Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy adf.ly i inne serwisy zarobkowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pracy adf.ly i inne serwisy zarobkowe (/Temat-Dziennik-pracy-adf-ly-i-inne-serwisy-zarobkowe-91548)

Strony: 1 2


Dziennik pracy adf.ly i inne serwisy zarobkowe - xGrubszy - 24-05-2014 12:28

Witajcie w moim dzienniku!

O mnie:

Nazywam się Adrian, jestem z okolic Siedlec i mam 16 lat.
Kiedyś próbowałem swoich sił w buxach i surfach, ale nic z tego nie wyszło :C

Moje Cele, na które zarabiam:

- Zarobić 2X00zł na komputer do gier
- Nazbierać na FIFE 15

Co do tego czasu zrobiłem:
-1 Fake konto na FB z którego będę pisał posty w grupach
- Przeczytałem kilka poradników o adf.ly i innych płatnych skracaczach

Przybliżony Cel: 25,53/3000zł w 100 dni
Cel tu aktualizuje co kilka dni $ w przybliżeniu wynosi ponad 3zł

P.S.
Możecie dawać jakieś pomoce dla mnie co mogę zrobić żeby więcej zarobić, lub jakie inne stronki polecacie.
Bo licząc logicznie muszę dziennie zarabiać 30zł żeby nazbierać na cel :/



RE: Dziennik pracy adf.ly - mordimer12 - 24-05-2014 13:00

Zacznij zarabiać na subskrypcjach, na adf.ly wyciągniesz marne max kilka dolarów dziennie..


RE: Dziennik pracy adf.ly - xGrubszy - 24-05-2014 13:16

Tak ale jak mam zarabiać na subskrypcjach i gdzie. Może ktoś zostanie mentorem i napisze o co dokładnie z tym chodzi lub ktoś rzuci jakiś link do skutecznego poradnika.


RE: Dziennik pracy adf.ly - notentego - 24-05-2014 13:35

Polecam firesub.pl i astrocash Wink Na "adflajach" możesz dorabiać, ale nie zarabiać.


RE: Dziennik pracy adf.ly - xGrubszy - 24-05-2014 13:49

Wybrałbym firesub.pl lecz potrzebowałbym jakiegoś mentora, osoby która pomoże zacząć z subskrypcjami. | Z tym na PW żeby niepotrzebnie nie zaśmiecać tematu


RE: Dziennik pracy adf.ly - Onyke - 24-05-2014 14:31

(24-05-2014 13:16)xGrubszy napisał(a):  Tak ale jak mam zarabiać na subskrypcjach i gdzie. Może ktoś zostanie mentorem i napisze o co dokładnie z tym chodzi lub ktoś rzuci jakiś link do skutecznego poradnika.

(24-05-2014 13:49)xGrubszy napisał(a):  Wybrałbym firesub.pl lecz potrzebowałbym jakiegoś mentora, osoby która pomoże zacząć z subskrypcjami. | Z tym na PW żeby niepotrzebnie nie zaśmiecać tematu
"Mentorzenie" w subskrypcjach SMS nie ma żadnego sensu. Żaden mentor nie poda Ci swojego sposobu na którym aktualnie kosi hajs bo mu się to zwyczajnie nie opłaca. Jako sposób zarobku poda Ci spamowanie na facebooku albo jakąś wypaloną niszę na którą tylko szkoda czasu i o której wie 50 innych osób od 30 innych mentorów. Przeszukaj dział z poradnikami na tym forum i tam znajdziesz to co Ci przekaże ten "cały mentor", a może nawet i więcej. Gdy już będziesz wiedział na czym polega to dokładnie wtedy możesz spróbować swoich sił na spamie/własnych FanPage, a wraz z nabytym doświadczeniem będziesz wymyślał swoje nisze, które będą coraz lepsze. Przy okazji będziesz mógł szukać "baranów", którzy będą robić na Ciebie za przekazanie wiedzy, która jest w poradnikach Cool


RE: Dziennik pracy adf.ly - xGrubszy - 24-05-2014 15:26

Łap Onyke reputka i postaram się w międzyczasie założyć konto na Firesub.pl i poczytać co niego na tym forum. Może jeszcze dziś coś osiągnę Tongue


RE: Dziennik pracy adf.ly - xGrubszy - 24-05-2014 22:04

Dzień 1:
Jestem zadowolony z tego, że założyłem dziennik będzie on dla mnie motywacja do dalszej pracy.

Co dzisiaj zrobiłem/będę robił:
-założenie konta na firesub.pl (jeśli ktoś by powiedział jak zacząć to z góry dziękuje)


Dziś zarobiłem: 7,89$ *3zł= 23,94zł
Cel:
23,94/3000



RE: Dziennik pracy adf.ly i SMS - xGrubszy - 25-05-2014 22:05

Dzień 2:
Chęć do zarobku zmalała po tym co się stało :C

Co dzisiaj zrobiłem/będę robił:
-Zablokowanie głównego fake konta do 8 czerwca
-Założenie i weryfikacja tele 3 kont 2 z nich ban do 22 czerwca na pisanie komentarzy, jedno zostało i rozwijam je do min. 200 znajomych i tak jak było te same 20 grup + założę konto na jakimś serwisie z like na FB etc.
-Firesub nic nie się nie ruszył do przodu dalej 0.00PLN ludzi pewnie są speszeni tym co pisze w sms mianowicie: Twój PIN do aktywacji prenumeraty PUNKT to XXXXX. Wpisz PIN na stronie www. Koszt subskrybcji to 6,15PLN za każdy otrzymany SMS/MMS.
No nic trudno się mówi jeśli potrafi ktoś pomóc z firesub lub innymi opłacalnymi serwisami to zapraszam do dyskusji na PW lub tu na forum.

Dziś zarobiłem: 0,53$ *3zł= 1,59zł
Cel:
25,53/3000



RE: Dziennik pracy adf.ly i inne serwisy zarobkowe - xGrubszy - 26-05-2014 22:23

Dzień 3:
Warto było siedzieć te kilka godzin przy kompie i popatrzyć różne stronki polecane przez to forum Big Grin
Upał na dworze a ja jeszcze muszę w szkole siedzieć :/ no cóż trzeba chociaż do wystawienia ocen ^^ Jedynym plusem jest to że mogę poszukać jakiś nisz na telefonie podczas lekcji Tongue

Co dzisiaj zrobiłem/będę robił:
-Złapałem "nisze" małą ale własną dla firesuba
-Rozwijanie fakekont
-Założenie konta w serwisie podanym poniżej i zlecenie wypłacenia nagrody w postaci myszki (zobaczymy czy dojdzie)
Czysty: http://www.Likeplus.eu
Refflink: http://www.likeplus.eu?pp=70316_7dbbf8adc2f14140ba0d58b4ef86ecf8

Dziś zarobiłem: 1,35$ *3zł= 4,05zł + Firesub 14PLN
Cel:
43,58/3000