Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Zmiana adresu e-mail-bez skutku notorycznie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Zmiana adresu e-mail-bez skutku notorycznie (/Temat-Rozwiazane-Zmiana-adresu-e-mail-bez-skutku-notorycznie-9153)



[Rozwiązane]Zmiana adresu e-mail-bez skutku notorycznie - blusior - 23-06-2010 14:07

Przepraszam,że na poczatek załozyłem nowy watek-skasujeciego najwyżej.Ale mój problem ...nie wiem co z nim zrobic ,a moim "angielskim z translatora"to niewiele moge.Lockerz odpisuje czekaj 5-ty raz.Chodzi o to,ze chciałem zrobić uptade e-mail.Jednak loguje się za pomoca nowego gmaila,a w my acount figuruje stary obecnie płatny na który zakładałem konto Lockerz,czyli na zenbe.com.Obecnie jest płatne i ...kicha.Nie moge sie dostać.PPróbowałem zgodnie z wskazaniamizmienić adres,by pojawił się nowy-czyli ten za pomoca którego sie loguję,ale w my acount jest dalej [email protected] 10 razy podchodziłem a to cholerstwo tam wciąz widnieje.I teraz teoretycznie,gdybym jakimś cudem zdobył nagrodę,to link jakis potwierdzajacy przyjdzie na ten e-mail,króey jest w my accounts czyli na cholerne(choc usługa dobra-ale nieoczekiwanie płatna sie zrobiła)zenbe.com-na i mail.
CZY MOŻECIE MI POMÓC w tej kwestii.Nie jestem młodzieniaszkiem jak Wy,macie więcej wiedzy,więc PROSZĘ o pomoc.Co zrobić by w my accounts pojawił się adres właściwy,przez króey się loguje.
Przepraszam raz jeszcze za założenie nowego wątku,i raz jeszcze proszę o pomoc co z tym fantem zrobic.Jak to zenbe.com(e-mail)usunąć w cholerę.Zdaje się,że Lockerz też nie wie.Pozdrawiam serdecznie


[Rozwiązane]Zmiana adresu e-mail-bez skutku notorycznie - Marello - 19-03-2011 11:33

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.