Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na grach. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+--- Wątek: Zarabianie na grach. (/Temat-Zarabianie-na-grach-91485)

Strony: 1 2 3


Zarabianie na grach. - jarekb321 - 22-05-2014 23:07

Co teraz polecacie? D3 sie wypaliło. Podzielcie się sugestiami.


RE: Zarabianie na grach. - UmCyK - 22-05-2014 23:20

Może cs:go grając w gre wypadają nam skiny(kolor broni) czy też skrzynki(w której można znaleźć itemy)
Każda rzecz ma swoją cenę może neie zarobimy kosmicznych pieniędzy ale za to możemy tymi zdobytymi rzeczami obstawiać turniejowe mecze w cs:go.


Odp: Zarabianie na grach. - makumba19 - 23-05-2014 11:08

Wszystko na steamie co do d3 też możesz zarobić na d2jsp co za problem expic innych

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2


RE: Zarabianie na grach. - Grasz_w_zielone - 24-07-2014 11:44

Hmm. Ja osobiście mogę polecić payday 2 Smile


Odp: Zarabianie na grach. - jupp82 - 11-02-2016 15:14

Odkopie temat.

Mozna zarobic cos jeszcze w CSGO?
Moze znajdzie sie jakas dobra dusza co wprowadzi Swiezaka do tego swiatka?


RE: Zarabianie na grach. - yazir - 11-02-2016 15:21

@[jupp82] tak, dropiąc skiny. Obstawiając mecze, grając na ruletkach / blackjacku / coin flipach, wymieniając skiny z profitem, grając na platformach typu zengaming / challengeme, licząc na cud na jackpotach


RE: Zarabianie na grach. - Znajomy Inwestor - 28-08-2016 11:26

teraz już chyba nie da rady na cs:go zarobić na ruletkach, ograniczyli to :<


RE: Zarabianie na grach. - souuplay - 25-10-2018 23:02

Sądzę że nie istnieje żaden dobry sposób na to by zarobić na grze. Wiadomo jest szansa bo taką też miałem w cs:go udało mi się podczas meczu bez skrzynki wygrać m4 hot rod, no ale co z tego, więcej kasy i tak w skrzynki wrzucilem i tak Smile


Zarabianie na grach. - Fillipser143 - 26-10-2018 19:23

Ja polecam Rocket league rok temu wpadło 500$ w pół roku trejdowania po szkole. Teraz rynek to już nie to samo ale nadal można dużo zarobić jeśli się wie jak. A ja wiem i mam jeszcze plany wrócić.
Bez problemu można wyciągać dniówki 10$ i więcej tylko trzeba mieć jakiś plan handlowania.
Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka


RE: Zarabianie na grach. - mneton - 26-10-2018 19:25

Jakoś nie widzę tego