Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LiveShow.pl - Kolejne oszustwa? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: LiveShow.pl - Kolejne oszustwa? (/Temat-LiveShow-pl-Kolejne-oszustwa-91380)



LiveShow.pl - Kolejne oszustwa? - lsftw - 20-05-2014 16:15

Witam, na stronie LiveShow zakupiłem żetony sobie poprzez SMS, po czym stwierdziłem że skoro jest opcja możliwości wypłaty tych pieniędzy, no to zabiore sie za to, i sobie je wypłace. Wypłata szła normalnie (ok. 4dni) po czym chce sprawdzić jaki jest stan, loguje sie i co widze? KONTO ZABLOKOWANE. Bez powodu, czytałem regulamin dot. blokady kont, i nie podchodze pod żaden z nich, po prostu nie mają nawet mi czego zarzucić. Jedynie co robiłem to kilka dni sobie doładowywałem SMS-ami konto, po czym chciałem wypłacić środki z konta i nic więcej. Napisałem oczywiście od razu - 24h brak odpowiedzi - a przecież podobno są dostępni codziennie do naszych usług, co z tego wyniknie? Czekam na odpowiedź w sprawie moich 190zł (1900 żetonów), a poniżej kilka dowodów.

Odwołuje się również do tematu http://zarabiam.com/Temat-LiveShow-pl-55802 - gdzie LiveShow.pl próbowało wmówić innym użytkownikom, że jednak jest coś na rzeczy - i na pewno odpisywali na e-mail poprzedniemu poszkodowanemu. Co wyniknie natomiast u mnie? Zobaczymy.

Na pewno tej sprawy nie pozostawię - to są moje pieniądze, które powinny mi zostać wypłacone co do grosza!

[Obrazek: 72768446035944525121_thumb.jpg]

[Obrazek: 95484165343830717188_thumb.jpg]


RE: LiveShow.pl - Kolejne oszustwa? - Madroxx - 20-05-2014 16:26

Skorzystaj z roksa.pl - taniej Ci wyjdzie beka


RE: LiveShow.pl - Kolejne oszustwa? - lsftw - 20-05-2014 16:52

nie interesują mnie Twoje porady gdzie mam doładowywać sobie konta, jedynie pisze o oszustwie, które własnie następuje. pokerface