Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dostałem Bana dożywotnio - jak utworzyć nowe konto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: Dostałem Bana dożywotnio - jak utworzyć nowe konto (/Temat-Dostalem-Bana-dozywotnio-jak-utworzyc-nowe-konto-91386)

Strony: 1 2


Dostałem Bana dożywotnio - jak utworzyć nowe konto - polakos - 20-05-2014 17:29

Witam, dostałem bana dożywotnio od Adsense

Pytanie mam, czy 2 konto które zamierzam otworzyć w adsense.
Mam mieć na inne dane czy co ?

Czekam na odpowiedzi tylko tych którzy mieli taką sytuację


RE: Dostałem Bana dożywotnio - jak utworzyć nowe konto - explrlz - 20-05-2014 17:41

Już nie zrobisz tam konta na siebie Wink tylko Na inna (realna) osobę Wink


RE: Dostałem Bana dożywotnio - jak utworzyć nowe konto - swobi - 20-05-2014 18:38

Słuchaj ban na adsense nie bierze się znikąd jeszcze dożywotni, musiałeś nieźle nabroić skoro ci go dali i pewnie następne konta które będziesz robił także będą banowane ponieważ grasz nie uczciwie takie jest moje zdanie Big Grin


RE: Dostałem Bana dożywotnio - jak utworzyć nowe konto - polakos - 21-05-2014 06:56

Tak trochę nabroiłem ale w granicach rozsądku, miałem dniówkę 800 zł 1raz
czyli muszę na brata zrobić Smile


RE: Dostałem Bana dożywotnio - jak utworzyć nowe konto - xardas1020 - 21-05-2014 07:17

adsense nie patrzy na kogo konto tylko na jaką stronę, więc nawet jak założysz nowe konto na mame, tatę, brata, kolegę itp itd to gdy reklamy będą na tą samą stronę to na każde nowe konto dostaniesz bana


RE: Dostałem Bana dożywotnio - jak utworzyć nowe konto - lijon - 31-05-2014 19:11

Już możesz zakończyć przygodę z adsense.
Każde konto z Twojego IP, z IP na którym się logowałeś do dowolnej usługi google : youtube, gmail itp.
Będzie banowane Tongue


RE: Dostałem Bana dożywotnio - jak utworzyć nowe konto - WujRock - 31-05-2014 19:15

A ja dostałem bana na konto youtube z partnerem, i na e-maile do wszystkiego! Angry


RE: Dostałem Bana dożywotnio - jak utworzyć nowe konto - mikiniki - 10-06-2014 11:23

Niestety Google ma takie systemy weryfikacji że bardzo ciężko to obejść. Sam dostałem bana i nie mam takiej opcji żeby przywrócili konto, czy abym nowe założył. Przykro mi :/


RE: Dostałem Bana dożywotnio - jak utworzyć nowe konto - GoodLecki - 10-06-2014 13:02

Inny komp, inne dane , nowe stronki i nie korzystanie z kont na które się logowałes wczesniej.
sprawy organizacyjne możesz zrobić na takim a promować już ze swojego kompa.
Jesli chodzi o adsense to chyba mają najlepszy system wykrywania nieprawidłowosci też żes wybrałSmile


RE: Dostałem Bana dożywotnio - jak utworzyć nowe konto - t72 - 21-11-2014 21:03

Poprawialem swoja stronke z firmowego adresu ip. Bardzo duzo odswiezen. Nagle dostalem info w narzedziu dla webmasterow ze mam sobie filtr zalozyc na ten adres. Po ok 5 minutach przyszedl mail ze konto zbanowane. Zrobilem filtr, napisalem odwolanie. Ile sie czeka na odblokowanie ?

nie wiem czy to ma znaczenie ale apelacje, tlumaczenie sie napisałem po polsku bo pytania w formularzu były po polsku..