Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Polska bez dostępu do SHOP'a! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Polska bez dostępu do SHOP'a! (/Temat-Polska-bez-dostepu-do-SHOP-a-9138)

Strony: 1 2


Polska bez dostępu do SHOP'a! - Razer - 23-06-2010 08:29

STAŁO SIĘ TO, CZEGO CHYBA KAŻDY SIĘ SPODZIEWAŁ - LOCKERZ NIE WYBRAŁO NAS DO TESTOWANIA SHOP'U! ZAMIAST NAS CZŁONKOSTWEM W TYM EKSKLUZYWNYM GRONIE MOGĄ SZCZYCIĆ SIĘ M.IN.: WIELKA BRYTANIA I HOLANDIA. CZY TERAZ NASTANĄ CIĘŻKIE CZASU DLA POLSKICH USERÓW NA LOCKERZ?

[Obrazek: DoubleFacePalm.jpg]

Oto pełna lista krajów, które dostały "bilety" do "INTERNATIONAL SHOP": Australia, Kanada, Francja, Niemcy, Irlandia, Włochy, Nowa Zelandia, Hiszpania, Szwecja, Holandia, Wielka Brytania.

Chyba czas spojrzeć prawdzie w oczy: jak dostęp mogły dostać Niemcy, skoro względem przesyłek zza granicy (mam na myśli USA) panują takie same zasady jak i u Nas? Cała "afera cłowa" była chyba tylko picem na wodę i sprawdzeniem, czy SHOP przyniesie zyski.

Kolejną sprawą do poruszenia jest: dlaczego nie Polska? Otóż bardzo prosto można odpowiedzieć na to pytanie! Lockerz traci userów, głównie z grupy "international" i chcąc ich znów czymś zachęcić otwierają Shop. Zapewne przestudiowali wykresy i zobaczyli (tak podejrzewam), że z Polski odeszło najmniej userów. Efekt? "Po co mamy ich zachęcać, skoro dalej się bawią w Lockerz.".

To tyle ode mnie. Trzymajcie się i niech czerwcowy restock będzie dla Nas najznakomitszym w całej historii.

@źródło: http://lockerz-poland.eu/


RE: Polska bez dostępu do SHOP'a! - Admin - 23-06-2010 09:08

Ktos juz napisal newsa przed Toba, jednak ladnie to ujales wiec zamiast kosza przenosze go do ogolnych o lockerz.


Co do tematu to musimy być po prostu bardziej cierpliwi lub zagadać do rodziny/sasiądów z niemiec Smile


RE: Polska bez dostępu do SHOP'a! - SZAFI - 23-06-2010 09:14

fajny NEWS Smile Cieszę się bo mieszkam w Hiszpanii a co to oznacza ? że będę mieć SHOP Smile


RE: Polska bez dostępu do SHOP'a! - paskur - 23-06-2010 10:05

MMM szafi ale ci dobrze


RE: Polska bez dostępu do SHOP'a! - Piter56 - 23-06-2010 10:22

ja mam wuja chrzestnego w niemczech ;D


RE: Polska bez dostępu do SHOP'a! - Zythus - 23-06-2010 10:48

Ja do brata ciotecznego do wlk. brytanii jak coś zamówię i mi przywiezie Big Grin

A może nie bd musiał:
Cytat:Working on more countries for SHOP test. Goal is to reach all global members as soon as we can with SHOP after we learn from our Intl test.
Nie za wcześnie te newsy?


RE: Polska bez dostępu do SHOP'a! - turech - 23-06-2010 10:56

A ja wam powiem tak, gówno, a nie, że tracą userów... Po pierwsze jaką my mamy walutę, a jaką np UK, Niemcy... Euro i Funty, to jest odpowiedź... im się nie opłaca otworzyć dla BIEDNEJ POLSKI shopu, bo $ stoi bodajże 3,3:1, a Euro chyba 4:1, więc u nas dajmy na to PS3 będzie kosztować 1000 zł, a w Niemczech niecałe 300 Euro... i kto, więcej produktów kupi, my czy dajmy na to niemcy... odpowiedź prosta zachodni sąsiedzi... jak nam włączą Shopa na jesień to będzie dobrze..., bo najpierw kraje euro, potem reszta ( biedaków )...


RE: Polska bez dostępu do SHOP'a! - SZAFI - 23-06-2010 11:04

poza tym, lockerz dobrze wiem że polacy będą chcieć wszystko za darmo... dlatego teraz nie ma dla was SHOP'a Smile


RE: Polska bez dostępu do SHOP'a! - Zythus - 23-06-2010 11:29

Ale bedzie pozniej na 100%


RE: Polska bez dostępu do SHOP'a! - SZAFI - 23-06-2010 11:47

może bedzie... lecz watpie żeby lockerz zarobił coś na polakach... chodzi mi o SHOP Smile