Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
- Clarvin - SCAM - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: - Clarvin - SCAM (/Temat-Clarvin-SCAM-91473)



- Clarvin - SCAM - Jap - 22-05-2014 20:31

[Witam.
W tym artykule zaprezentuje Wam projekt Clarvin, ktory pojawil się 17.052014. Zainwestowalem w ten projek w drugim dniu jego istnienia 400$ .

Moje odczucie odnosnie Clarvin jest bardzo pozytywne , jestem pewien, że jest obsługiwany przez doświadczonego administratora i najprawdopodobniej nie jest to pierwszy projekt dla niego. Administrator Clarvin zaczal obecność w internecie z dobrym budżetem reklamowym, co najprawdopodobniej pochodzi z jakiegoś poprzedniego projektu.
Clarvin projekt i budowa strony internetowej jest jedną z najlepszych, jakie widziałem podczas ostatnich 100 ofert.
Jeśli chciałbym zrobić statystyki o konstrukcji HYIP Clarvin na pewno będzie wśród pierwszych 3.
Jeśli jesteś regularnym graczem HYIP byłoby inteligentne zainwestowac w ten program przynajmniej na początku projektu.
Program ten na dzin dzisiejszy występuje tylko w kilku monitorach RCB.

W Clarvin są dwa rodzaje planów inwestycyjnych, pierwszy wlicza zainwestowaną kwotę w dzienne odsetki i drugim co wyplaca depozyt po zakonczeniu planu inwestycyjnego, po zakonczeniu kadencji.

W planie, ktory płaci uwzględnione odsetki można inwestować zaczynając od 10 dolarów do 3000 dolarów. Jeśli chcesz inwestować już od 10 dolarów do 1500 dolarów zostanie wypłacona prowizja 8,1% dziennie przez 15 dni roboczych, co sprawi, że otrzymasz 21,50% zysku.
Jeśli chcesz inwestować więcej można inwestować począwszy od 1501 dolarów do 2000 dolarów, a w takim przypadku program będzie płacil 8,4% dziennie przez 15 dni, co będzie generować 26% zysku. Dla inwestycji.
Od 3000 dolarów projekt płaci już 8,6% dziennie przez 15 dni roboczych, co będzie generować 29% zysku, ładne Smile .
Od 3001 dolar zaczynają się juz plany inwestycyjne, w których zasadą jest wypłacanie depozytu na koniec kadencji, ale jak powiedziałem wcześniej radzę się trzymać z dala od takich planów inwestycyjnych, ponieważ są po prostu bardzo ryzykowne.
Jeśli jesteś typem hazardzisty HYIP i chcesz zainwestować 5000 dolarów to jest sposób mądrzejszy zainwestować dwa razy 2.500 dolarów w planie co płaci wliczone odsetki.

W Clarvin można wpłacać z wszystkich głównych opcji płatności - Perfect Money, ego pay, Payeer i cryptocurrency Bitcoin.
Te cztery opcje płatności są teraz opcjami wiodącymi w branży i HYIP nie trzeba nic więcej chyba dodawac Smile. Wypłaty w Clarvin są przeprowadzane ręcznie, ale docierają bardzo szybko, zawsze w ciągu kilku godzin.

Od strony technicznej Clarvin jest dobrze wykonany i jak widać za pomocą zupełnie unikalnego skryptu, ktorego nie widziałem wcześniej. Projekt znajduje się na serwerach geniusguard.com i jest zabezpieczony certyfikatem SSL.

Clarvin jest dostępny w sześciu językach jestem pewien, że stanie się popularny, ale jak daleko zajdzie trudno jest powiedzieć, i tylko czas pokaże.
Na koniec chcę powiedziec , że do Clarvin będzie przybywac inwestorow , którzy wplyną na ładny zysk dla osob inwestujących w pierwszych dniach istnienia programu.
Życzę szczęścia wszystkim przy wyborze odpowiednich decyzji i pozytywnych doświadczen z Clarvin .
Pamiętaj - jezeli nawet Clarvin dobrze wygląda to jest jednak HYIPem , więc inwestuj nie więcej , niż możesz sobie pozwolić na utratę.

reflink: https://clarvin.com/?ref=test

czysty link: https://clarvin.com


RE: - Clarvin - prowadzony przez dobrego administratora - dora - 24-05-2014 11:05

program dziala bez zarzutow. Naliczenia są zadowalajace, wyplaty tez Smile


RE: - Clarvin - prowadzony przez dobrego administratora - Jap - 24-05-2014 17:36

zlecam kazdego dnia wyplatę polowę reinwestuję


RE: - Clarvin - prowadzony przez dobrego administratora - dora - 30-05-2014 09:08

ja reinwesowalam prawie wszystko i zaczynam zlecac wyplaty


RE: - Clarvin - prowadzony przez dobrego administratora - Sail - 31-05-2014 14:26

dzisiaj tez zainwestowalem w ten program.


RE: - Clarvin - prowadzony przez dobrego administratora - dora - 03-06-2014 16:58

powinienes więc zarobic Smile


RE: - Clarvin - prowadzony przez dobrego administratora - Jap - 04-06-2014 17:30

depozyt wycofany z malym plusem. zaczyna się zabawa


RE: - Clarvin - prowadzony przez dobrego administratora - Sail - 07-06-2014 13:23

pierwsza testowa wyplata jest juz na moim koncie.


RE: - Clarvin - prowadzony przez dobrego administratora - maciuus - 14-06-2014 12:57

I jak płaci ten program nadal?


RE: - Clarvin - prowadzony przez dobrego administratora - Jap - 15-06-2014 03:12

juz nie placi. SCAM