Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z wbijaniem wyświetleń. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Problem z wbijaniem wyświetleń. (/Temat-Problem-z-wbijaniem-wyswietlen-91466)



Problem z wbijaniem wyświetleń. - MiH - 22-05-2014 18:45

Witam. Mam otóż pewien problem wbijając wyświetlenia z różnych programów. Problem tkwi w tym, że gdy dodam jakieś filmiki i następnie przeznaczę kredyty na nie występują następujące problemy:
1. Serwis u2bviews i ShareYouTubeVideos nie dodaje żadnych wyświetleń (kredyty stoją nie tknięte od dwóch dni).
2. Gdy z innych serwisów dodam sobie wyświetlenia np. Vagex, HitLeap wartość dobija do 301, a następnie po kilku godzinach mam cofnięte wyświetlenia do 20/30.

Wie ktoś może jak skutecznie dodać wyświetlenia do ilości około 2k? Nie wiem czemu tak się dzieje, ale inne osoby, które dodały filmiki 2/3h temu mają już po 1,5k.


RE: Problem z wbijaniem wyświetleń. - PaulRcootiC - 22-05-2014 19:04

samemu,np.pluginem do przegladarki ktory autoodswieza dobij do 301+ viewsow i wtedy nabijaj do przebicia Smile
licze na reputa


RE: Problem z wbijaniem wyświetleń. - MiH - 22-05-2014 19:08

Aha czyli rozumiem, że mam dobić filmik do 301 i potem np na operze ustawić odświeżanie co sekundę, aż mi przebije?


RE: Problem z wbijaniem wyświetleń. - bimber14 - 23-05-2014 18:46

Wręcz odwrotnie. Ty dobij do 301 a później dodawaj serwisem jakimś


RE: Problem z wbijaniem wyświetleń. - AnnaKa - 25-05-2014 13:22

Nowy system YouTube i ich polityka walczy ze wbijaniem wejść. Musisz sprowadzać ruch na YT najwyższej jakości nie mogą być to boty ani tzw. f5. Póki co nie ma już skutecznej metody a to co piszą wyżej nie jest prawdą.