Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Panie "pinindzy" potrzebuję :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Panie "pinindzy" potrzebuję :D (/Temat-Panie-pinindzy-potrzebuje-D-91460)

Strony: 1 2


Panie "pinindzy" potrzebuję :D - mnovyplay26 - 22-05-2014 16:51

[23 czerwca 2014] Witam forumowiczów w moim dzienniku Big Grin Podchodzę już 3 raz do swojego dziennika i myślę, że teraz uda mi się go jakoś regularnie prowadzić (Wakacje, a więc dużo wolnego czasu). Do zarabiania w internecie skłonił mnie fakt iż za 1.5 roku kończę 18 lat i fajnie było by zarobić na jakieś dobre autko (marzy mi się BMW E46, albo Nissan R33), ale też chce mieć trochę hajsu na przyjemności i różne wydatki. Obecnie zarabiam na Paid Verts i będę reinwestować, aż nie uzbieram 140$ na wejście w FuseBux. Dlaczego ? Ponieważ w buxach siedzę od pół roku i na prawdę zarobek bez konta gold i minimum. 200RR z dobrym AVG jest lichy, a tak idzie z tego wyciągnąć przyzwoite pieniądze. Jak ustawię się na FuseBux to część kwoty pójdzie na NeoBuxa, ProBuxa i Ojooo. Oczywiście nadal będę siedział w PaidVerts. Dziennik będę uzupełniał co tydzień, aby nie robić syfu i pisać bezsensownych rzeczy

[24 czerwca 2014] Nie mogłem się powstrzymać i muszę dzisiaj napisać co udało mi się osiągnąć. Postanowiłem pobawić się w cpm, czyli : postawiłem stronę, dodałem reklamy i obecnie generuję dochody na poz. 0.01$/h. Wszystko to bez grosza inwestycji. Tak więc zmienię lekko swoje cele i najpierw zarobię na konto Premium w Hitleap, aby móc generować unikalne wizyty strony i trochę zarobić, a następnie kupię sobie w końcu porządny smartphone. Do tego siedzę w PTCircle i obecnie generuję zysk 0.45$/dzień. Wszystko idzie w dobrym kierunku i myślę, że nie długo moje zarobki szybko podskoczą w górę Smile [zyski aktualizowane codziennie]
Moje obecne cele :
Konto Premium Hitleap 5.75$/9.51$
Nokia Lumia 520 91$[279 zł]
Zarobić 140$ i wejść w FuseBux



RE: od zera do milionera, czyli zarabiamy na wszystkim ! - 4funsecond - 22-05-2014 16:52

Powodzenia.


RE: od zera do milionera, czyli zarabiamy na wszystkim ! - kariolmax - 22-05-2014 19:54

powodzenia Smile


RE: od zera do milionera, czyli zarabiamy na wszystkim ! - Pitek236 - 22-05-2014 21:13

No powodzenia Smile Oby Ci się udało Tongue


RE: od zera do milionera, czyli zarabiamy na wszystkim ! - GreenPower - 22-05-2014 21:28

PowodzonkaSmile


RE: od zera do milionera, czyli zarabiamy na wszystkim ! - Radek4921 - 22-05-2014 21:36

Powodzenia Big Grin


RE: od zera do milionera, czyli zarabiamy na wszystkim ! - Zarobiony_Koles - 23-05-2014 04:52

Trochę masz nie typowy dziennik i zajęcie, powodzenia Huh


RE: od zera do milionera, czyli zarabiamy na wszystkim ! - Klin - 23-05-2014 06:12

Dlaczego nie typowy ? Bo nie jest kolejnym <18 ktory zarabia na subskrypcjach ?


RE: od zera do milionera, czyli zarabiamy na wszystkim ! - mnovyplay26 - 23-05-2014 06:13

(23-05-2014 06:12)Klin napisał(a):  Dlaczego nie typowy ? Bo nie jest kolejnym <18 ktory zarabia na subskrypcjach ?

NIE! Nie zarabiam na subskrybcjach !


RE: Panie "pinindzy" potrzebuję :D - mnovyplay26 - 23-06-2014 14:38

Odświeżyłem dziennik, zapraszam do odwiedzania ! Big Grin