotowe miejsca czy instrukcje), ale ja podtrzymuję to co pisałem i jestem zdania, że w temacie ogólnodostępnym to się po prostu nie sprawdzi. Nie skorzystacie na tym ani my ani wy, a podane przez was gotowce szybko się wypalą głównie za sprawą spamerów z konkurencji (nie działających dla was).
Niestety większość zarabiających nie myśli i spamuje byle jak i byle więcej od poprzedniego, często kopiując wszystko od innych, a to ludzi odstrasza. Jestem za tym żeby pomagać ale określonym osobom i przede wszystkim waszym partnerom.

P.S. Odpiszcie na priv jeśli możecie.


RE: HDstream.pl – Instrukcja jak szukać nisz i dużo zarabiać - mordimer12 - 29-05-2014 19:31

Właśnie przekroczyłem równe 1000 zł zarobione na Eforsie! Huh


RE: HDstream.pl – Instrukcja jak szukać nisz i dużo zarabiać - Mauorycy - 29-05-2014 19:48

(29-05-2014 18:58)Malkolm napisał(a):  Nie wiem co tam Państwo przygotowaliście (gotowe miejsca czy instrukcje), ale ja podtrzymuję to co pisałem i jestem zdania, że w temacie ogólnodostępnym to się po prostu nie sprawdzi. Nie skorzystacie na tym ani my ani wy, a podane przez was gotowce szybko się wypalą głównie za sprawą spamerów z konkurencji (nie działających dla was).
Niestety większość zarabiających nie myśli i spamuje byle jak i byle więcej od poprzedniego, często kopiując wszystko od innych, a to ludzi odstrasza. Jestem za tym żeby pomagać ale określonym osobom i przede wszystkim waszym partnerom.

P.S. Odpiszcie na priv jeśli możecie.



Ja sporadycznie korzystam z 'zarabiania' w tej branży, ale jak już, to robię to u Was. I uważam, że osoby wypowiadające się w tym temacie, jak kolega, którego zacytowałem mają w 100% rację..
Skupcie się lepiej na osobach, które zarabiają miesięcznie po kilka tysięcy...może uda Wam się jeszcze polepszyć programy, a co za tym stoi ich nisze będą jeszcze lepiej konwertować.
Moim zdaniem lepiej mieć 10 osób zarabiających konkretne kwoty, niż tysiące, które razem wygenerują tyle samo(szkodząc innym, bardziej doświadczonym już graczom i tym samym niosąc złe opinie o Waszej firmie).
Zastanówcie się proszę, bardzo poważnie nad zamieszczeniem publicznie takiego "pomocnego" postu. Zresztą musielibyście go chyba aktualizować co kilka dni, aby stale można było za jego pomocą wygenerować jakiś dochód...


RE: HDstream.pl – Instrukcja jak szukać nisz i dużo zarabiać - michal86ole - 29-05-2014 20:40

Poza tym te sposoby prawdopodobnie też wzięliście monitorując ruch na swoich stronach, czyli wielce prawdopodobne, że publikując te "sposoby promocji" spalicie sposób osób zarabiających u Was. Co więcej w Waszym pierwszym poście w tym temacie sam znalazłem opublikowany "patent", którego nikt poza mną nie stosował, a przynosił konkretny dochód, także raczej poważnie zastanówcie się nad publikacją tych "magicznych" sposobów.


RE: HDstream.pl – Instrukcja jak szukać nisz i dużo zarabiać - themate0 - 29-05-2014 23:09

wyślijcie tylko partnerom, którzy przez ostatnie 30 dni zarobili co najmniej 1000zł CoolCoolCool


RE: HDstream.pl – Instrukcja jak szukać nisz i dużo zarabiać - michal86ole - 30-05-2014 05:32

(29-05-2014 23:09)themate0 napisał(a):  wyślijcie tylko partnerom, którzy przez ostatnie 30 dni zarobili co najmniej 1000zł CoolCoolCool

Popieram. Osoby zarabiające jak kolega napisał co najmniej tys zł/m-c, mają już swoje sposoby na zarabianie, także taką informacją mogą tylko pod szlifować swoje możliwości.


RE: HDstream.pl – Instrukcja jak szukać nisz i dużo zarabiać - czainik111 - 30-05-2014 14:25

Rowniez popieram poprzednika.


RE: HDstream.pl – Instrukcja jak szukać nisz i dużo zarabiać - eforsa - 30-05-2014 15:05

(30-05-2014 05:32)michal86ole napisał(a):  
(29-05-2014 23:09)themate0 napisał(a):  wyślijcie tylko partnerom, którzy przez ostatnie 30 dni zarobili co najmniej 1000zł CoolCoolCool

Popieram. Osoby zarabiające jak kolega napisał co najmniej tys zł/m-c, mają już swoje sposoby na zarabianie, także taką informacją mogą tylko pod szlifować swoje możliwości.

Tak zrobimySmile