Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hajs się zgadza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Hajs się zgadza (/Temat-Hajs-sie-zgadza-91539)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


Hajs się zgadza - quake3Dpro - 24-05-2014 10:24

Siema. Jestem nowy na forum... jak i w zarabianiu przez neta. Mam 14, prawie 15 lat. Jak wiadomo, niedługo wakacje, czasu wolnego ogrom więc trzeba troszkę pieniążków się dorobić. Interesuję się programowaniem komputerowym, głównie w C++ . Teraz najgorsza sprawa. Nie znam się na takim zarabianiu ani trochę. Mam WHAFF na androidzie ale póki co mam tylko 0,20$. Przydałoby się zwiększyć zysk. Jednak nie wiem jak. Byłbym również szczęśliwy jak znalazł by się ktoś miły i powiedział na co najlepiej skupić uwagę, na czym najwięcej zarobić można i o czym warto wiedzieć/poczytać.
Z góry dziękuje. Smile

A teraz do rzeczy bo jeden użytkownik się już upomniał. Big Grin
Moje cele do końca tego miesiąca:
chciałbym około 5$ zdobyć, za mało doświadczenia żeby więcej

Gdzie to zamierzam zrobić:
właśnie na wyżej wymienionym programiku WHAFF na androida i pokombinuję z czymś jeszcze.

Jeżeli mi się uda to screen z wypłaty.


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - quake3Dpro - 24-05-2014 10:44

Hmm, po prostu nie dopisałem kilku ważnych rzeczy. Przepraszam. Smile


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - quake3Dpro - 24-05-2014 17:05

Na tablecie aktualnie mam problem z MintCoins i WHAFF. Nie ogarniam tych aplikacji... pobieram to co np. WHAFF mi każe, instaluje, włączam na moment, czekam z 2 minuty, wyłączam, patrzę czy doładowało hajsy ale niestety nie doładowuje nic a nic... muszę kombinować z czymś innym.


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - Pitek236 - 24-05-2014 17:07

Moim zdaniem szkoda czasu na takie gunwa ;d Lepiej zabierz się za coś innego np. Subskrypcje, PPA. Na forum masz dużo poradników poczytaj.


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - quake3Dpro - 24-05-2014 18:12

Dokładnie, walić sposoby androidowe. Big Grin Jest o wiele więcej lepszych sposobów...


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - quake3Dpro - 24-05-2014 21:15

Już prawie nowy dzień! Big Grin Więc już dzisiaj zapiszę plany na jutro! Smile

Plany na dzisiaj/jutro:
-popróbować czegoś z PPA
-popracować z FP
-popracować z blogiem
-zrobić pierwszą wypłatę

Popracować z FP to nic innego jak nabijać lajki. Big Grin
Na blogu coś napiszę żeby fejm rósł, bo jak na razie mam 12 wyświetleń. :x

Najbardziej mi zależy na PPA bo dużo ludzi odnosi z tym sukces. Czemuż to miałbym nie spróbować? Może też odniosę sukces. Big Grin

No i też pierwsza wypłata. Żeby w końcu coś osiągnąć! Bo jak na ten moment to idzie mi marnie. Mam nadzieję że to tylko kwestia czasu. Smile


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - Assasinoo - 24-05-2014 21:26

Będę zaglądał, powodzenia Tongue


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - Zarobiony_Koles - 24-05-2014 21:28

Ja bym wybrał subskrypcje sms, moim z daniem jest to najłatwiejsza forma zarobku co daje dużo kasę, bo jak by nie było PPA/CPA to już jest ciężki orzech do zgryzienia Smile

Twój wybór gdzie będziesz robił, na PPA łatwiej zacząć, bo masa mentorów jest, naprawdę świetnych mentorów..


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - quake3Dpro - 24-05-2014 21:37

(24-05-2014 21:28)Zarobiony_Koles napisał(a):  Ja bym wybrał subskrypcje sms, moim z daniem jest to najłatwiejsza forma zarobku co daje dużo kasę, bo jak by nie było PPA/CPA to już jest ciężki orzech do zgryzienia Smile

Twój wybór gdzie będziesz robił, na PPA łatwiej zacząć, bo masa mentorów jest, naprawdę świetnych mentorów..

A znasz jakiegoś który ma czas i mógłby mi dobrze pomóc w ogarnięciu sprawy? Tongue

Przy okazji poczytam o tych subskrypcjach. Jak zapewne wiesz, jest masa sposobów na hajs. Mi się to w głowie nie mieści... nawet nie wiem od czego zaczynać itp. A z tego co widzę PPA to jeden z lepszych sposobów. Ale o subskrypcjach w sumie też jest głośno. Dzięki za rady. Big Grin


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - Zarobiony_Koles - 24-05-2014 22:17

Jeżeli chodzi o PPA to zapukaj do Diqitona (czy jak on tam) albo Surfera, jest jeszcze kilku, ale ci odnoszą najlepsze wyniki ;d