Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Youtube nabijanie wyświetleń. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Youtube nabijanie wyświetleń. (/Temat-Youtube-nabijanie-wyswietlen-91516)



Youtube nabijanie wyświetleń. - fastrets - 23-05-2014 19:08

Witam , dawno nie siedziałem w tematyce yt , a dokładniej w promowaniu filmików , nabijaniu wyświetleń itp. Jaki program/strona teraz jest obecnie najlepsza do nabijania wyświetleń i komentarzy , głównie chodzi mi o nabijanie wyświetleń gdy filmik przekroczy już 301 wyświetleń.

Co polecacie? (Daje reputa za każda propozycje)


RE: Youtube nabijanie wyświetleń. - MrNoName - 23-05-2014 19:18

Może autosurfon.pl


RE: Youtube nabijanie wyświetleń. - WujRock - 23-05-2014 19:21

Teraz Youtube zaczął kasowac wyświetlenia "nabijane" Hitleap był do tego najlepszy no ale wzieli się za to Sad


RE: Youtube nabijanie wyświetleń. - fastrets - 23-05-2014 19:32

a cos innego , po czym mi nie skasują wyświetlen?


RE: Youtube nabijanie wyświetleń. - Radek4921 - 23-05-2014 19:46

zarabiara.pl
addmefast.com

używam tych i wyświetlenia ładnie lecą i nie kasują Huh


RE: Youtube nabijanie wyświetleń. - fastrets - 24-05-2014 10:54

Ok testowałem te strony i sa ok , ale potrzebuje jeszcze kilku , co byście jeszcze polecili z opcja autosurf?


RE: Youtube nabijanie wyświetleń. - Mauorycy - 26-05-2014 18:48

Zapraszam do siebie Smile Jeżeli to mają być filmiki niszowe, związane z PPA/PPD, to będę w stanie pomóc Smile


RE: Youtube nabijanie wyświetleń. - WujRock - 26-05-2014 18:57

z addmefast już niestety kasują Undecided


RE: Youtube nabijanie wyświetleń. - Kaspirek - 27-05-2014 01:28

a ja mam taki dziwny problem Big Grin
dodalem 2 filmy ;d
wyswietlenia dawalem SYV
mialem ze 200 na film . a po 2 dniach patrze 28 wyswietlen okolo O_O
a bylo wiecej na yt.. ? WTF ?


RE: Youtube nabijanie wyświetleń. - Klin - 27-05-2014 19:25

Kasuja wyswietlenia. Jesli masz strone dosc popularna mozesz uzyc skryptu ktory bedzie odpalal w tle wyciszony filmik. Mozesz takze zrobic konto na pinterest, przez kilka dni dodawac tresci ktore ludzia sie chetnie spodobaja (o to nie trudno) i dopiero wtedy dodac swoje video - wyswietlenia gwarantowane.