Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
@@ Nisza - Dobry pasywny zarobek @@ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: @@ Nisza - Dobry pasywny zarobek @@ (/Temat-Nisza-Dobry-pasywny-zarobek-91531)

Strony: 1 2


RE: @@ Nisza - Dobry pasywny zarobek @@ - UmcyUmcy - 24-05-2014 10:11

(24-05-2014 10:09)polakpotrafi napisał(a):  to 100 zl za nisze to dla mnie nie problem
tylko ile mozna na niej zarobic ?

Przedstawiłem zarobki swoje, przez 4 miesiące. Poświęcając około 4 godzin tygodniowo miałem 500-600zł miesięcznie.


RE: @@ Nisza - Dobry pasywny zarobek @@ - Symbian - 24-05-2014 11:44

Kupiłem. Wszystko ok. Nisza fajna Na pewno da się zarobić na niej niezłą kase. Smile


RE: @@ Nisza - Dobry pasywny zarobek @@ - matimus - 24-05-2014 11:47

Również kupiłem i polecam Smile


RE: @@ Nisza - Dobry pasywny zarobek @@ - UmcyUmcy - 24-05-2014 11:49

Zostały 3 sztuki - Jak ktoś chce kupić PISAĆ TYLKO PW a nie w temacie.


RE: @@ Nisza - Dobry pasywny zarobek @@ - szykiryki - 24-05-2014 13:14

Kupiłam.

Nisza na pewno się zwróci.
Bez próby, ale z doświadczeniem na subach, mogę stwierdzić, że 2,3 dni i będzie stówka.

Nisza nie jest rewolucyjna, pewnie części osób jest dobrze znana, ale bardzo precyzyjnie dopracowana, przez co osiąga wiarygodność na wysokim poziomie Smile


RE: @@ Nisza - Dobry pasywny zarobek @@ - daniel42na - 24-05-2014 13:20

(24-05-2014 08:59)UmcyUmcy napisał(a):  Nie będę nikogo oskarżał ale na 99% tutorzy później korzystają z "nisz" które recenzują.. nie oszukujmy się.
(24-05-2014 08:50)Jacuss napisał(a):  Moim zdaniem te oddawanie do recenzji tutorom jest głupie bo oni potem może przekazują takie rzeczy za darmo kolegom itp itd Big Grin
Masz jakiś dowód czy negatywne doświadczenia jeden z drugim czy tylko tak sobie mędrkujecie?
Nikogo z administracji nie obchodzą te śmieszne "nisze" którymi handlujecie, dziwnie się czyta z dupy wystrzelone i nie poparte niczym, negatywne opinie o osobach które poświęcają swój wolny i cenny czas na to aby wam nie został sprzedany bubel.


RE: @@ Nisza - Dobry pasywny zarobek @@ - Mafesto - 24-05-2014 13:25

(24-05-2014 13:20)daniel42na napisał(a):  
(24-05-2014 08:59)UmcyUmcy napisał(a):  Nie będę nikogo oskarżał ale na 99% tutorzy później korzystają z "nisz" które recenzują.. nie oszukujmy się.
(24-05-2014 08:50)Jacuss napisał(a):  Moim zdaniem te oddawanie do recenzji tutorom jest głupie bo oni potem może przekazują takie rzeczy za darmo kolegom itp itd Big Grin
Masz jakiś dowód czy negatywne doświadczenia jeden z drugim czy tylko tak sobie mędrkujecie?
Nikogo z administracji nie obchodzą te śmieszne "nisze" którymi handlujecie, dziwnie się czyta z dupy wystrzelone i nie poparte niczym, negatywne opinie o osobach które poświęcają swój wolny i cenny czas na to aby wam nie został sprzedany bubel.
Dlaczego uważasz, że są śmieszne skoro nie wiesz co to jest? Bo jesteś najlepszy? Lol


RE: @@ Nisza - Dobry pasywny zarobek @@ - Jacuss - 24-05-2014 13:29

(24-05-2014 13:20)daniel42na napisał(a):  
(24-05-2014 08:59)UmcyUmcy napisał(a):  Nie będę nikogo oskarżał ale na 99% tutorzy później korzystają z "nisz" które recenzują.. nie oszukujmy się.
(24-05-2014 08:50)Jacuss napisał(a):  Moim zdaniem te oddawanie do recenzji tutorom jest głupie bo oni potem może przekazują takie rzeczy za darmo kolegom itp itd Big Grin
Masz jakiś dowód czy negatywne doświadczenia jeden z drugim czy tylko tak sobie mędrkujecie?
Nikogo z administracji nie obchodzą te śmieszne "nisze" którymi handlujecie, dziwnie się czyta z dupy wystrzelone i nie poparte niczym, negatywne opinie o osobach które poświęcają swój wolny i cenny czas na to aby wam nie został sprzedany bubel.

Mam Ci dać dowody na co? Że to moje zdanie? Big Grin Napisałem MOŻE a nie na pewno!


RE: @@ Nisza - Dobry pasywny zarobek @@ - daniel42na - 24-05-2014 13:36

Cytat:Dlaczego uważasz, że są śmieszne skoro nie wiesz co to jest? Bo jesteś najlepszy?
Uważam że są śmieszne bo wszystkie nisze które idą na sprzedaż to takie ktore bardziej opłaca się sprzedać niz na nich zarabiać = śmieszne.
To że jestem najlepszy to też fakt, dziękuje.
Cytat:Mam Ci dać dowody na co? Że to moje zdanie? Big Grin Napisałem MOŻE a nie na pewno!
Równie dobrze moge napisać że MOŻE kradniesz mamie pieniądze, ale skoro nigdy tego nie widziałem to nie opowiadam bzdur. To takie proste.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.