Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireCPA system poleconych? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: FireCPA system poleconych? (/Temat-FireCPA-system-poleconych-91433)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


FireCPA system poleconych? - AnnaKa - 21-05-2014 22:58

Witajcie

Mam takie pytanie czy są użytkownicy którzy chcieliby zacząć zarabiać w sieci CPA? Jeżeli tak proszę kliknijcie w ankiecie że chcecie sustem poleconych w FireCPA a z chęcią wam Pomogę w zarabianiu. Zapewne będziecie chcieli dowodu wypłat ale pokażę go dopiero gdy się zbierze duża suma osób iż nie będę rzucał takich rzeczy na wiatr bez sensu.
Zarobek (12k zł) w 4 miesiące.

Od czego zacznę? Od tego by was podpiąć lub przyspieszyć proces aktywacji konta.

Następnie wytłumaczę tajniki CPA i co się z czym je.

Kolejnie podam kilka sposobów jak w pierwszym dniu złapać chociaż kilka leadów. Wszystko zależne będzie od Waszej pracy. Co gwarantuję ?
Że się podszkolicie jeśli będziecie mieli chęci.

Z czasem będę wam otwierał nowe drzwi do zarobku. Zupełnie inne niż PPA które jest nieco trudniejsze.

Najpierw trzeba i tak wywalczyć system poleconych Idea

Liczę na Was i waszą chęć współpracy.


RE: FireCPA system poleconych? - Jacuss - 21-05-2014 23:18

Gdzie ta ankieta?Big Grin

@już widzę


RE: FireCPA system poleconych? - Kurus92 - 21-05-2014 23:40

Od razu jeśli takowa rzecz wejdzie to proszę o podpięcie mnie pod AnnaKa Wink Oczywiście zagłosowałem na ,,TAK" .


RE: FireCPA system poleconych? - AnnaKa - 22-05-2014 00:23

Oczywiście wszelka pomoc z mojej strony oferowana. Nie będą to rzeczy typu zrób film na YT i go promuj bo prawda jest taka że to nie ma sensu Smile Ja Was nauczę zarabiać ale niestety za Was nie zrobię no może w skrajnych przypadkach.

Powiem tak można wiele zarobić dokładając jakiś swój wkład w reklamę.!

Dziękuję za głosy Smile


RE: FireCPA system poleconych? - bodek7654 - 22-05-2014 09:14

ja rozwniez jestem na TAK , i jezeli bylo by to mozliwe to od razu podpinalbym sie pod AnnaKA , z mila checia nauczyl bym sie czegos nowego


RE: FireCPA system poleconych? - Anonimowy009 - 22-05-2014 16:20

Ale zapewne spadłaby jakoś leadów.


RE: FireCPA system poleconych? - bodek7654 - 22-05-2014 16:36

(22-05-2014 16:20)Anonimowy009 napisał(a):  Ale zapewne spadłaby jakoś leadów.

nie musza robic systemu jak w FC czyli naliczanie % z poleconych osobno , ja np moge sie zgodzic na to zeby z mojej kwoty ten % byl pobierany , czyli zarobie 500$ i z tego 50$ dla mentora a dla mnei zostaje 450 , rozumiem ze Firemedia nie bedzie chciala doplacac do systemu poleconych dlatego moge poswiecic swoj zarobek i wowczas kazdy bedzie zadowolony najlepiej jakby woogle mozna bylo samemu ustalac % w zaleznosci od pomocy mentora


RE: FireCPA system poleconych? - Anonimowy009 - 22-05-2014 16:45

No w sumie takie rozwiązanie byłoby najlepsze, ale znając życie rodziłyby się przez to różne spory.


RE: FireCPA system poleconych? - WujRock - 22-05-2014 16:53

Ta, większośc dawała by 0,5-1% Jerk2


RE: FireCPA system poleconych? - Anonimowy009 - 22-05-2014 17:00

No albo załóżmy, że mentor nauczy kogoś jak zarabiać, da jakieś nisze itp, to polecony zmniejszy stawkę na jak najniższą.