Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hajs się zgadza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Hajs się zgadza (/Temat-Hajs-sie-zgadza-91539)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


Odp: Hajs się zgadza - Lami - 05-09-2014 19:15

Czyli nie rozumiesz.


RE: Hajs się zgadza - Mrostry0407 - 05-09-2014 19:42

(05-09-2014 19:13)quake3Dpro napisał(a):  Czyli rozumiem ze mam spamowac i nic z tego nie wyniesc? Chyba warto poswiecic ten jeden dzien na "poszukiwanie" nisz? Big Grin
Jutro zaczne robic to na powaznie chyba ze nic nie znajdę. Ale znajdę. Muszę. Big Grin

facepalm

Spamując także potrafisz wywnioskować co zrobiłeś źle...

Napisałeś tekst "xyz" , jest ~300 wejść ale 0 leadów, wniosek? nie przekonywujący tekst...


RE: Hajs się zgadza - quake3Dpro - 06-09-2014 08:52

Cytat:Spamując także potrafisz wywnioskować co zrobiłeś źle...

Napisałeś tekst "xyz" , jest ~300 wejść ale 0 leadów, wniosek? nie przekonywujący tekst...

No właśnie. Dlatego chciałem ten jeden dzień poświęcić na przynajmniej próbę wymyślenia nowych... pisałem przecież o tym. ;-;


RE: Hajs się zgadza - quake3Dpro - 06-09-2014 19:15

Co dzisiaj zrobiłem:
- spamowałem
- skracałem linki

Spamowalem nie na FB, z uzyciem nowej niszy ktora na ten czas nie wypaliła. jednak jest to nisza ktora nie potrzebuje byc "widoczna od razu". Moge na niej kilka tygodni zarabiac, nie zniknie w spamie. Jednak na ten czas słabo. Dzisiaj spróbuję coś nowego obmyślić.


RE: Hajs się zgadza - quake3Dpro - 07-09-2014 14:45

Co dzisiaj zrobilem:
- spamowalem na tej samej niszy co wczoraj
- skracalem linki
- otworzylem FP i jakis tam post napisalem

Plany do konca miesiaca:
- uzbierac 100zł
- ogarnac FP bardziej pod skracacza

Chce uzbierac tak "mało" ze wzgledu na to ze to kwota do wyplaty. Na sam poczatek dla mnie to taki minimum.

Na co zbieram:
- jakis tani ale nowy laptop do pracy i ewentualnie zagrania w cos czasem (jak bede mial laptopa to bede mial wiecej czasu na prace)


RE: Hajs się zgadza - quake3Dpro - 08-09-2014 17:30

Co dzisiaj zrobiłem:
- spamowałem na nowej niszy
- przeszedłem na eforse (zaraz wytłumaczę)



Plany do końca miesiąca:
- uzbierac 100zł
- ogarnąć FP


A więc, czemu eforsa? Wypłata od 50 zł, lepsze stawki + możliwość jej wyboru, dużo ofert i możliwość edytowania np. strony "videło".
Firesub: stałe stawki, możliwość zwiększenia ich ale nic nie zależy od Ciebie, bardzo mało możliwości edytowania strony/oferty. Wszystko mówi samo za siebie . ;D W dodatku popytałem ludzi i też bardziej eforse obstawiają.


A WŁAŚNIE:
Co do sygnaturki to te 0 zł to kwestia czasu XD


Hajs się zgadza - Vasaki - 25-02-2018 10:02

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.