Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Restock po 26 czerwca? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Restock po 26 czerwca? (/Temat-Rozwiazane-Restock-po-26-czerwca-9157)



[Rozwiązane]Restock po 26 czerwca? - SworSky1995 - 23-06-2010 15:08

Wczoraj wieczorem sobie siedziałem na TS3 i czekałem na restock. I się doczekałem... newsa:

Cytat:Triple PTZ, Retro Redemptions, amazing new boutiques in SHOP... Let's add another to this great list - we are extending the deadline for you to earn at least 50 PTZ to be eligible for the General Redemption to June 26, 11:59 p.m. EDT. The catalog for the Retro Redemption keeps getting better and better! Get a sneak peek here!

Jest tam napisane, że przedłużają czas na zdobycie 50 PTZ (dla wstępu na restock) do 26 czerwca. Czyli restock odbędzie się dopiero po 26? Będziecie dzisiaj, jutro i 25 czerwca pilnować restock'u? Wink


RE: Restock po 26 czerwca? - Tech - 23-06-2010 15:11

Nie ma sensu już teraz "pilnować restocku", który odbędzie się dopiero po 26 czerwca Wink


RE: Restock po 26 czerwca? - SworSky1995 - 23-06-2010 15:14

Heh no tak Wink Trochę źle to sformułowałem. Chodziło mi dokładniej o to, czy dobrze to zrozumiałem/przetłumaczyłem ;p
Do zamknięcia.


[Rozwiązane]Restock po 26 czerwca? - Marello - 19-03-2011 11:33

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.