Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co z tym Splitem...? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Co z tym Splitem...? (/Temat-Co-z-tym-Splitem-9140)



Co z tym Splitem...? - ketrab - 23-06-2010 08:43

Od jakiegoś czasu pojawia się błąd i nie można w ogóle wejść na stronę SPLITPTC. Osobiście ubolewam nad stratą tym bardziej, iż właśnie uzbierałem dolara, potrzebnego do minimalnej wypłaty. Mam nadzieję, że wkrótce się to zmieni i będę mógł wypłacić po raz pierwszy swoje wirtualne pieniądze. Jak wy to skomentujecie ?


RE: Co z tym Splitem...? - Bolt - 23-06-2010 08:45

No cóż, mimo, iż nie bawię się za bardzo w buxy, te dość wysokie stawki przyciągnęły moją uwagę, mam nadzieję, ze ten problem niedługo się skończy, bo niezły bux się wydawał Smile


RE: Co z tym Splitem...? - Athemis - 23-06-2010 08:51

Ja zleciłem wypłatę 3$ i uzbierane miałem już kolejne 4$, więc tym bardziej chciałbym żeby strona działała. Trzeba czekać.


RE: Co z tym Splitem...? - Elhi4rd - 23-06-2010 09:39

Ohh, strona nie będzie już działać. Split był stroną od http://www.buxhost.com/ , każdy może taką stronkę zrobić, na samym początku włożyć w to trochę kasy (żeby wypłacić innym), później ludzie kupią premium (kasa z premium będzie na wypłaty).Zarobi i się zmywa.Split już nie wróci.


RE: Co z tym Splitem...? - Janszuster - 24-06-2010 07:20

(23-06-2010 08:43)ketrab napisał(a):  Od jakiegoś czasu pojawia się błąd i nie można w ogóle wejść na stronę SPLITPTC. Osobiście ubolewam nad stratą tym bardziej, iż właśnie uzbierałem dolara, potrzebnego do minimalnej wypłaty. Mam nadzieję, że wkrótce się to zmieni i będę mógł wypłacić po raz pierwszy swoje wirtualne pieniądze. Jak wy to skomentujecie ?

Jak dla mnie do już nie ruszy Undecided


RE: Co z tym Splitem...? - Paviano - 24-06-2010 07:39

Ja też na tym zbierałem :/'

Pewnie już nie będzie tego buxa Big Grin


Co z tym Splitem...? - DDK - 25-02-2012 14:33

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.